Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz G. Ramosa z PSG (tak obstawiam)
0
@BARCA1899Messi kasę na końcie, nie każdy ma ambicję piłkarską.
1
@blakkudium może jako zmiennik na PS? Bo inaczej ciężko to sobie wyobrazić
2
@BARCA1899Messi to byłoby zawaliste jakby wszyscy rozpoczęli presezon pod okiem Flicka. (Ewentualnie dołączyli później uczestnicy mś)
6
@blakkudium to samo uważam
1
@Jaro1279 jest problem ale większy problem był z napadem pod nieobecność Raphinhi lub Yamala.
3
@BORO_12 nikt z nas aż takiego tempa się nie spodziewał, naprawdę szok.
1
@Jaro1279 skuteczność głównie zawiodła w minionym sezonie.
2
@Lionel_Messi10 działamy :)))
0
@BORO_12 szkoda, że Ferran zostaje, widziałbym Alvareza i Muruquiego.
3
@Lionel_Messi10 ale piękne newsy z rana :))
2
@Lionel_Messi10 tak myślałem, że chcą to rozegrać przed MŚ. :) czekamy
2
@blakkudium właśnie, kusi jako opcja PS (zmiennik Yamala)
3
@LeszekFCB spokojnie Leszku, cieszymy się, że Barcelona ma okazję działać na rynku. (względem poprzednich okienek)
4
@Lionel_Messi10 większa i to pewnie na 9, więc dla mnie są dwie opcje jeżeli mowa o większej :)) Alvarez/Haaland
0
@vangoor sezon długi, rotacje potrzebne.
5
,,coś się dzieje"
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12
0
@vangoor właśnie wsio się klei jak powinno.
1
@Lionel_Messi10 czekamy :))
2
@Encore nie w takim wieku, max 50mlne.
1
@Lionel_Messi10 klub widzi, że jak chcą sięgnąć po LM to potrzeba kilka mocnych transferów. (miniony sezon pokazał to dobitnie)
1
@Lionel_Messi10 aż jestem w szoku jak to szybko poszło.
Widać to nie były byle plotki które pisały, że celami Barcelony na lato są:
LS, 9, ŚO
0
@AlphaNumeric żeby Rashford prócz liczb dostarczał coś więcej z gry chociażby lepszy pressing to nikt w klubie by się nie zastanawiał na tym czy wydać 30mlne, widać jego gra pozostawiła pewne wątpliwości (mimo dobrych liczb)
2
@Lionel_Messi10 jak jest hajs na transfery to potrafią działać, chyba zbliża się w końcu normalne okienko transferowe.
0
@Roobo nie bez powodu FLick go chce.
6
To zbyt pięknie brzmi...
@blakkudium @Lionel_Messi10 @BORO_12
1
@Lionel_Messi10 z tym Gordonem to aż za szybko
5
Jeżeli tak to spoko
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
4
Mam nadzieję, że to transfer na prośbę FLicka (jak już do tego dojdzie)
@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium
0
@BORO_12 myślę, że za Lewego przyda się Topowa 9.. Gordon super opcja na LS.