0

@Dankho94isback kogo my kupiliśmy rok później? darmowego Depaya? prawdziwe transfery nadeszły 2lata później.

0

@Dankho94isback nie wiem czy mógł, słowa Laporty nic dla mnie nie znaczą, jak wiesz, tak samo mógł jak już od 3 lat jesteśmy w zasadzie 1:1 xDD
sam widzisz.

0

@Dankho94isback takie roczne wypożyczenie to bezsensu

0

@Dankho94isback jakby mógł zostać w 2021r to by został, co to za sens iść gdzieś na rok i wracać? Bezsens

2

@BORO_12 właśnie to jest te ryzyko, że to kot w worku, przy naszych napastnikach jestem jak najbardziej na nie, co innego gdyby obok miał takiego Lewego 3 lata młodszego.

0

@Dankho94isback ale pamiętaj, że on ma dzieci, żonę, życie nie polega tylko na przeprowadzkach

0

@Dankho94isback a dlaczego ich było stać dopiero 2 okienka później? Przecież przez ten czas dużo mogło się zmienić, to żadna logika.

0

@Dankho94isback Laporta sam wiesz, że lubi oszukiwać. (grać pod publiczkę)

0

@Dankho94isback tylko, że został poinformowany przez zarząd, że nie przedłużą z nim kontraktu. (sytuacja bez wyjścia)

0

@Dankho94isback a kto przy poprzednim zarządzie nie zarabiał ogromnych milionów? xDDD
Bo Laporta go wystawił.

0

@Dankho94isback nie decyzja Messiego a zarządu.

7

Czeka nas telenowela jak swego czasu z Neymarem, Nico czy nawet Bernardo.


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12 @AREK1234

0

@Dankho94isback jak go tak wystawili to jak miał to zrobić? motać się rok w rok z dziećmi? To też są ludzie a nie roboty, ledwo rodzina przyzwyczai się do jakiegoś miejsca i narka.

6

Diament


0

@Dankho94isback tego samego okienka co odejście Leo nie było transferów i nie wiadome było do końce kiedy one w ogóle będą. Logiczne.

0

@Dankho94isback nie mógł najwidoczniej

2

@Kgorecki2500 słabo jak tak...

0

@Dankho94isback chciał, miał podpisać nowy kontrakt, klub go wystawił.

2

@BORO_12 pewnie tak, mimo wszystko lepiej się miło zaskoczyć niż nwm jak nastawiać.

0

@Dankho94isback jak Lapcio go publicznie oszukał to miał wracać?
wcześniej działał przeciw Bartomeu bo prowadził klub do upadku czego efekty widać do teraz.
Bo mieliśmy dźwignię jakiej nie było latem 2021.

3

Ciekawe ile chciałbym zarabiać, jako opcja do uzupełnienia składu jak najbardziej na tak.

0

@MessiForeverTheBest No nwm, Nico też rzekomo ,,bardzo chciał" a wyszło co wyszło. Trzeba do tego podejść z chłodną głową.

6

Czekamy na lepsze źródła


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12

1

@Dankho94isback chciał zostać, przecież w ostatniej chwili został powiadomiony, że klub nie przedłuży z nim kontraktu.

1

@Dankho94isback 1) wysyłając burofaks pokazał, że Barcelona jest w złych rządach Bartomeu co odbija się na klubie nawet i do teraz
2) musiało być coś na rzeczy skoro nie został i się rozpłakał, klub nie był w stanie jego utrzymać.

1

@Dankho94isback dlatego chciał zostać ale klubu nie było stać na jego utrzymanie. Gdyby nie jego burofaks to Bartomeu jeszcze bardziej pogrążył by klub.

2

@Dankho94isback Bartomeu i jego rządy.

0

@Kgorecki2500 Messi z przymusu nie własnej woli..

1

@Darek1112 on jestem jednym z tych co do końca siedzą w jednym klubie.

0

@Cule6173737377171 blablabla, wróci szybciej niż nam się wydaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?