1

Przypominam, że z Kongiem też prowadzili po 5 minutach, a jak się skończyło wszyscy wiemy xd.

4

Nuno źle podał. Powinien był podać dobrze.

10

Widzę, że niczego nie nauczyliśmy się z transferów Dembele, Coutinho i Griezmanna. Finanse klubu dopiero się leczą, a szwagry chcą znowu wydać krocie na Alvareza, który nie jest wart więcej niż 100 mln.

1

Czyli dalej liczymy, że one season wonder Blade wróci do formy z 2023? Co może pójść źle?

1

Chłop skiksował ale gol jest xd

1

@AmigoBlancos Ghana była zdominowana momentami przez Panamę, więc szanse są spore.

0

@AmigoBlancos ewidentnie

1

Norwegia, żebyście mi tego nie zepsuli teraz.

1

Norwedzy kibice bardzo fajną atmosferę robią.

0

@mekston ja tu nawet na drabinkę nie patrzyłem. Tak o mogliby powalczyć. I dla mnie takie patrzenie na drabinkę jest bez sensu. Do takiego turnieju powinieneś wyjść z nastawieniem, że jedziesz z każdym po kolei. Na takich kalkulacjach na przykład przejechała się Hiszpania w 2022, kiedy chcieli zagrać z łatwiejszym Maroko zamiast Chorwacji i odpuścili w meczu z Japonią.

5

@Laporta, a może pal licho tego Alvareza. Bierzemy potężnego Norwega. Naraz mamy gwarancję 40+ bramek na sezon oraz zostawiamy Atletico granat w szatni.

0

Jak w takim tępie będą strzelać w drugiej połówce, to się skończy z 7-6 XD

1

Meczycho się zrobiło.

2

Norwegia wygląda super, oby powalczyli z żabojadami o pierwsze miejsce.

21

Gyokeres musiałby być skończonym idiotą, żeby chcieć dołączyć do Atletico z mistrza Anglii.

1

@michal26 mógł wrócić do Barcy, inne klubu też pewnie byłyby zainteresowane. Wybrał Miami, o co nie mam pretensji, bo nikomu nie musiał już nic udowadniać. No, ale kończąc, obaj chcemy Messiego w 2030 i oby się udało!

0

Hochland jakie pudło XD

1

Jedyny plus tej burzy, że tej głupiej przerwy r̶e̶k̶l̶a̶m̶o̶w̶e̶j̶ na picie nie było

4

Norwegia 1-0 i fajnie.

0

@michal26 pytanie czy będzie mu się chciało. Np. W 2023 mógł jeszcze zostać w Europie, ale już mu się nie chciało i poszedł grać do Miami z amigosami. Zobaczymy, też chciałbym go jeszcze wtedy zobaczyć, nawet jeśli już nie w pierwszym składzie.

1

Odegaard i powinno być 1-0. Zepsuł to.

1

@messicocacola na pocieszenie mogę powiedzieć, że poza jednym strzałem Norwegii z różnego za dużo sie nie działo.

0

@michal26 wątpię, że Messi będzie na mundialu w wieku 43 lat, a Ronaldo 45. Ale byłoby to coś.
Swoją drogą, ten komentarz się bardzo źle zestarzał xd:


Miał być ostatni mecz w 2018, a tu ludzie się zastanawiają czy w 2030 jeszcze zagra XD

1

@michal26 ciężko ocenić, trzeba poczekać. Schodził o własnych siłach z boiska.

0

@AmigoBlancos @Kamiloza91 ale mógłby chociaż poczekać do 2030 xd

0

Ryerson z kontuzją. Wielka strata dla Norwegii.

0

@MessiForeverTheBest to bardziej wina obrońcy niż bramkarza

0

Mekambe zrównał się z Klose. Niedobrze się dzieje.

1

O Norwegia - Senegal sędziuje pan sędzia z meczu otwarcia xd. Oby angielski potrenował od wtedy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?