Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Goralkov araujo to ja bym na Salomona z Lecha wymienił byle żeby odszedł
2
Gratki dla paryża. Tylko musieliście wydać 2 283,52 mln € żeby mieć realne szanse wygrać Ligę Mistrzów.
2
@Romario87 gdyby został to by ich tu nie było dzisiaj
0
Im bliżej finału tym bardziej boli, że to nie my.
0
Bardziej kontuzje niż respekt. Jak wielu zresztą.
0
Zła wiadomość dnia dzisiejszego: Inter albo P$G wygrywa ligę mistrzów. Dobra wiadomość: jedna z tych drużyn przegra.
0
Swoją drogą Roberto w tym sezonie kontuzja za kontuzją. Tylko w 13 meczach zagrał. Poważna piłka mu już odjechała.
29
O niczym nie marze bardziej w te okno niż o odejściu statuły. Swoje nam dał ale nadszedł czas by odszedł razem ze swoimi brudnymi gierkami.
1
A mogło być tak pięknie: My LM, Bilbao LE i Betis LK. Oby utrzymali prowadzenie, żeby chociaż oni wygrali.
20
Bardziej mnie Puchar Tymbarka obchodzi niż KMŚ szczerze. Dobrze, że nie gramy tam. Chcoiaż chłopaki odpoczną, gdy reszta topowych drużyn będzie się zajeżdzać, żeby mafia fifowska zarobiła.
4
Ledwo co miały być rozsądne warunki. Obawiam się powtórki z Messim.
0
Takie głosowania, w których decydują ludzie nigdy nie będą obiektywne, bo to konkurs popularności, jak złota piłka czy TOTSy w fifie. Takie nagrody powinno wybierać jakieś wybrane grono ekspertów.
3
Wiek i kontuzję? A nie to, że nic nie broni przez ostatnie lata poza kosmicznym sezonem 22/23?
1
Łezka w oku się zakręciła.
3
@Mroziu tam trzy drużyny miały 45pkt i wtedy się tworzy chybą mini-tabelę dla nich i Barca by wypadała lepiej.
0
@karci0 w tamtym momencie Barca Atletic prowadziła 2:1, a Osasuna B i jeszcze jedna drużyna (nie pamiętam nazwy teraz) przegrywały i zostało 7 minut do zakończenia meczu Barcy. Ale niestety Osasuna wyrównała w swoim meczu
2
Koniec, Barca Atletic w czwartej lidze
0
Osasuna B wyrównuje... tak blisko...
0
7 minut brakuje Barcy Atletic do utrzymania...
0
Kurde oni to zrobią utrzymują się w tym momencie
3
LAKAKAAAAAA Dawać Napoli
2
Komentarze, że po co o realu za 3, 2, 1...
0
Ktoś kompetentny? To nie u nas. Jest szwagrem albo kolegą Lapcia? Jak nie to nie ma co brać.
4
Nie wiem, tak mnie on nie przekonuje. W żadnym meczu Liverpoolu, który oglądałem nie pokazał niczego wyjątkowego. Jeśli nie stać nas na Nico to powinniśmy rozpatrywać inne opcje niż kolumbijczyk.
2
Proste rozwiązanie: ter Statue i Łoniaki out, przedłużamy Wojtusia, na ławkę sprowadzamy Fabiańskiego i lecimy po Ligę Mistrzów.
30
Swój chłopak, pomścił nas.
0
@Kgorecki2500 te problemy pojawiały się od dłuższego czasu, nie po wygraniu ligi.
19
Ale końcówka sezonu jest bardzo alarmująca. Laminedependencia, pozycja bramkarza, obrona, forma lewego, raphy. Ma nad czym myśleć Hansi w lato.
1
Ter statue 3/3 jest ogień!!!!
7
Klątwa setnej bramki.