0

@kanver_ Przecież wszystkie te firmy używają tego samego materiału do szkolenia.

0

@draxidox Tak w 98 minucie.

3

@Laminedependencia Biorę bez zbędnych pytań.

1

@wyrek No powiem szczerze, że pierwszy raz się spotykam z alkoholem, który tak delikatnie przepływa przez przełyk. Miło zaskoczony byłem .

3

@Gandalf55 Pół litra 14 letniego Oban'a ma negatywny wpływ na obliczenia w głowie. Muszę o tym pamiętać.

1

Szacuneczek się należy, mówimy tu o drużynie z ponad 130 letnią historią.

0

@BorzyKrzys Pamietam kiedyś rozmowy ze znajomymi Anglikami, którzy argumentowali, że powód dla którego Premier league jest najlepsza i najtrudniejsza liga na świecie wynika z tego, że drużyna z dołu tabeli może sprać drużynę z topu. Idąc tą logika, mogę z dumą powiedzieć, że w tym roku najlepszą i najtrudniejszą ligą w Europie jest Ekstraklasa.

0

@Vegeta88 Stonogę wyśle.

0

@Criss18Barca wyrzuć Johnnie Walker'a I podpisuje się w pełni w rekomendacje.

1

@Eklerek Moje ulubione skarpetki.

2

Wnoszę formalny wniosek by @Vegeta88 przestał ukrywać Zbyszka w piwnicy. Zbyniu musi ponieść konsekwencje swoich czynów, a Ty stoisz na drodze wymiaru sprawiedliwości.

0

@jacobFCB Singleton 12-letni, ewentualnie Glenlivet też 12-letni. Generalnie wolę 12-letniego od 15-letniego.

1

@Karol145 „Na razie to nikt mnie nie ściągnął, a zwłaszcza ty.”

I to jest właśnie część problemu.

„Bo krytykuję dziennikarkę, która robi w zasadzie vloga podróżniczego i pokazuje Rosję w dobrym świetle w dobie wojny”.

Nie, bo robisz aferę z niczego.

0

@Karol145 Oj Karol Karol, znowu odleciałeś.

3

Komentarz usunięty

5

@Aragorn33 Nikt, kto głosuje na PiS, nie zagłosuje na Lewicę. 8 lat szczucia w mediach robi swoje. Także Czarnek i reszta mogą nawet czerwony dywan Lewicy rozłożyć, nie dołoży im to nawet jednego głosu. Nikt poza wyznawcami PiS-u również nie czyta i nie interesuje się cokolwiek ma do powiedzenia którykolwiek członek tej partii. W sumie mylę się — to lewicowe osoby uwielbiają ich cytować i klepać się wzajemnie po plecach, jaka prawica jest taka i owaka. Coś na zasadzie dlaczego prawica uwielbia cytować Żukowską, Kotulę i resztę. Wzajemne szczucie, wzajemne klepanie się po plecach, dalszy podział i „confirmation bias” potwierdzający, jaka zła jest druga strona. Politycy się bawią, pelikany łykają i interes się kręci.

0

@T^L Zresztą jak by to prawo weszło w życie to:

„Zresztą jasno napisałem, że jeden debil wytyka innemu debilowi.”

„Przecież ogromna większość polityków, bez względu na książeczkę partyjną, to debil”.

Do ciupy z Tobą.

0

@Arden Niech pierwszy rzuci kamień, kto nigdy nie był toksyczny online i nie próbował zdenerwować przeciwnika w najgorszy możliwy sposób.

@T^L
Ot, boją się bata na „bojowników klawiatury”.

Jeśli naprawdę myślisz, że jedynymi konsekwencjami takiego prawa jest tylko bat na „wojowników klawiatury”, to polecam zapoznać się z chińskim Social Credit.

0

@takisobiektos Mój błąd

0

0

@T^L "Ty żyjesz zero-jedynkowo?"
O ironio. Skoro skrytykowałem Twoją wypowiedź to już bronię spaślaka? Chciałeś zabłysnąć, a Ci nie wyszło.

Jeszcze raz Ci napiszę, skoro nie rozumiesz. Nie ma znaczenia, kto punktuje niekompetencje, więc nie ma znaczenia, że akurat w tym przypadku robi to Mentzen. Oryginalny post był po to by pokazać jak nie kompetentne są osoby na pozycjach ministerskich w aktualnym rządzie, a nie, że Mentzen jest alternatywą. Twoja opdpowiedz nie była inczym innym jak whataboustism'em, czyt. „wysrywem”.

0

@T^L Już? Oddychaj. Post nie jest na jego temat, tylko na temat niekompetencji osób na stanowiskach w rządzie.

1

@Safrani A kij wie, nie jestem w temacie. Auta używane nie spadają z cen, dlatego może i części się bardziej opłaca kraść. Ha tfu na złodziei.

1

@Safrani Gdzieś to musi iść w takim razie, gdzieś za granicę, bo nie sądzę, by nagle bardziej się opłacało na części kraść.

1

@Safrani No to przynajmniej tyle. Mojemu bratu w zeszłym roku najnowszą Bawarkę spod domu ukradli, ale to w Anglii znowu. Kradną wszędzie.

1

@Safrani Wiem, że po fakcie teraz, ale ja mam GPS-lokator w aucie wsadzony cały czas, właśnie w razie takich przypadków.

2

@misterio Piękne czasy.

5

@Faro Jesteś w takim błędzie, że głowa mała. Legia Warszawa by stłukła dream team kobiet przynajmniej 8-bramkowa różnicą bez większego wysiłku. Jeśli drużyna szkolna u-15 bije mistrzynie świata 5:2, to pokazują jaka jest różnica w umiejętnościach i przewadze fizycznej.
Każdy piłkarz nawet takiego Getafe jest lepszy, aniżeli najlepsza piłkarka. Nie umniejszając ich umiejętności, ale sama przewaga fizyczna, szybkość mężczyzn jest nieosiągalna dla kobiet.

12

Kobiety jak zwykle z klasą.

0

@draxidox In before:

Lewica: „Tylko Lewica się zainteresowała, prawica oczywiście ma głęboko”.

Prawica: „Typowa pokazówka, Stanowski zrobił szum i poseł z Lewicy przyleciał zbierać punkty za nic”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?