Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Enner, policja na ciebie nie czeka, wstawaj.
2
@Spider_Man pies twojej koleżanki be like:
7
To jutro bramkarz Curacao +10 mln obserwujących.
5
Eloy Room jak Vozinha
6
Ten Ekwador przewali z Kurakało jak tak dalej pójdzie XD
2
@Spider_Man ja pół roku potrzebowałem, żeby zauważyć, że Rashford jest cały w tatuażach xd
11
"Nie jest to trener słynący z żywiołowych reakcji"
Też Advocaat płaczący po golu Curacao w poprzednim meczu. Fajnie się komentator przygotował xd
3
Kto tak miał, przyznać się.
2
Komentator zaraz poda przepis na drink kurakao
4
@Lionel_Messi10 ja od początku mundialu prowadzę nocny tryb życia xd
5
Dobrze, że bez nalepki na ubikacje borka. Znowu by 85 razy powiedział Kurakało, za każdym razem inaczej, żeby udowodnić jaki jest zajebisty.
6
Ekwador w podobnej sytuacji co Turcja wczoraj. Muszą zdobyć chociaż punkt albo odpadają przez mecze bezpośrednie.
4
Hymn Kurakao brzmi jak jakaś piosenka urodzinowa.
0
Ehhhhh a było tak dobrze
3
Adingra ty kur debilu
2
Ale Nagelsmann jest irytujący xd
0
@Faro nie mam pojęcia
6
Oficjalnie: Malaga wraca do La Ligi po raz pierwszy od 2018!
3
@Kessie znowu się odnalazł w polu karnym, jeszcze coś ukąsi dzisiaj.
3
Nagelsmann cały czas stawiał na Baumanna, nawet w towarzyskich przed turniejem i zmienił go na turniej na Neuera. Splunięcie w twarz, tymbardziej, że Neuer niczego specjalnego nie gra w tych dwóch meczach. Obroni co ma obronić, a nawet bywa elektryczny w rozegraniu.
1
Ten Bonny w ataku to jakiś regen z fify?
https://www.futbin.com/15/player/21821/wilfried-bony
1
@SiempreCule10 oby bo w leverkusen to był baller
3
Co się z tym Wirtzem stało w Liverpoolu? Za czasów Leverkusen by było w siatce, a tu przyjęcie na 5 metrów.
2
Widziałem już ten strzał w siatce.
1
Ale by była beka jakby niemcy 3 raz z rzędu z grupy nie wyszli xd
0
Kessie z golem!
2
Chciałem napisać, że Sane ma coś na Nagelsmanna, że gra. Ale potem spojrzałem na ławkę Niemców i nie mają za bardzo kogoś innego kto mógłby tam grać.
2
@Spider_Man każdy dzisiaj powinien być w środku wybrzeżokościosłonianinem!
2
Wybrzeżokościowosłoniański bramkarz ładnie obronił.
0
Deutschland Deutschland uber alles