Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Biedny Hansi, musi się ze szwagrami użerać. Poziom na boisku i w gabinetach w klubie chyba jeszcze nigdy nie był tak odległy od siebie.
25
Atletico prowadziło z nami 2:0 do 70 minuty więc rywalizowali nawet 10 minut więcej niż 60, a i tak dostali na łeb. Co za brednie xd
2
Co to znaczy, że nie uderza go w pełni? xd. Co za brednie. Dał mu kopa w tył łydki wyprostowaną nogą. Co miałby jeszcze zrobić, żeby dostać czerwoną? Utrzymać kontakt i podeptać go jeszcze?
5
Araujo czyścił w końcówce. Trzeba mu oddać to
15
Weź ktoś opierdziel tego Yamala. W każdym meczu ma sytuację gdzie może podać a na siłę chce wszystko sam
0
Jak ja nienawidzę z nimi grać. Nie umieją strzelić to będą nam chłopaków kopać
1
Rapha wykończ to
0
Atletico wie że liczą się bramki, a nie kartki?
1
Plan Atletico na każdy mecz:
1.Broń się
2.Raz na jakiś czas zrób kontrę
3.Okazjonalnie spróbuj urwać rywalowi nogę
4.Módl się żeby nie stracić
5.Patrz punkt 1
1
Sędzia się obsrał dania czerwonej tak wcześnie
1
Azpilicueta machnął ręką na sędziego. Gdzie zawieszenie na 3 mecze?
3
A tak było pięknie ostatnio jak zamknął buzię
0
Chyba paru zer nie dopisali w tej ofercie
0
Hansi podmienił nam de Jonga?
2
Dlatego Cubarsi jest w hierarchii przed Araujo. Głupie podanie do Lewego i złamanie linii spalonego w jednej akcji
1
Wnioskuję o pierwszą 11 na Gironę dla Torre
5
Torre mógłby grać w podstawie solidnej drużyny LaLiga/Premier League. Marnuje się tak rzadko grając
10
Jak to było? Szczęsny słabo gra nogami, ta?
0
Przepraszam za Olmo. Moja wina. Pomyślałem że coś długo się trzyma bez kontuzji
2
Wojtka słychać na pełnym stadionie na tv. Penii by nie było by słychać przy murawie na pustym stadionie
0
Gdyby to był mecz realu to nalepka na ubikacje borek by się przejmował
11
Hansi notuje: "Nie dawać Yamalowi strzelać karnych."
0
Hiszpania 4 raz traci prowadzenie w dwumeczu xd
0
ale by franek samobója załadował
0
Mam nadzieję, że nie sprowadzimy w jego miejsca Taha. To co on robił w tym meczu:
to jakis kryminał. Szczególnie bramka przy 2-0. Do tego rok starszy od duńczyka. Ja wierzę, że Christensen może jeszcze się przydać, a Tah mnie nie przekonuje
0
@Rifek no to se poczeka do następnego sezonu na bycie zmiennikiem
7
Zawsze lepszy ter Stegen niż Penia jako zmiennik
1
Gracz Polonii Siedlce na boisku. Zaraz 1-0 dla Litwy
0
Probierz ma coś do Casha odc. 252859
1
Piotrowski to większe drewno niż nawet najgorsza wersja Krychowiaka