Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
a Pedri woli zdobywać puchary w Barcelonie niż tworzyć historię w realiku za pomocą sędziów xDDD
1
Oby to była zmiana z ostrożności....
2
Zdecydowanie 4
2
@blakkudium @BORO_12 marzenie to Barcola...ale tak jak pisze, to tylko ,,marzenie"
Kontrakt do 2028r. (nie taki długi) ale przez inne większe priorytety zapewne ta opcja odpada..
2
@Kgorecki2500 polecam GoW Ragnarok
0
@kanver_ 15LM właśnie tak to u nich wygląda xDD
3
@michaleu na 100% xDD
14
drukowanko pod realik xDDDD na każdym kroku xDDD
1
@Lionel_Messi10 marzenie :))) wierzymy do końca :)))
1
@Lionel_Messi10 marzenie :))
3
@Pawel13sz dla mnie znak =
4
@RomanGroza myślę, że tak, nie tak finanse były/są problemami jak brak zasady 1:1 w FFP
9
Wymarzony transfer na ŚO
@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium
2
@blakkudium Bastoni to największe marzenie na ŚO.
2
@reloaded Ja wybieram Dębice i jestem zadowolony.
11
@majkiii toż to są odklejeńcy, oni nawet nie widzą (albo starają się nie widzieć) jak bardzo sędziowie im pomagają.
7
Obrzydliwie ta liga ustawiona pod realik xDDD
1
drukowanko ale co tam.
1
Cardoso nie zagra z Barceloną
Jeszcze Koke, Llorente i Sorloth mogą się wykartkować na naszą rywalizację.
0
@Limaker $$$ się zgadzają to czemu nie?
0
@Rafalloxfcb realik gra, to ten argument
1
ale wałeczek pod realik xDD norma
3
@FCB24 no chyba nie :)
2
@FCB24 to Bellingham od razu po kontuzji ma grać w wyjściowej 11?
3
@blakkudium świetny news, oby się udało!!
Cancelo-Kounde
Grimaldo-Balde
Wreszcie mogą być dobrze obsadzone boki obrony.
0
@kanver_ na ten moment oni faworytem czy my? (jakbyśmy mieli grać w półfinale)
0
@Gibbon_FCB albo wchodzą w dołek formy? każdy zespół musi to przejść podczas sezonu, u nich tego nie było widać do tej pory.
18
Bo zdrowa rywalizacja jest potrzebna
LO: Grimaldo-Balde
PO: Cancelo-Kounde
Klauzula 20mlne, a, że zostanie mu rok kontraktu to pewnie jeszcze mniejsza, do tego nie zarabia dużo więc kolejny plus
37
Być może transfer dekady.
0
@Arden to sobie X. Simons klub wybrał xDD