6

@La Pulgaa jak oni się oszczędzają w lidze to nic dziwnego, dodatkowo wiemy jaką robotę zrobili sędziowie w dwumeczu.

1

@Lionel_Messi10 nie tylko dziś :)))

1

@Lionel_Messi10 i tylko coraz to większe... aż za bardzo jawne.

1

@Lionel_Messi10 toż to samo LM 16-18 jak i 90% ich historii. Wałek wałkiem poganiany.

0

@Litman realik wydaje 200mln w jedno okienko, my 40max

0

@Szicek10 karma wraca a więc odpadną w 1/2 LM.

7

@Esteban_ odklejeńcy jak zawsze.

0

@Piotrek1993 oj zamieniłbym miejscami PSG i City.

2

@FcPortoFan1999 dokładnie, na jego pozycję mają już A. Gulera i Bellinghama.

1

@Lionel_Messi10 to prawda, ma sporo urazów ale nie powiedziane, że tak będzie w przyszłym sezonie. Spójrz np. na Olmo- w tym sezonie jeden mięśniowy uraz i raz problem z barkiem, to tyle co nic względem poprzedniego sezonu.

2

@Lionel_Messi10 nie jestem aż tak przekonany :) młody to niech się ogrywa a nie zmiennik Raphinhi

7

Źródło słabe ale oby..



@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

0

Mbapppe i reszta strzelą focha xDD tyle ze szpaleru

0

@LukaszFan już prędzej J. Garcia niż Pedri.

1

@Bykunn z Barcelony też ciężko o konkurencję (bardziej na myśli miałem nasz zespół niż madrycioków)

6

Czy Lamine Yamal nie jest najpoważniejszym kandydatem do piłkarza sezonu w Laliga? (na ten moment)

4

Dobranoc wszystkim :)


2

@esem91 Atleti musi walczyć o TOP3 xDDD

3

@BORO_12 jak mogli tak dawali im te karne z dupy w tym sezonie xDDD

0

Yamal jest niesamowity, po prostu GENIUSZ.
Zdecydowanie Yamal>>>>>>>>>>>Olise

0

@Cule1234 kompromitujący są... żenua

6

@18Pawel99 jednak wolałbym Grimaldo na LO

2

@Sulimo dużo można zarzucić UBI w ostatnich latach ale jednak potrafią tworzyć światy w grach.

0

@tbas ustawka jak nic tamto EL Classico.

6

@Jakchcesz i te zwycięstwo po kontrowersjach z Barceloną w dołku xDDD

3

@blakkudium to byłoby piękne zejść z jego pensjii.

5

@jaras121 za Camavinge? co to w ogóle za pomysł?

3

Diamencik
Ciekawe jak Olise


2

@FcPortoFan1999 serio? chyba nie aż tak.

2

@Sulimo ja bym wolał coś jeszcze bardziej poważnego ala Far Cry 2, tam przeszkadzały wiecznie odradzające się posterunki za to wielki plus za klimat, lepsze AL niż w nowszych odsłonach oraz brak tych oznaczeń wrogów (od Far Cry3), dla mnie to niszczy klimat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?