2

@EzioAuditoreDF odpowiedni.

1

@EzioAuditoreDF bardziej zamiast Bernardo to widziałbym LS.

0

@Katalonik97 lepiej się nie nastawiać.

1

@Kapitan9 lepiej np. Grimaldo za ok 20mlne.

6

@Vurt z czego 3pkt przy porażce z R. Sociedad nie powinny się trafić.. (cholernie pechowy mecz ale i sędziowie zrobili robotę)
1pkt zabrał nam sędzia w meczu z Gironą.

9

@Gaucho Arturo szybko nie zapomni meczów z Realem w 2017 czy 2018r
Sędziowie Bohaterami realiku.

3

@AmigoBlancos Hiszpania.

0

@Salchent nie tak Bayern zapomni jak 12sty zawodnik realiku znowu może być kluczowy. xDD

2

będzie bardzo ciężko


0

@Frimpong przez najbliższe 10lat w Barcelonie albo i dłużej.

0

@Krzysztof1987 cały sezon im pomagają a oni płaczą xDD

3

@Kapitan9 specjalnie tworzą napinkę przed meczem LM.

17

Ból dupy madrycioków, sędziowie im cały sezon pomagają a i tak prawdopodobnie przewalili ligę.

20

Przecież dzięki braku czerwa G. Simeone to Atletico jest w finale PK więc o co chodzi xDDDD

2

@Oskar28 Espanyol, Celta, Alaves, Valencia tych rywali też nie wolno lekceważyć.

0

@Oskar28 Barcelona gra u siebie.

0

@Marcelinho99 rzekomo ma trenować od jutra z całym zespołem (zobaczymy)

7

Pan Trener H. Flick


TOP 25goli Barcelony Flicka

0

@Oskar28 domowy z Betisem? wg. mnie nie

11

Najcięższe będą te 3 mecze pod rząd
Getafe (wyjazd) Osasuna (wyjazd) Real Madryt (dom)

1

@Danny Gaucho jakby został jeszcze na sezon to takie TOP 7 relne.

21

tyle w temacie XDD


4

w czym lepsi? wynik 1:1 był wówczas.
Oki Griezmann miał swoje sytuacje ale bez przesadyzmu.

31

Cancelo co to za zawodnik to nie mam pytań.

0

@Alfie ale wygrana mocno by nas przybliżyła do tytułu.

0

@PaPo Barcelona dziś musiała by wygrać, poza tym Barcelona i Real musiałby wygrywać wsio do czasu El Classico. El Classico jest w 35kolejce, więc musimy mieć min. 7pkt przewagi nad Realem.

0

@Martwy +/- to co napisał @BORO_12 odnośnie braku nominalnej 9.

8

Flick zaskoczył


4

Tu na pewno jest coś na rzeczy (ale czas pokaże)


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12

2

@norbi77 oni tylko w taki sposób mogą z nami w lidze konkurować, 4pkt przewagi to tyle co nic przez ich oszustwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?