0

@Karol145 https://www.amnesty.org.pl/izrael-otp-hamas-wraz-z-innymi-ugrupowaniami-zbrojnymi-musza-natychmiast-wypuscic-zakladnikow-cywilnych-i-traktowac-wszystkich-jencow-humanitarnie/

Zastanawiam się, kiedy pójdziesz po rozum do głowy i ile będziesz się jeszcze kompromitować ze swoim binarnym podejściem, i czy w ogóle taki moment nastąpi. Jesteś tutaj sam, nawet cała reszta lewej strony trzyma się od tej konwersacji z daleka, a ty dalej idziesz w zaparte. Jest to niesamowite, że nawet przez chwilę nie przeszła ci myśl do głowy, że może się mylisz, może poleciałeś za daleko.

Polecam obejrzeć.

1

@Safrani Tylko Winiary, Kielecki za bardzo octem trąci.
Jako bonus dodałbym jeszcze zupkę Vifona z ketchupem.

2

@Safrani Pierogi ruskie z majonezem.

0

@sokot może nie potrzebna złośliwość z mojej strony.Przepraszam za bycie zgryzźliwym.

0

@sokot Kolebka prawosławia jest Stambuł (dawny Konstantynopol), jeśli już chcesz zaświecić wiedzą, a to jest w Turcji, a nie w Rosji. Nie wiem, po co dałeś mi ten link do strony Wikipedii o prawosławiu?

2

@sokot Nie wiedziałem, że Jezus w prawosławnej wierze był Rosjaninem. Człowiek uczy się czegoś nowego każdego dnia...

7

@Frimpong No i po co ten rasizm?

8

@Karol145 Ty zastanów się trochę co ty piszesz i pomyśl, bo nawet kółko wzajemnej adoracji nie przyszło Ci z pomocą . To powinno Ci dać do myślenia jakiego bubla żeś walnął, skoro nie jesteś wstanie zrozumieć jakim ignorantem właśnie się okazałeś.

21

@Karol145
-Wrzucić oburzonego posta, że piłkarz leci do Izraela.
-Zostać skarconym przez większość o to, że walczy z depresją, więc leci w celach religijnych.
-Zero autorefleksji — to wszyscy są źli, a ja jestem zajebisty.
-Post zaginął pod innymi na La Bambie, więc zrobić drugi, szukający atencji, by napluć pianą z pyska.
Karol145 w pigułce.
Ochłoń i zastanów się przez chwilę, nad swoim zachowaniem, bo zachowujesz się jak rozkapryszona 12-latka, której tatuś właśnie odmówił nowego telefonu.

0

@ferdas_rawa "UE od 2004 do dzisiaj zmieniła się kolosalnie"

Ale to prawo akurat już było na miejscu w momencie wejścia. Można psioczyć na Unię i zmiany, które się w niej działy, ale w tym przypadku nie za bardzo. To prawo zapobiega sytuacjom, w których rządy przekazują kolosalne pieniądze podatników na inwestycje, które nie tylko są marnotrawstwem, ale też mogą przyczynić się do destabilizacji wolnego rynku.

""Oby to się udało. Oby ten zły Tusk jednak dowiózł tę elektrownię" - a ja nie ma nic przeciwko, żeby Tusk to dowiózł. Tylko wszystcy wiemy, że do jej wybudowania potrzeba jeszcze lat.... bo budżet musi jeszcze uwzględnić 60 mld... przy takim deficycie jestem ciekaw kto zapłaci :-) a może przytną z służby zdrowia, obrony... na dzisiaj mamy zgode KE, ale tej kasy jeszcze nie ma. Jak będzie, podatki nie wzrosną, inne aspekty państwa nie ucierpią, będę się cieszył, na razie czekam na dalszy rozwój wydarzeń"

Trzeba było rzucić jakąś kiełbasę wyborczą dla elektoratu, bo ostatnio słabo.

0

@ferdas_rawa Tu chodzi o 87 TWE, a teraz 107 TFUE. Sens artykułów jest taki, by państwo członkowskie nie mogło dotować sobie jakiejś prywatnej firmy, jeśli ingerowałoby to w wolny rynek. Konfederacja po prostu będzie grała emocjami, że zła Unia, bo nawet zakazy nadaje, pomijając to, że wchodząc do Unii, zgadzaliśmy się na to prawo — które w sumie nie jest złe. Tu chodzi też o wewnętrzną konkurencję, nie tylko z innymi członkami.

No ale samo pozwolenie Unii Europejskiej na tę inwestycję nie gwarantuje, że ta elektrownia powstanie. Tu trzeba polegać na kompetencjach ludzi za to odpowiedzialnych, a przy dzisiejszym nepotyzmie słabo to wygląda.

Oby to się udało. Oby ten zły Tusk jednak dowiózł tę elektrownię, bo to jest w interesie państwa i powinno być ponad podziałami.

Także trzymam kciuki, bo pisiory do tej pory traktowały tę elektrownię jako maszynkę do drukowania pieniędzy dla kolesiów.

1

@BulaKG Obrazek nie odzwierciedla tego, co się dzieje na jarmarkach. W Gdańsku stoisz wszędzie w kolejce — i to nie w kolejce do jakiejś budki, ale w kolejce, by przejść metr. To się prosi o tragedię — wystarczy jeden idiota, który wywoła panikę i ludzie będą się deptać wzajemnie.

1

@Safrani Miejmy nadzieję. Te elektrownie są bardzo potrzebne, zwłaszcza na tak wielki kraj jak Polska.

1

@Safrani Oby tylko nie zmarnować tych pieniędzy i w końcu będzie można odejść od węgla.

0

@Azazel_Pazuzu 3 punkty za tak głupi wpis, że Korwin by nawet się zakrztusił w swoim stylu, parskając śmiechem.

0

@KamQiX Generalnie gra nie jest PS5-exclusive, więc myślę, że będzie ten sam czas. Ze dwa opóźnienia jeszcze będą, a to pewnie skończy się tym, że PC będzie miał premierę w tym samym czasie co konsole.

1

@KamQiX Jak masz już kupować konsolę, to nie lepiej poczekać na to, co tam Gaben wykminił ze Steam Machine?

2

3

@mrboom Wyczyść ciasteczka.

0

@MesQueUnClub_87 Powiedz, jaki gatunek, to cię nakieruję na coś fajnego.

0

@TridenteMSN Piqué w prime był dobry, ale zbyt często zdarzały mu się błędy jak na obrońcę takiej klasy.

4

Jutro w Real Madryt Tv.
„Sędzia popełnił 14 błędów, nie odgwizdał 6 karnych dla Realu i pokazał czerwone kartki za symulację.”

1

@barcelonaLM Otóż to. Generalnie współczuję wszystkim, którzy korzystają z tych aplikacji. Nie polecam tego raka.

1

Nie trawie tych lasek, które zgłaszają się do programu po to by nabić sobie śledzących na Instagramie. Ha tfu!

1

@fantasyoosh Zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie 57% polskiej energii pochodzi z naszego górnictwa? Jak wyobrażasz sobie import węgla bądź innych źródeł energii, by zaspokoić te potrzeby? Uważam, że porównanie do NFZ jest jak najbardziej na miejscu. I jedna, i druga instytucja generuje kolosalne straty, ale państwo bez nich nie może funkcjonować. Kopalnie na dzień dzisiejszy są strategiczne, bo w momencie jakiegokolwiek konfliktu na naszym terytorium wszelka importowana energia może nie być dostępna, więc póki nie mamy elektrowni atomowych, póty musimy utrzymywać te kopalnie.
Przerażają mnie komentarze co poniektórych osób tutaj, które nawet nazywają ich szkodnikami. Nie wiem, czy to jeszcze ignorancja, czy coś innego.

0

@NeroTFP1 "Fakty są takie, że ludzie składają się na duże wypłaty i dodatki dla branży, która nie przynosi żadnych zysków. "

Mowisz o NFZ?

0

@Laminedependencia I co to zmienia?

0

@lithotripter To prawica to szury, tak? Wierzące w teorie spiskowe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?