Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Spider_Man bo sam zwątpiłem xd
Bym musiał jeszcze raz powtórkę zobaczyć, ale jak chcesz to masz z powrotem xd
1
@fracek13 już bramkarza ukuł
3
Gdyby nie było spalonych, to Ferran wygrywa złotą piłkę.
3
@MsBarca oddali w te 3 połowy aż 1 celny strzał na jego bramkę XD
1
@Raphinha11 będzie ciężko. W 1982:
Najszybciej strzelony hat-trick: Laszlo Kiss (Węgry) – 7 minut
Ma jeszcze z 2 minuty może, a jeszcze hydration break jest.
5
No i taką Hiszpanię się chce oglądać.
3
Jakieś tam wnioski wyciągnął łysy po pierwszym meczu.
0
Arab niezłą przeponę ma.
0
Oby otworzył się teraz worek z bramkami.
2
Olmo Panu Bogu w okno
5
Oby Japonia zaszła jak najdalej. Bardzo przyjemnie się ich ogląda.
4
POV: Herve Renard wchodzący do szatni w przerwie.
5
Tunezyjczycy w szoku. Na Namibię, Liberię czy Malawi w kwalifikacjach starczyło.
5
Ueda ale przymierzył
3
No i już Renard będzie musiał krzyczeć.
4
Gollllllll piękna Japonia
3
Enner, policja na ciebie nie czeka, wstawaj.
2
@Spider_Man pies twojej koleżanki be like:
7
To jutro bramkarz Curacao +10 mln obserwujących.
5
Eloy Room jak Vozinha
6
Ten Ekwador przewali z Kurakało jak tak dalej pójdzie XD
2
@Spider_Man ja pół roku potrzebowałem, żeby zauważyć, że Rashford jest cały w tatuażach xd
11
"Nie jest to trener słynący z żywiołowych reakcji"
Też Advocaat płaczący po golu Curacao w poprzednim meczu. Fajnie się komentator przygotował xd
3
Kto tak miał, przyznać się.
2
Komentator zaraz poda przepis na drink kurakao
4
@Lionel_Messi10 ja od początku mundialu prowadzę nocny tryb życia xd
5
Dobrze, że bez nalepki na ubikacje borka. Znowu by 85 razy powiedział Kurakało, za każdym razem inaczej, żeby udowodnić jaki jest zajebisty.
6
Ekwador w podobnej sytuacji co Turcja wczoraj. Muszą zdobyć chociaż punkt albo odpadają przez mecze bezpośrednie.
4
Hymn Kurakao brzmi jak jakaś piosenka urodzinowa.
0
Ehhhhh a było tak dobrze