2

Rozumiem nasze finanse itp. ale co w takiej sytuacji może PSG? :))


@BORO_12

1

@Lionel_Messi10 walczymy :)))

1

@Lionel_Messi10 mocno liczę, że do tego dojdzie.

7

@Lionel_Messi10 oby został.

20

w skrócie: przygotujmy się na przyszły sezon.


0

@Pawel13sz chyba ciut większe od tych za Lautaro bo tamten to się nigdzie nie wybiera.

1

@Lionel_Messi10 wolę J. Alvareza.

0

@bartekvisca maj to od kilku lat był już taki w kratkę...

0

@Criss18Barca oraz kontrakt do 2030r, ale problemy finansowe Juve mogą do tego zmusić.

2

Może w przypadku braku awansu Juve do LM, warto zainteresować się Kenanem Yıldızem?
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

5

Zapewniam was


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

5

Zdanie trenera najważniejsze, zobaczymy jak to się skończy. (nie pomyślałbym, że Flick zablokuje ten transfer)


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

8

Robert to taka mała legenda Barcelony, przyszedł w ciężkim momencie i pomógł wrócić klubowi na szczyt. Dziękujemy Robert.

2

@kanver_ a Suarez z Betisem w 16/17

0

@kanver_ to Lewy coś trafił z wolnego?

1

@Marcelinho99 panie, jeszcze sezon się nie skończył :) Spokojnie.

3

@ranger3120 9, dobry jest

3

@Laminedependencia bez sensu oceniać Deco przez naszą sytuację finansową, być może teraz dopiero zbliża się pierwsze okienko w którym Deco będzie miał okazję się wykazać.

2

@BORO_12 to byłoby najlepsze, LO Grimaldo-Balde, PO E. Garcia-Cancelo.
Rywalizacja o skład byłaby nie mała.

0

@Marcelinho99 np. Araujo i obecnie Lewy.

2

@BORO_12 rok temu do głowy by mi nie przyszło myśleć o sprzedaży Kounde, ale jednak cały sezon miał dosyć słaby i nie wiemy czy to się nie powtórzy.. E. Garcia + Ratiu to dobra opcja na PO.

1

@Lionel_Messi10 no to czekamy :)) mam wielką nadzieję na jakiś ruch ze strony J. Alvareza

0

@y13 on nigdzie się nie wybiera z Sociedad, coś ala Totti Roma.

13

To chyba nieuniknione


@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium

9

@Lionel_Messi10 geniusz.

1

@BORO_12 też nie miałbym nic przeciwko żeby Kounde i Balde zostali ale mieli rywali do walki o skład, ale też skąd €€€ na inne transfery.

0

@MsBarca to wali bólem d☆☆y na odległość. Bardzo boli jak Barcelona w katastrofalnej sytuacji finansowej rozwala przereklamoany realik.

1

@macio_944 **ból dupy**

3

@Leooo ale nie obyło się bez ,,15 lig mistrzuf" xDD

0

@Gaucho w tym wszystkim brak 9 a taknto same plusy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?