Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
włochy to chyba znowu nie chcą na mundial jechać xd
3
Olmo forma z końcówki sezonu kontynuowana
0
Ale co ma de la fuente do Cubarsiego że woli Viviana
9
I pomyśleć że po takim meczu jutro o tej porze będziemy probierzówkę oglądać xd
0
Ale meczycho dzisiaj
1
Unai Simon też top dzisiaj. Jakby jakimś cudem Garcia nie przyszedł to nie obraziłbym się gdyby był opcją nr 2.
1
Ale tego Huijsena to zazdroszczę realowi. Mogą mieć obrońcę na lata.
1
Uwaga! Ousmane Dembele zaginął dnia 05 czerwca 2025. Ostatni raz widziany w tunelu przed meczem Hiszpania-Francja.
0
@Lewytogoat no tak. Ale nie uważam że to że nie grał nie było nie fair bo rywale do składu lepsi
0
Mekambi nurek znowu
0
Róbcie 6-0 jak z Niemcami XDDD
0
Czy białe koszulki Francji to nawiązanie historyczne do wywieszania białej flagi?
0
Nie powiedziałbym że nie fair bo Fermin i Olmo są piłkarsko lepsi. Ale rzeczywiście mógł grać więcej. Pozostaje życzyć powodzenia w nowym klubie bo to chyba znak że odejdzie.
1
@Kamilos84 a nawet, że lepiej!
2
Ale szkoda takiego rozegrania
2
Oyarzabal co ma +200% do umiejętności w repce
1
Rzadki moment, że Koeman gada z sensem. Tebas też. A klubowy mundial to coś czuje, że może zwrócić się finansowo, ale pewnie będzie jakaś rekordowa różnica w oglądalności europejskich drużyn, a tych spoza europy. Osobiście chyba nie obejrze żadnego meczu. Mam kompletne zero chęci i ekscytacji do tego sztucznego turnieju. Nawet gdyby Barca grała (wtedy bym obejrzał mecze Barcy z "obowiązku") to bym tego nie czuł. Gloryfikowane mecze towarzyskie.
2
Którego wywiadu on udziela pod rząd? To jak się trzyma uporczywie koryta, niczym politycy, to trochę żałosne.
0
Wymiana z Espanyolem?
1
@allien18 już teraz największa różnica to 5-0 xd
1
@allien18 chyba właśnie 4-0 parę razy
https://www.transfermarkt.pl/uefa-champions-league/alleEndspiele/pokalwettbewerb/CL
0
@tbas nawet jeśli nie to bliżej mu na pewno do niego niż martinowi
1
Myślę że ten mecz to dowód że jakby grał Balde to Dumfries by nam nic nie zrobił po naszej lewej. Mendes to go w kieszeni schował na razie
4
W interze tylko thuram gra
1
@Goralkov araujo to ja bym na Salomona z Lecha wymienił byle żeby odszedł
2
Gratki dla paryża. Tylko musieliście wydać 2 283,52 mln € żeby mieć realne szanse wygrać Ligę Mistrzów.
2
@Romario87 gdyby został to by ich tu nie było dzisiaj
0
Im bliżej finału tym bardziej boli, że to nie my.
0
Bardziej kontuzje niż respekt. Jak wielu zresztą.
0
Zła wiadomość dnia dzisiejszego: Inter albo P$G wygrywa ligę mistrzów. Dobra wiadomość: jedna z tych drużyn przegra.