Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Atletico to tacy frajerzy XD. W tydzień przegrać LM i (praktycznie) odpaść z wyścigu w lidze przeważając w obu meczach przez większość czasu
https://zapodaj.net/plik-MNFBhHIFo5
1
@daniel32778 tylko że on w żadnej z bramek które nam strzelił nie prowadził piłki tylko dobijał do pustej
17
Dla mnie Inigo Martinez. Od niego się zaczęło wszystko i w trudnych momentach tylko on zachowywał głowę
7
Jak nie stracić prowadzenia 4:2 na 4:4 po nadrobieniu 0:2? Proste. Strzelić czwartą w 96 minucie. Big brain
0
Benfica v2 (znaki)
0
70 minut męki dla tych pięknych 25 minut
0
Gavi zadanie specjalnie zabić sorlotha żeby nie strzelił znowu xd
1
A nie wierzyłem. Ta drużyna jest piękna
0
Wezwie ktoś pomoc? Niewidomy na boisku
0
Sorlothowi się tryb na real włączył. Pomyliło mu sie
0
Dawać po trzecia!
1
Możemy grać z 11 martinezami? xd
0
Martinez zrobił akcje
1
Widziałem te akcje już 2 razy w tym sezonie
0
Obawiam się że nie ugramy tu nic. Simeone 3-0 Flick
1
Nasza gra nijaka w pierwszej połowie niczym nasze koszulki. W drugiej trzeba się obudzić i zacząć walczyć. Jedna bramka do nadrobienia
1
@Barca_Big_Moment dlatego napisałem że w tym roku. Mam nadzieję, że wróci do formy. Też pozdrawiam
1
Po tej połowie trzeba przyznać Hansiemu rację że w tym roku de Jong > Casado
1
3 razy w tym sezonie. Trzeci
3
Jezu jakie żałosne
1
Balde co to miało być? Traci piłkę i stoi i macha łapami
1
Ja się tylko modlę, żeby nam wszyscy wrócili w jednym kawałku z tych reprezentacji tym razem. Nic innego mnie nie interesuje. Szczególnie Pedri i Olmo. Niestety już widzę, jak łysy daje im podwójne 90 minut, bo przecież gra arcyważne mecze w Pucharze Tymbarka, zwanym Ligą Narodów, czyli najbardziej bezsensownym i sztucznym tworem w historii
0
Ze wszystkich historii, które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej.
6
Chyba żaden inny piłkarz mnie tak pozytywnie nie zaskoczył. Może Paulinho. Spodziewałem się średniaka ligowego do rotacji a jest profesor w defensywie
4
Coś dla niewidzących podwójnego odbicia:
https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne
33
Oblak ręcznik w karnych? Stare, znałem
1
@KamQiX niestety nie xd
0
@norbi77 nie no bez przesady. Nawet w dogrywce teraz było groźne dogranie Valverde. Mieli też momenty gdzie przeważali. Nie róbmy z tego teraz meczu gdzie Atletico ich gniecie
3
Na razie mecz jak wczoraj Liverpool z psg:
-szybka bramka
-dużo szans obu drużyn, ale żadna nie strzeliła
-jest dogrywka
Brakuje tylko karnych i wygrany drużyny której nienawidzę
0
Sorloth z nami w okno to pakuje