Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przypominam, że z Kongiem też prowadzili po 5 minutach, a jak się skończyło wszyscy wiemy xd.
4
Nuno źle podał. Powinien był podać dobrze.
10
Widzę, że niczego nie nauczyliśmy się z transferów Dembele, Coutinho i Griezmanna. Finanse klubu dopiero się leczą, a szwagry chcą znowu wydać krocie na Alvareza, który nie jest wart więcej niż 100 mln.
0
@AmigoBlancos Może być jednak ciężko xd:
https://transfery.info/aktualnosci/szaman-rzucil-klatwe-na-cristiano-ronaldo-teraz-poluje-na-harryego-kanea/275747
1
Czyli dalej liczymy, że one season wonder Blade wróci do formy z 2023? Co może pójść źle?
1
Chłop skiksował ale gol jest xd
1
@AmigoBlancos Ghana była zdominowana momentami przez Panamę, więc szanse są spore.
0
@AmigoBlancos ewidentnie
1
Norwegia, żebyście mi tego nie zepsuli teraz.
1
Norwedzy kibice bardzo fajną atmosferę robią.
0
@mekston ja tu nawet na drabinkę nie patrzyłem. Tak o mogliby powalczyć. I dla mnie takie patrzenie na drabinkę jest bez sensu. Do takiego turnieju powinieneś wyjść z nastawieniem, że jedziesz z każdym po kolei. Na takich kalkulacjach na przykład przejechała się Hiszpania w 2022, kiedy chcieli zagrać z łatwiejszym Maroko zamiast Chorwacji i odpuścili w meczu z Japonią.
5
@Laporta, a może pal licho tego Alvareza. Bierzemy potężnego Norwega. Naraz mamy gwarancję 40+ bramek na sezon oraz zostawiamy Atletico granat w szatni.
0
Jak w takim tępie będą strzelać w drugiej połówce, to się skończy z 7-6 XD
1
Meczycho się zrobiło.
2
Norwegia wygląda super, oby powalczyli z żabojadami o pierwsze miejsce.
21
Gyokeres musiałby być skończonym idiotą, żeby chcieć dołączyć do Atletico z mistrza Anglii.
1
@michal26 mógł wrócić do Barcy, inne klubu też pewnie byłyby zainteresowane. Wybrał Miami, o co nie mam pretensji, bo nikomu nie musiał już nic udowadniać. No, ale kończąc, obaj chcemy Messiego w 2030 i oby się udało!
0
Hochland jakie pudło XD
1
Jedyny plus tej burzy, że tej głupiej przerwy r̶e̶k̶l̶a̶m̶o̶w̶e̶j̶ na picie nie było
4
Norwegia 1-0 i fajnie.
0
@michal26 pytanie czy będzie mu się chciało. Np. W 2023 mógł jeszcze zostać w Europie, ale już mu się nie chciało i poszedł grać do Miami z amigosami. Zobaczymy, też chciałbym go jeszcze wtedy zobaczyć, nawet jeśli już nie w pierwszym składzie.
1
Odegaard i powinno być 1-0. Zepsuł to.
1
@messicocacola na pocieszenie mogę powiedzieć, że poza jednym strzałem Norwegii z różnego za dużo sie nie działo.
0
@michal26 wątpię, że Messi będzie na mundialu w wieku 43 lat, a Ronaldo 45. Ale byłoby to coś.
Swoją drogą, ten komentarz się bardzo źle zestarzał xd:
Miał być ostatni mecz w 2018, a tu ludzie się zastanawiają czy w 2030 jeszcze zagra XD
1
@michal26 ciężko ocenić, trzeba poczekać. Schodził o własnych siłach z boiska.
0
@AmigoBlancos @Kamiloza91 ale mógłby chociaż poczekać do 2030 xd
0
Ryerson z kontuzją. Wielka strata dla Norwegii.
0
@MessiForeverTheBest to bardziej wina obrońcy niż bramkarza
0
Mekambe zrównał się z Klose. Niedobrze się dzieje.
1
O Norwegia - Senegal sędziuje pan sędzia z meczu otwarcia xd. Oby angielski potrenował od wtedy.