0

@Pawel13sz G. Ramosa z PSG (tak obstawiam)

0

@BARCA1899Messi kasę na końcie, nie każdy ma ambicję piłkarską.

1

@blakkudium może jako zmiennik na PS? Bo inaczej ciężko to sobie wyobrazić

2

@BARCA1899Messi to byłoby zawaliste jakby wszyscy rozpoczęli presezon pod okiem Flicka. (Ewentualnie dołączyli później uczestnicy mś)

6

@blakkudium to samo uważam

1

@Jaro1279 jest problem ale większy problem był z napadem pod nieobecność Raphinhi lub Yamala.

3

@BORO_12 nikt z nas aż takiego tempa się nie spodziewał, naprawdę szok.

1

@Jaro1279 skuteczność głównie zawiodła w minionym sezonie.

2

@Lionel_Messi10 działamy :)))

0

@BORO_12 szkoda, że Ferran zostaje, widziałbym Alvareza i Muruquiego.

3

@Lionel_Messi10 ale piękne newsy z rana :))

2

@Lionel_Messi10 tak myślałem, że chcą to rozegrać przed MŚ. :) czekamy

2

@blakkudium właśnie, kusi jako opcja PS (zmiennik Yamala)

3

@LeszekFCB spokojnie Leszku, cieszymy się, że Barcelona ma okazję działać na rynku. (względem poprzednich okienek)

4

@Lionel_Messi10 większa i to pewnie na 9, więc dla mnie są dwie opcje jeżeli mowa o większej :)) Alvarez/Haaland

0

@vangoor sezon długi, rotacje potrzebne.

5

,,coś się dzieje"


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12

0

@vangoor właśnie wsio się klei jak powinno.

1

@Lionel_Messi10 czekamy :))

2

@Encore nie w takim wieku, max 50mlne.

1

@Lionel_Messi10 klub widzi, że jak chcą sięgnąć po LM to potrzeba kilka mocnych transferów. (miniony sezon pokazał to dobitnie)

1

@Lionel_Messi10 aż jestem w szoku jak to szybko poszło.
Widać to nie były byle plotki które pisały, że celami Barcelony na lato są:
LS, 9, ŚO

0

@AlphaNumeric żeby Rashford prócz liczb dostarczał coś więcej z gry chociażby lepszy pressing to nikt w klubie by się nie zastanawiał na tym czy wydać 30mlne, widać jego gra pozostawiła pewne wątpliwości (mimo dobrych liczb)

2

@Lionel_Messi10 jak jest hajs na transfery to potrafią działać, chyba zbliża się w końcu normalne okienko transferowe.

0

@Roobo nie bez powodu FLick go chce.

6

To zbyt pięknie brzmi...


@blakkudium @Lionel_Messi10 @BORO_12

1

@Lionel_Messi10 z tym Gordonem to aż za szybko


5

Jeżeli tak to spoko


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

4

Mam nadzieję, że to transfer na prośbę FLicka (jak już do tego dojdzie)



@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium

0

@BORO_12 myślę, że za Lewego przyda się Topowa 9.. Gordon super opcja na LS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?