2

@Lionel_Messi10 oby to był fejk albo info puszczone tylko w jakimś celu. Gordona na LS akceptuje ale nie na 9 i Vlaho też.

1

@Lionel_Messi10 musimy być cierpliwi.

1

@Lionel_Messi10 jako LS to spoko ale nie na 9.

1

@Lionel_Messi10 nadal aktualne, że będą nowe informacje w tym tyg?
Kiedy zaczyna się zgrupowanie rep. Argentyny?

1

@Lionel_Messi10 wiadoma sprawa, Atletico nie zacznie negocjacji od 100mlne, transfer do zrobienia po negocjacjach.
,,blisko bliżej"

6

@MateuszDoniec ale trzymał wysoki równy poziom.

5

A gdzie Gavi? Chciałbym na niego zagłosować.

3

Dziś skończyłem Dead Space Remake (było to moje pierwsze podejście do serii Dead Space)
Gra świetna, ciężko się w zasadzie do czegokolwiek przyczepić.
Plusy:
Świetna grafika i klimat
oprawa muzyczna
fabuła pełna zwrotów akcji
różnorodność przeciwników
walka
przemyślane misje
Minusy:
gra mogła by być dłuższa o jakieś 5-6h
rzadko zdarzały się glitche (postać potrafiła się zawiesić)
9/10
Polecam.
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500

2

@BORO_12 jeżeli chodzi o LS to jak najbardziej.

3

@Lionel_Messi10 to zobaczymy kiedy te newsy wskoczą, jutro już środa.

2

@AmigoBlancos nwm jak real miałby pomieścić w jednym składzie Bellinghama, A. Guelera i N. Paza.. wszyscy na pierwszy rzut oka to typowe 10tki. (a wiemy, że nie każdy chce za dużo siedzieć na ławie)

2

@blakkudium coś ala Rashford ale nwm czy to aż tak dobra opcja.

5

@Lionel_Messi10 czekamy :) oby trafił do nas.

5

@AlphaNumeric Julian to bardziej opcja na 9 a Gordon na LS.

1

@Lionel_Messi10 czekam na opinię po przejściu gry :))

0

@Roobo Barcelona tak jakby ma pierszeństwo od samego zawodnika, zobaczymy co się wydarzy.

1

@Dankho94isback wiadoma sprawa ale też piłkarze mogą chcieć np. przed mundialem znać swoją przyszłość.

6

Aż boję się co będzie się działo w przyszłym sezonie. (Jeszcze większa drukarnia pod realik)


2

@Dankho94isback ale transfet można dogadać wcześniej.
@Lionel_Messi10 oni już wiedzą, że on z nimi nie zostanie.

2

@Lionel_Messi10 ku**a oby to był piękny początek okienka :)))

6

Piękne :))


1

@Kgorecki2500 Pita :)))

1

@Lionel_Messi10 czekamy czekamy, podejrzewam, że coś może się wyjaśnić do mundialu, bo inaczej piłkarze funkcjonują na wielkich turniejach jak wiedzą w jakiej są sytuacji i gdzie będą grać

1

@Lionel_Messi10 oni chybA aż tak nie potrzebują PO.. Casado? Ale nwm

1

@Lionel_Messi10 Atletico inaczej nie zacznie negocjacji niż od zaporowej ceny ale na spokojnie :)

1

@Criss18Barca Messi Messim ale jest też chociażby Pedri i Yamal, jak nie Argentyna to Hiszpania.

1

@Criss18Barca wolałbym K. Ildiza, ale pewnie sporo droższy byłby od Leao

0

@BORO_12 ten sezon pokazał, że zarówno Kounde jak i Balde przyda się rywalizacja o skład.

1

@norbi77 bardziej Casado niż WOjtek ale prawda, mógł się lepiej zachować.

0

@VAMOS1899LaMasia póki Tottenham nie spadnie to nie bardzo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?