Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@EzioAuditoreDF odpowiedni.
1
@EzioAuditoreDF bardziej zamiast Bernardo to widziałbym LS.
0
@Katalonik97 lepiej się nie nastawiać.
1
@Kapitan9 lepiej np. Grimaldo za ok 20mlne.
6
@Vurt z czego 3pkt przy porażce z R. Sociedad nie powinny się trafić.. (cholernie pechowy mecz ale i sędziowie zrobili robotę)
1pkt zabrał nam sędzia w meczu z Gironą.
9
@Gaucho Arturo szybko nie zapomni meczów z Realem w 2017 czy 2018r
Sędziowie Bohaterami realiku.
3
@AmigoBlancos Hiszpania.
0
@Salchent nie tak Bayern zapomni jak 12sty zawodnik realiku znowu może być kluczowy. xDD
2
będzie bardzo ciężko
0
@Frimpong przez najbliższe 10lat w Barcelonie albo i dłużej.
0
@Krzysztof1987 cały sezon im pomagają a oni płaczą xDD
3
@Kapitan9 specjalnie tworzą napinkę przed meczem LM.
17
Ból dupy madrycioków, sędziowie im cały sezon pomagają a i tak prawdopodobnie przewalili ligę.
20
Przecież dzięki braku czerwa G. Simeone to Atletico jest w finale PK więc o co chodzi xDDDD
2
@Oskar28 Espanyol, Celta, Alaves, Valencia tych rywali też nie wolno lekceważyć.
0
@Oskar28 Barcelona gra u siebie.
0
@Marcelinho99 rzekomo ma trenować od jutra z całym zespołem (zobaczymy)
7
Pan Trener H. Flick
TOP 25goli Barcelony Flicka
0
@Oskar28 domowy z Betisem? wg. mnie nie
11
Najcięższe będą te 3 mecze pod rząd
Getafe (wyjazd) Osasuna (wyjazd) Real Madryt (dom)
1
@Danny Gaucho jakby został jeszcze na sezon to takie TOP 7 relne.
21
tyle w temacie XDD
4
w czym lepsi? wynik 1:1 był wówczas.
Oki Griezmann miał swoje sytuacje ale bez przesadyzmu.
31
Cancelo co to za zawodnik to nie mam pytań.
0
@Alfie ale wygrana mocno by nas przybliżyła do tytułu.
0
@PaPo Barcelona dziś musiała by wygrać, poza tym Barcelona i Real musiałby wygrywać wsio do czasu El Classico. El Classico jest w 35kolejce, więc musimy mieć min. 7pkt przewagi nad Realem.
0
@Martwy +/- to co napisał @BORO_12 odnośnie braku nominalnej 9.
8
Flick zaskoczył
4
Tu na pewno jest coś na rzeczy (ale czas pokaże)
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12
2
@norbi77 oni tylko w taki sposób mogą z nami w lidze konkurować, 4pkt przewagi to tyle co nic przez ich oszustwa.