Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hernandez hernandez przedłuża nadzieję realu
1
Przepisy zagrania ręką w polu karnym to jest kur... najgłupszy przepis w historii piłki nożnej (jeśli oczywiście decyzja według nich prawidłowa)
2
SKANDAL to jest kur skandal
0
Ile on musi patrzeć na to?
1
Jak można tego nie dać w pierwszym tempie?
3
Skandal kurwa kolejny po czerwonej czułameniego
0
Fort nie gra cały sezon nadeszły dwa najważniejsze mecze i gra. Nie rozumiem
1
Christensen profesor
1
CHRISTENSEN tęskniłem
0
@kamiVeB Araujo? nie chcemy przegrać przecież
1
Ja mam jedno pytanie: co w Gironie zrobili Ericowi?
0
De Jong biega ze aż miło jak nie on
0
Jutro real madrid tv: "Piłkarz Barcelony przyznaje się do dopingu"
2
Raphinha pokazuje na bandaż XDDDDD
5
Sprawiedliwości stało się zadość za nurka pieprzonego
0
Nurek z francji (w teorii)
11
HALO CZERWIEŃ SAM NA SAM SZEDŁ
0
Ale akcja zagrana
1
Kartki znalazł wow
2
Dawać comeback 0-2 ulubiony wynik
0
Nie mogę z nim niech on już karierę skończy dryblas
0
Psycha po Interze sitting
2
Patrząc na to co robią Sommer i Donnarumma to może zamiast pytać ter Stegen czy Szczęsny powinniśmy zacząć myśleć kto za nich?
0
Co on robi!? Czo ten dollarumma
2
Już czuje że tak jak wczoraj Sommer, tak dzisiaj Dollarumma będzie miał mecz życia
1
Ale to ryż zepsuł
5
Ty nie wracaj nawet do Barcelony, a co dopiero za rok.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Gdyby Balde i Kounde nie byli kontuzjowani,
Gdyby Araujo odszedł do Juventusu,
Gdyby Yamal nie strzelił w słupek,
Gdyby Marciniak dał słusznego karnego,
Gdyby Wojtuś obronił chociaż ćwierć tego co Sommer,
Gdyby mecz skończył się 2 minuty wcześniej,
Gdyby Garcia strzelił na pustą...
Gdyby, gdyby, gdyby... ale fakty są takie, że piękny sezon nadal trwa i trzeba się spiąć żeby jeszcze ligi do tego nie zaprzepaścić. Araujo do zgruzowania i wyżyć się na realu.
0
@PizzerMan to ci Araujo prezent zafundował