4

Atletico to tacy frajerzy XD. W tydzień przegrać LM i (praktycznie) odpaść z wyścigu w lidze przeważając w obu meczach przez większość czasu
https://zapodaj.net/plik-MNFBhHIFo5

1

@daniel32778 tylko że on w żadnej z bramek które nam strzelił nie prowadził piłki tylko dobijał do pustej

17

Dla mnie Inigo Martinez. Od niego się zaczęło wszystko i w trudnych momentach tylko on zachowywał głowę

7

Jak nie stracić prowadzenia 4:2 na 4:4 po nadrobieniu 0:2? Proste. Strzelić czwartą w 96 minucie. Big brain

0

Benfica v2 (znaki)

0

70 minut męki dla tych pięknych 25 minut

0

Gavi zadanie specjalnie zabić sorlotha żeby nie strzelił znowu xd

1

A nie wierzyłem. Ta drużyna jest piękna

0

Wezwie ktoś pomoc? Niewidomy na boisku

0

Sorlothowi się tryb na real włączył. Pomyliło mu sie

0

Dawać po trzecia!

1

Możemy grać z 11 martinezami? xd

0

Martinez zrobił akcje

1

Widziałem te akcje już 2 razy w tym sezonie

0

Obawiam się że nie ugramy tu nic. Simeone 3-0 Flick

1

Nasza gra nijaka w pierwszej połowie niczym nasze koszulki. W drugiej trzeba się obudzić i zacząć walczyć. Jedna bramka do nadrobienia

1

@Barca_Big_Moment dlatego napisałem że w tym roku. Mam nadzieję, że wróci do formy. Też pozdrawiam

1

Po tej połowie trzeba przyznać Hansiemu rację że w tym roku de Jong > Casado

1

3 razy w tym sezonie. Trzeci

3

Jezu jakie żałosne

1

Balde co to miało być? Traci piłkę i stoi i macha łapami

1

Ja się tylko modlę, żeby nam wszyscy wrócili w jednym kawałku z tych reprezentacji tym razem. Nic innego mnie nie interesuje. Szczególnie Pedri i Olmo. Niestety już widzę, jak łysy daje im podwójne 90 minut, bo przecież gra arcyważne mecze w Pucharze Tymbarka, zwanym Ligą Narodów, czyli najbardziej bezsensownym i sztucznym tworem w historii

0

Ze wszystkich historii, które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej.

6

Chyba żaden inny piłkarz mnie tak pozytywnie nie zaskoczył. Może Paulinho. Spodziewałem się średniaka ligowego do rotacji a jest profesor w defensywie

4

Coś dla niewidzących podwójnego odbicia:
https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne

33

Oblak ręcznik w karnych? Stare, znałem

1

@KamQiX niestety nie xd

0

@norbi77 nie no bez przesady. Nawet w dogrywce teraz było groźne dogranie Valverde. Mieli też momenty gdzie przeważali. Nie róbmy z tego teraz meczu gdzie Atletico ich gniecie

3

Na razie mecz jak wczoraj Liverpool z psg:
-szybka bramka
-dużo szans obu drużyn, ale żadna nie strzeliła
-jest dogrywka
Brakuje tylko karnych i wygrany drużyny której nienawidzę

0

Sorloth z nami w okno to pakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?