Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 no zgadzam się, taka myśl mi po prostu do głowy przyszła bo spoko ten Rashford wygląda
0
@adamek20151 nie, pytanie. Nie mówię że myślę że tak będzie tylko czy ma jakiekolwiek szanse
0
Myślicie, że Rashford może wygryźć Raphinhę z podstawy w tym sezonie? Na razie w sparingach wyglądał lepiej.
2
Christensen - Inigo to powinien być podstawowy środek obrony na początek sezonu.
3
Dobra jednak potrójną koronę zgarniamy. Jak Araujo coś znowu zepsuje to wszyscy do sprzedaży.
0
Ale że Ronaldzik nie pokrył? Szok.
3
Nie ma Japończyka z 41 to Yamalowi od razu się lepiej gra.
1
@MILOSZ_F22 Lewy jest warty 12 mln Euro według transfermarkt. Nawet jeśli weźmiemy arabów za totalnych frajerów, którzy zapłacą x2 jego wartość (czego nie zrobi nikt, bo każdy wie że Barca finansowo jest w bardzo złym miejscu) to mamy 24 mln. Z tymi 24 milionami moglibyśmy sprowadzić tak potężne nazwiska (ponownie, biorąc pod uwagę wartości rynkowe transfermarkt. W praktyce kluby mogłyby zażyczyć sobie więcej) jak Youssef En-Nesyri albo Gianluca Scamacca albo kompletne młode wynalazki jak niejaki Conrad Harder, o którym w życiu nie słyszałem szczerze. A i nie zapominajmy, że z naszym kochanym Tebasem moglibyśmy wydać pewnie 1/10 tej kwoty za Lewego xd.
4
@LinekMichal David to byłby zbyt logiczny transfer. To nie u nas. Jeszcze byśmy go zarejestrowali bez problemu i co wtedy?
2
Pytanie do tych co głosują tak - kogo sprowadzimy na napastnika przy naszych finansach? Isaka? Transfer Lewego nie wygenerował by potrzebnych pieniędzy. Alvareza? Atletico by go nie puściło. Sesko albo inne eksperymenty? Nie strzelą połowy bramek, które Lewy gwarantuje.
2
@Kapitan9 Gerard Martin też miał 21 lat jak sprowadzano go tylko do drugiej drużyny, a grał w półfinale Ligi Mistrzów. Więc może dajmy mu szansę. A może akurat się sprawdzi.
0
No jak na razie to każdy termin jaki podaliście się nie sprawdził xd.
0
Ale ukąsił pięknie
1
Wojtuś + Robercig na boisku = Japońce bez szans już
0
Garcia zrobił co mógł. Bardzo dobra obrona
0
Eric z pierwszym golem!
1
Widać że Kobe jest w trakcie sezonu i rytmie meczowym. Lepiej się ustawiają, nie mają głupich strat, niecelnych podań. U nas normalne że są w pierwszym sparingu sezonu.
0
Może by sprowadzić tego ich lewego obrońcę xd? Na razie Yamal go chyba tylko raz przeszedł.
0
A niech sie żrą. Lepiej dla nas.
0
Jak dla mnie patrząc na to że Gamper powinien być prezentacją drużyny (choć w ostatnie lata robiąc transfery na trytytki w ostatnie dni okna tak nie jest) taka decyzja powinna zostać podjęta przed. Bo co? Ter Statue wychodzi na Gampera z opaską i ma mowę jak zawsze kapitanowie i 2 dni później zabieramy mu opaskę?
0
@AlphaNumeric ciężko ukazać to wszystko w 1 minutowym trailerze. Moim zdaniem jednak wygląda to dobrze. Nie da ukazać się questów w 1 minutą. Można na przykład pokazać brutalność poprzez profesora wbijającego kij w głowę gracza. Rozumiem krytykę, ale uważam, że przesadzasz.
0
@Hshdhrhdh tak, tylko kolega zrobił mi trailer i czasami wspomagałem się sztuczną inteligencją.
0
@WiemJak Dziękuję!
0
@AlphaNumeric gra inspirowana jest inną grą w takim klimacie - Kindergarten. Jest oparta na dialogach i czarnym humorze. Jeśli nie lubisz dużej ilości dialogów - nie jest to po prostu gra dla ciebie.
20
Witam wszystkich, przyszedłem podzielić się czymś bardzo ważnym dla mnie. Oficjalnie od dzisiaj moja własna robiona od pół roku gra znajduje się na Steamie! Normalnie tego nie robię, ale prosiłbym o reakcję żeby jak najwięcej osób zobaczyło ten wpis. Z góry dzięki.
Trailer na yt:
Steam:
https://store.steampowered.com/app/3895680/University_Is_Hell
3
Redakcjo, musicie nam wszystkim psuć dzień judaszową mordą? Mogliście chociaż świnski ryj na twarz nakleić w photoshopie.
8
Podróż Barcelony do Japonii:
2
To tak jakby jechać do Pata i Mata po porady co do remontów. U nas podobnie. Niby efekt działań zarządu można powiedzieć, że taki jak zamierzony. Ale burdel który robi się po drodze taki jak w czeskiej bajce.
1
Ten co kontrakt już 2 lata przedłuża
13
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jesteśmy jedynym klubem na świecie, który może zapowiadać powrót na stadion nie mając jeszcze potrzebnych do tego papierków.