Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 oby to był fejk albo info puszczone tylko w jakimś celu. Gordona na LS akceptuje ale nie na 9 i Vlaho też.
1
@Lionel_Messi10 musimy być cierpliwi.
1
@Lionel_Messi10 jako LS to spoko ale nie na 9.
1
@Lionel_Messi10 nadal aktualne, że będą nowe informacje w tym tyg?
Kiedy zaczyna się zgrupowanie rep. Argentyny?
1
@Lionel_Messi10 wiadoma sprawa, Atletico nie zacznie negocjacji od 100mlne, transfer do zrobienia po negocjacjach.
,,blisko bliżej"
6
@MateuszDoniec ale trzymał wysoki równy poziom.
5
A gdzie Gavi? Chciałbym na niego zagłosować.
3
Dziś skończyłem Dead Space Remake (było to moje pierwsze podejście do serii Dead Space)
Gra świetna, ciężko się w zasadzie do czegokolwiek przyczepić.
Plusy:
Świetna grafika i klimat
oprawa muzyczna
fabuła pełna zwrotów akcji
różnorodność przeciwników
walka
przemyślane misje
Minusy:
gra mogła by być dłuższa o jakieś 5-6h
rzadko zdarzały się glitche (postać potrafiła się zawiesić)
9/10
Polecam.
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500
2
@BORO_12 jeżeli chodzi o LS to jak najbardziej.
3
@Lionel_Messi10 to zobaczymy kiedy te newsy wskoczą, jutro już środa.
2
@AmigoBlancos nwm jak real miałby pomieścić w jednym składzie Bellinghama, A. Guelera i N. Paza.. wszyscy na pierwszy rzut oka to typowe 10tki. (a wiemy, że nie każdy chce za dużo siedzieć na ławie)
2
@blakkudium coś ala Rashford ale nwm czy to aż tak dobra opcja.
5
@Lionel_Messi10 czekamy :) oby trafił do nas.
5
@AlphaNumeric Julian to bardziej opcja na 9 a Gordon na LS.
1
@Lionel_Messi10 czekam na opinię po przejściu gry :))
0
@Roobo Barcelona tak jakby ma pierszeństwo od samego zawodnika, zobaczymy co się wydarzy.
1
@Dankho94isback wiadoma sprawa ale też piłkarze mogą chcieć np. przed mundialem znać swoją przyszłość.
6
Aż boję się co będzie się działo w przyszłym sezonie. (Jeszcze większa drukarnia pod realik)
2
@Dankho94isback ale transfet można dogadać wcześniej.
@Lionel_Messi10 oni już wiedzą, że on z nimi nie zostanie.
2
@Lionel_Messi10 ku**a oby to był piękny początek okienka :)))
6
Piękne :))
1
@Kgorecki2500 Pita :)))
1
@Lionel_Messi10 czekamy czekamy, podejrzewam, że coś może się wyjaśnić do mundialu, bo inaczej piłkarze funkcjonują na wielkich turniejach jak wiedzą w jakiej są sytuacji i gdzie będą grać
1
@Lionel_Messi10 oni chybA aż tak nie potrzebują PO.. Casado? Ale nwm
1
@Lionel_Messi10 Atletico inaczej nie zacznie negocjacji niż od zaporowej ceny ale na spokojnie :)
1
@Criss18Barca Messi Messim ale jest też chociażby Pedri i Yamal, jak nie Argentyna to Hiszpania.
1
@Criss18Barca wolałbym K. Ildiza, ale pewnie sporo droższy byłby od Leao
0
@BORO_12 ten sezon pokazał, że zarówno Kounde jak i Balde przyda się rywalizacja o skład.
1
@norbi77 bardziej Casado niż WOjtek ale prawda, mógł się lepiej zachować.
0
@VAMOS1899LaMasia póki Tottenham nie spadnie to nie bardzo :)