Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@La Pulgaa jak oni się oszczędzają w lidze to nic dziwnego, dodatkowo wiemy jaką robotę zrobili sędziowie w dwumeczu.
1
@Lionel_Messi10 nie tylko dziś :)))
1
@Lionel_Messi10 i tylko coraz to większe... aż za bardzo jawne.
1
@Lionel_Messi10 toż to samo LM 16-18 jak i 90% ich historii. Wałek wałkiem poganiany.
0
@Litman realik wydaje 200mln w jedno okienko, my 40max
0
@Szicek10 karma wraca a więc odpadną w 1/2 LM.
7
@Esteban_ odklejeńcy jak zawsze.
0
@Piotrek1993 oj zamieniłbym miejscami PSG i City.
2
@FcPortoFan1999 dokładnie, na jego pozycję mają już A. Gulera i Bellinghama.
1
@Lionel_Messi10 to prawda, ma sporo urazów ale nie powiedziane, że tak będzie w przyszłym sezonie. Spójrz np. na Olmo- w tym sezonie jeden mięśniowy uraz i raz problem z barkiem, to tyle co nic względem poprzedniego sezonu.
2
@Lionel_Messi10 nie jestem aż tak przekonany :) młody to niech się ogrywa a nie zmiennik Raphinhi
7
Źródło słabe ale oby..
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
0
Mbapppe i reszta strzelą focha xDD tyle ze szpaleru
0
@LukaszFan już prędzej J. Garcia niż Pedri.
1
@Bykunn z Barcelony też ciężko o konkurencję (bardziej na myśli miałem nasz zespół niż madrycioków)
6
Czy Lamine Yamal nie jest najpoważniejszym kandydatem do piłkarza sezonu w Laliga? (na ten moment)
4
Dobranoc wszystkim :)
2
@esem91 Atleti musi walczyć o TOP3 xDDD
3
@BORO_12 jak mogli tak dawali im te karne z dupy w tym sezonie xDDD
0
Yamal jest niesamowity, po prostu GENIUSZ.
Zdecydowanie Yamal>>>>>>>>>>>Olise
0
@Cule1234 kompromitujący są... żenua
6
@18Pawel99 jednak wolałbym Grimaldo na LO
2
@Sulimo dużo można zarzucić UBI w ostatnich latach ale jednak potrafią tworzyć światy w grach.
0
@tbas ustawka jak nic tamto EL Classico.
6
@Jakchcesz i te zwycięstwo po kontrowersjach z Barceloną w dołku xDDD
3
@blakkudium to byłoby piękne zejść z jego pensjii.
5
@jaras121 za Camavinge? co to w ogóle za pomysł?
3
Diamencik
Ciekawe jak Olise
2
@FcPortoFan1999 serio? chyba nie aż tak.
2
@Sulimo ja bym wolał coś jeszcze bardziej poważnego ala Far Cry 2, tam przeszkadzały wiecznie odradzające się posterunki za to wielki plus za klimat, lepsze AL niż w nowszych odsłonach oraz brak tych oznaczeń wrogów (od Far Cry3), dla mnie to niszczy klimat.