1

włochy to chyba znowu nie chcą na mundial jechać xd

3

Olmo forma z końcówki sezonu kontynuowana

0

Ale co ma de la fuente do Cubarsiego że woli Viviana

9

I pomyśleć że po takim meczu jutro o tej porze będziemy probierzówkę oglądać xd

0

Ale meczycho dzisiaj

1

Unai Simon też top dzisiaj. Jakby jakimś cudem Garcia nie przyszedł to nie obraziłbym się gdyby był opcją nr 2.

1

Ale tego Huijsena to zazdroszczę realowi. Mogą mieć obrońcę na lata.

1

Uwaga! Ousmane Dembele zaginął dnia 05 czerwca 2025. Ostatni raz widziany w tunelu przed meczem Hiszpania-Francja.

0

@Lewytogoat no tak. Ale nie uważam że to że nie grał nie było nie fair bo rywale do składu lepsi

0

Mekambi nurek znowu

0

Róbcie 6-0 jak z Niemcami XDDD

0

Czy białe koszulki Francji to nawiązanie historyczne do wywieszania białej flagi?

0

Nie powiedziałbym że nie fair bo Fermin i Olmo są piłkarsko lepsi. Ale rzeczywiście mógł grać więcej. Pozostaje życzyć powodzenia w nowym klubie bo to chyba znak że odejdzie.

1

@Kamilos84 a nawet, że lepiej!

2

Ale szkoda takiego rozegrania

2

Oyarzabal co ma +200% do umiejętności w repce

1

Rzadki moment, że Koeman gada z sensem. Tebas też. A klubowy mundial to coś czuje, że może zwrócić się finansowo, ale pewnie będzie jakaś rekordowa różnica w oglądalności europejskich drużyn, a tych spoza europy. Osobiście chyba nie obejrze żadnego meczu. Mam kompletne zero chęci i ekscytacji do tego sztucznego turnieju. Nawet gdyby Barca grała (wtedy bym obejrzał mecze Barcy z "obowiązku") to bym tego nie czuł. Gloryfikowane mecze towarzyskie.

2

Którego wywiadu on udziela pod rząd? To jak się trzyma uporczywie koryta, niczym politycy, to trochę żałosne.

0

Wymiana z Espanyolem?

1

@allien18 już teraz największa różnica to 5-0 xd

0

@tbas nawet jeśli nie to bliżej mu na pewno do niego niż martinowi

1

Myślę że ten mecz to dowód że jakby grał Balde to Dumfries by nam nic nie zrobił po naszej lewej. Mendes to go w kieszeni schował na razie

4

W interze tylko thuram gra

1

@Goralkov araujo to ja bym na Salomona z Lecha wymienił byle żeby odszedł

2

Gratki dla paryża. Tylko musieliście wydać 2 283,52 mln € żeby mieć realne szanse wygrać Ligę Mistrzów.

2

@Romario87 gdyby został to by ich tu nie było dzisiaj

0

Im bliżej finału tym bardziej boli, że to nie my.


0

Bardziej kontuzje niż respekt. Jak wielu zresztą.

0

Zła wiadomość dnia dzisiejszego: Inter albo P$G wygrywa ligę mistrzów. Dobra wiadomość: jedna z tych drużyn przegra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?