1

8

@parpe dla mnie Alvarez+Gvardiol (skoro szaleć to szaleć)

2

@Lionel_Messi10 karma wraca ;))

4

@Lionel_Messi10 czyli transfer kwestią dni, to co publicznie publikuje Atletico ma się nijak do negocjacji jakie trwają.

3

@Lionel_Messi10 nie chce mi się wierzyć, że on tam zostanie.

2

@Lionel_Messi10 w takim razie czekamy. Dalej wierzę w ten transfer.

0

@tbas stracą tylko na tym.

0

@tbas Zawodnik jasno wskazał, że jego wyborem jest Barcelona. Alvarez może nie chcieć opuszczać Hiszpanii

5

@Seledynowy budżetowa 9 i po tryplet xDD

0

@tbas z niewolnika nie ma pracownika... Atleti tak czy inaczej przegra na tym.

0

@tbas tak daleko, nawet napisali, że Alvarez na pewno będzie piłkarzem Atletico w przyszłym sezonie xDD Toż oni takie posty wstawiają bo ich d**y bolą... to widać, że jest coś na rzeczy.

2

@Katalończyk 99 wiesz, ciężko nad sobą zapanować xDD J. Alvarez a teraz jeszcze Bernardo :))

14

Oni już są pogodzeni z jego odejściem, boli ich d**A


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12

3

@blakkudium teraz to dopiero będzie ból d**y" Atletico

4

@Malinka to będzie jeszcze mocniejsze okienko od tego 2022r

5

@Vurt ale ich boli xDDD

7

xDDD Atłetico xDDD przegrywy sezonu

0

@Faro jak oni w tym okienku chcą tego dokonać.

2

@MaziFCB kluczem jest sam piłkarz który jasno deklaruje chęć gry w Barcelonie.

11

@Lordzi się dziwisz? graj taką defensywną padakę cały sezon xDD

18

Bernardo woli Barcelonę :))


2

@Lionel_Messi10 i tak ma być :)) dzieli Barcelonę a Atletico jakieś 15-30mlne, więc na pewno się dogadają, Julian dużo pomaga swoją determinacją :)) Jeszcze chwilka :)

4

@fumador a kogo mamy widzieć? wg. mnie Alvarez będzie naszym zawodnikiem.

1

@macio_944 pozostały 2 lata kontraktu (czerwiec 2028) więc też nie aż tak dużo.

0

@vangoor wtedy bardziej przez finanse...

4

@Lionel_Messi10 dużo nam daje fakt, że tu chce trafić sam Alvarez więc nie trzeba się licytować.

2

@CLS63AMG jeszcze np. Cancelo :)

9

@lajcior nie krakajmy, oni mają sędziów...

3

@Pawlak1992 Nie ważne, my lepiej wiemy czego potrzebujesz bo graliśmy w fyfe

17

Umowa Bernardo Silvy została już uzgodniona i pozostaje jedynie do ratyfikacji, gdy nadejdzie odpowiedni moment. [@Glongari] [via: BarcaInfo]

Uważam, że będzie to bardzo dobry transfer.
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?