Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos @Kamiloza91 ale mógłby chociaż poczekać do 2030 xd
0
Ryerson z kontuzją. Wielka strata dla Norwegii.
0
@MessiForeverTheBest to bardziej wina obrońcy niż bramkarza
0
Mekambe zrównał się z Klose. Niedobrze się dzieje.
1
O Norwegia - Senegal sędziuje pan sędzia z meczu otwarcia xd. Oby angielski potrenował od wtedy.
0
Na stadionie gdzie Francja gra ten bangier leci:
Ale nostalgia z Kataru 2022, gdzie zawsze to leciało zaraz przed rozpoczęciem meczów.
0
To niezły komunikat fify, że o 1:50 wznowienie.
1
@Zbyszard ja na tv Norwegia - Senegal, a na laptopie Francja.
1
@Poversky1000 oh shit here we go again xd
2
Mecz wznowiony będzie o 1:50.
5
@AmigoBlancos 30 minut od ostatniego zarejestrowanego pioruna w odległości 8 mil od stadionu. Z każdym uderzeniem zegar się resetuje. Nie wiem ile jeszcze dokładnie trzeba czekać, ale już po poprzednim komunikacie speakera cały stadion buczał.
4
Czyste niebo nad stadionem, pełne trybuny, ale wszyscy muszą czekać aż minie 30 minut. FIFA wiedziała, że takie coś może się stać podczas meczów po KMŚ i nie zrobiła z tym absolutnie nic, bo Infantino był zbyt zajęty wchodzeniem Trumpowi do tyłka.
0
@BorzyKrzys to jak mają tak restrykcyjne prawo, to niech nie biorą organizacji turniejów sportowych. Albo dadzą same zadaszone stadiony. Przecież to jest bez sensu. Zawodnicy będą kompletnie wyjęci z rytmu meczowego po tak długiej przerwie, bo resetują na aż 30 minut nawet jak będzie najmniejszy piorun widać.
5
Stało się. "Match suspended due to adverse weather". Niestety, ale i tak długo się udało, żeby te durne amerykańskie prawo nie przeszkadzało.
1
@Gibbon_FCB jeśli to nawiązanie do mojego komentarza to nie wiem gdzie niby doszło do hejtu. Po prostu napisałem, że nie lubie jego komentarza.
2
@Krzywy95 no mnie te jego śmianie się bardzo irytuje. Dla mnie ulubiona "dwójka" to Chabiniak z Eleven.
1
@Sulimo ja wręcz przeciwnie. Najgorszy komentator na tych mistrzostwach dla mnie.
1
Czy ktoś mi wytłumaczy z czego Węgrzyn cały czas się śmieje, nawet jak opowiada o najprostszych akcjach? Niech zacznie karierę stand-up'era, bardziej się nadaje niż na komentatora.
10
Nie lubię żółwia, ale trzeba mu oddać, że zawsze się odpala na MŚ.
0
Każdy pewnie postawił po 5-0, więc szykujmy się na nudne 1-0.
15
Alvarez swój człowiek. Gra totalny piach, żeby nie zwiększać ceny transferu. A tak na poważnie, to mam nadzieję, że Lapcio i Deco oglądali i nie będą chcieli wywalić tyle siana na niego.
1
Messi dawaj z wolnego drugi hat-trick. Ale by dupy popękały xd
0
@Vane w 2022 to była drużyna. Gdyby tak nie było, to by nie wygrali. W 2018 najbardziej byli zależni od niego.
1
Messi się wkur##ł i stwierdził: j##ać sam to strzelę.
1
Trochę się dzisiaj czuję oglądając, jakbym się cofnął do 2018. Jak Messi czegoś nie zrobi, to Argentyna niczego nie zrobi.
2
@heniusss @Roobo za 4 lata wprowadzą i fifa powie że kolejny rewolucyjny przepis. Nie można wszystkich pomysłów zużyć od razu xd
3
@Roobo pomaga ale tylko jak jest niesprawiedliwie podyktowany. W drugą stronę nie co jest strasznie głupie.
10
Co ten sędzia dzisiaj odpierdziela?
0
Rangnick musi przyjeżdżać meleksem bo fifa wysłała na niego ludzi w szatni! Spisek!!1!!11!!
1
@MILOSZ_F22 nie strzelił ani jednego wtedy, pecha miał strasznego.