Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyobraźcie sobie ten mecz z penią. Już 3 w plecy by były
4
Dla mnie mimo lepszej formy de Jonga i tak Casado powinien być w podstawie
1
WOJTUŚ GOAT (jak zawsze)
9
Typowy real w lidze mistrzów. Rywale grają. Oni strzelają
3
Julianek jako następca Lewego to marzenie chyba nie do spełnienia
0
Lahoz szuka atencji? Stare, znałem
5
Drugiej drużynie tragicznie idzie. Niech wbija
1
Mógłby wpuścił Torre przy takim wyniku
1
Araujo bramka i asysta XD
1
Dobra jest trzecia i teraz zmiany
0
Ale ładna akcja. Aż szkoda że nie wpadło
1
Zdrowy olmo jest piękny
0
Ankara Yamal i Uszaty TOP
1
Ale martin ukąsił
2
Robercig jaka piłka
2
Spalony na 3 metry i nie gwiżdże xd
0
Niech się w Madrcie cieszą że Betis rozkłada przed nimi nogi bo ile by przegrali gdyby tak nie było
2
A później dostawaliście 6:2 na łeb
2
W grudniu przegraliśmy wygrany mecz z Atletico. Teraz remisujemy wygrany mecz... Zero wniosków wyciągniętych
2
Jesteśmy dziadami
4
Niezły komentator. Nieudany mecz Raphinhi. A dwie asysty z różnych to się nie liczą chyba
2
No i zamiast 5 2 przed drugim meczem jest 4 3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2 identyczne bramki xd
1
Ferran to musi być eksperyment społeczny
2
Dali im po prostu handicap dwubramkowy
0
Galan nie dokończy tego meczu
2
Atletico przestało grać. Trzeba atakować
1
@Mrzny To będzie moja ostatnia odpowiedź bo mam wrażenie, że nie czytasz moich odpowiedzi. Znowu piszesz, że coś napisałem kiedy tego nie zrobiłem. Pozwolę sobie zacytować samego siebie z wcześniej: "dalej uważam, że zachowanie sędziów jest bez sensu i jeśli rzeczywiście tak mówią zasady, to też są bez sensu". Jeszcze raz: "jeśli rzeczywiście tak mówią zasady, to też są bez sensu". Pomijasz kompletnie mój pierwszy komentarz który odnosił się do tego, że cała sytacja miała na celu uniknąć tego, aby kibic myślał, że jedna z nich została przeoczona kiedy każdy w trakcie meczu na La Rambli zadawał sobie pytanie czemu nie pokazują sędziemu ręki gracza Las Palmas, która była przed ręką Garcii. Nie wiem jak ty ale dla mnie takie zachowanie sędziów na pewno nie sprawiła, że wyglądało to tak, że chcieli sprawić, żeby każdy myślał, że nic nie pominęli. A więc podsumowując:
-nie znam sędziowskich zaleceń, bo nie mam do nich dostępu
-jeśli są takie jak mówisz to są moim zdaniem bez sensu, bo powinni sprawdzać sytuacje w sposób chronologiczny, żeby nie marnować czasu
-ograniczanie użycia VARu w taki sposób (czy przy czerwonych kartkach, które są po drugiej żółtej) sprawia, że system, który powinien pomagać sędziom nie jest wykorzystywany w pełni potencjału
-nie potrzebowałem w żadnym momencie twojej pomocy (i nie chciałem)
Pozdrawiam
0
@Mrzny W którym miejscu postawiłem swoje zdanie wyżej xd? Po prostu powiedziałem, że się nie zgadzam z tobą. A co do komentarza z wykrzyknikami rozbawiło mnie to jak szybko się zagotowałeś jak ktoś się z tobą nie zgodził.