Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale to 17 miejsce Lewego to już serio plucie oficjalne naszemu rodakowi w twarz i to takimi melami prosto z migdałów... 42 zdobyte gole, do tego krajowa potrójna korona a te cymbały francuskie umieszczają go na 17 miejscu... I ten Vinicius nad nim, Palmer w dziesiątce też był tak zabawny jak wręczenie niewidomemu PlayStation... Ja rozumiem że można być ciętym na piłkarza za to że kiedyś powiedział kilka niepochlebnych słów na temat tego śmiesznego plebiscytu ale litość boską, ale już minęło trochę czasu i powinno się traktować naszego rodaka na równi z innymi... Ja na miejscu Lewego tam nawet nie pojechał... Banda kolesiostwa, nic poza tym tam się znajduje... To samo tyczy się Pedri'ego... Najlepszy pomocnik poprzedniego sezonu a te żabojady umieszczają go na 11 miejscu... Czego wy nie rozumiecie xdddd
0
No i dobrze... Yamal ma jeszcze czas na wygranie złotej gały... Chociaż swoją drogą gdyby ktoś mi powiedział rok temu że Dembele wygra złotą piłkę to bym powiedział żeby ten ktoś wziął kilometrowy rozbieg i wiecie co zrobił... Ale potencjał Dembele zawsze miał... Szkoda tylko że nie pokazał tego, sobie nie mógł bo był wiecznie kontuzjowany... Gratulacje dla francuskiego pisarza a Yamal niech walczy o ZP a jak będzie walczył potwierdzając swoją walkę trofeami to wygra tę złotą piłkę jeszcze nie raz
1
No i dupa, spalony xdd
0
@matirix20 dokładnie... Ta murawa jak dywan perski jest... Idealna... Kameralny stadionik ale idealnie przygotowany pod grę
8
Nie wiem jak wam ale mi się przyjemnie ogląda mecze z perspektywy tej kamery na tym stadionie... Mianowicie kamera jest na idealnej wysokości, chociaż myślałem że będzie znacznie gorzej
0
Kwintesencja hiszpańskiego sędziowania xdddddd
0
Taazy w gotowości do wejścia na boisko
0
W Fifie byłaby maks żółta xddd
4
Ulala ale golazo Marcusa... Co przypierdaczył to ja pytań nie mam... Oby tak dalej Marcus, oby więcej goli w Twoim wykonaniu w koszulce Barcy:))
0
@LeoMessiiBarcaPepa mi się ten stadion w ogóle nie podoba... Wewnątrz robi ogromne wrażenie ale na zewnątrz to porażka... Stary stadion był o wiele ładniejszy... Ja rozumiem że chcieli się wyróżnić ale bez przesady
0
Po niecałym roku czasu wrócił do gry i zarobił czerwo... Cały Carvajal
1
Santiago Berbabeu z zewnątrz w ogóle się nie wpasowuje w infrastrukturę Madrytu... Kto planował wygląd tego stadionu to ja nie mam pojęcia... Chyba konstruktor drukarek HP lub producent ubikacji wysokiej jakości
1
Ale miał nosa Arteta... Martonelli tylko wszedł i po chwili strzelił gola
0
I po co te dwie minuty... W 90 minucie powinien być gwiazdek końcowy i to na tyle
9
Dwie akcje, dwa gole... Dziękuję do widzenia
0
@Tasde i tak sobie mówisz, co tu się stanęło xddd
5
To właśnie odróżnia topowego napastnika od średniaka... Robercikowi wystarczyło pół okazji do tego żeby strzelić gola...
0
16 goli w 3 meczach a Valencia tylko jeden... Mają rozmach xdddd
0
Kurcze mać, dlaczego kurcze mać tiburon nie wykorzystał tej akcji kurcze mać... Tak się zastanawiam... Kurcze mać:/
2
https://vm.tiktok.com/ZNdbdqqcF/
Chyba nic lepszego dziś już nie zobaczę:))))
6
Trochę radości wróciło do naszej reprezentacji... Probierz to była totalna porażka a Janek Urban wniósł sporo świeżości i radości z gry w piłkę. Widać to po twarzach naszych orłów:))
1
Jak ten kret tago nie widział... Ewidentna nakładka
1
@FcPortoFan1999 Rota idealnie pasuje do naszej kultury i historii która nie jest usłana różami...
0
@Pablozeusz Rota idealnie pasuje do naszej kultury i historii
0
@FcPortoFan1999 mam nadzieję,e kiedyś to się stanie
1
W naszym przypadku powinna być Rota śpiewana jako hymn Polski...
4
Nie wiem jak wy ale ja jestem zaskoczony i to miło... No dość że możemy wyciągnąć remis to gra również na plus... Za Probierza tej repry nie dało się oglądać a tu... Pressing, zawiązywanie akcji i generalnie jest o wiele lepiej... No no Panie Urban, jest progress:))
0
@partymaker nic wiem o tym... To nie jest ta sama Barca co w tamtym sezonie... Jednym pocieszeniem jest Garcia
0
A dajcie spokój... Na takim kartoflisku powinien być zakaz grania... Tak wiem że obie drużyny miały takie samo boisko no ale dajcie spokój...
0
Z tego Garcii rośnie kawał bramkarza... Już w pierwszych meczach pokazał że jest świetnym golkiperem a teraz tylko to potwierdza