18

Biedny Hansi, musi się ze szwagrami użerać. Poziom na boisku i w gabinetach w klubie chyba jeszcze nigdy nie był tak odległy od siebie.

25

Atletico prowadziło z nami 2:0 do 70 minuty więc rywalizowali nawet 10 minut więcej niż 60, a i tak dostali na łeb. Co za brednie xd

2

Co to znaczy, że nie uderza go w pełni? xd. Co za brednie. Dał mu kopa w tył łydki wyprostowaną nogą. Co miałby jeszcze zrobić, żeby dostać czerwoną? Utrzymać kontakt i podeptać go jeszcze?

5

Araujo czyścił w końcówce. Trzeba mu oddać to

15

Weź ktoś opierdziel tego Yamala. W każdym meczu ma sytuację gdzie może podać a na siłę chce wszystko sam

0

Jak ja nienawidzę z nimi grać. Nie umieją strzelić to będą nam chłopaków kopać

1

Rapha wykończ to

0

Atletico wie że liczą się bramki, a nie kartki?

1

Plan Atletico na każdy mecz:
1.Broń się
2.Raz na jakiś czas zrób kontrę
3.Okazjonalnie spróbuj urwać rywalowi nogę
4.Módl się żeby nie stracić
5.Patrz punkt 1

1

Sędzia się obsrał dania czerwonej tak wcześnie

1

Azpilicueta machnął ręką na sędziego. Gdzie zawieszenie na 3 mecze?

3

A tak było pięknie ostatnio jak zamknął buzię

0

Chyba paru zer nie dopisali w tej ofercie

0

Hansi podmienił nam de Jonga?

2

Dlatego Cubarsi jest w hierarchii przed Araujo. Głupie podanie do Lewego i złamanie linii spalonego w jednej akcji

1

Wnioskuję o pierwszą 11 na Gironę dla Torre

5

Torre mógłby grać w podstawie solidnej drużyny LaLiga/Premier League. Marnuje się tak rzadko grając

10

Jak to było? Szczęsny słabo gra nogami, ta?

0

Przepraszam za Olmo. Moja wina. Pomyślałem że coś długo się trzyma bez kontuzji

2

Wojtka słychać na pełnym stadionie na tv. Penii by nie było by słychać przy murawie na pustym stadionie

0

Gdyby to był mecz realu to nalepka na ubikacje borek by się przejmował

11

Hansi notuje: "Nie dawać Yamalowi strzelać karnych."

0

Hiszpania 4 raz traci prowadzenie w dwumeczu xd

0

ale by franek samobója załadował

0

Mam nadzieję, że nie sprowadzimy w jego miejsca Taha. To co on robił w tym meczu:


to jakis kryminał. Szczególnie bramka przy 2-0. Do tego rok starszy od duńczyka. Ja wierzę, że Christensen może jeszcze się przydać, a Tah mnie nie przekonuje

0

@Rifek no to se poczeka do następnego sezonu na bycie zmiennikiem

7

Zawsze lepszy ter Stegen niż Penia jako zmiennik

1

Gracz Polonii Siedlce na boisku. Zaraz 1-0 dla Litwy

0

Probierz ma coś do Casha odc. 252859

1

Piotrowski to większe drewno niż nawet najgorsza wersja Krychowiaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?