Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Spokojnie Franek, odpoczniesz znowu w Barcelonie na L4.
2
Szwecja wygrywająca i przegrywająca po 5-1:
https://knowyourmeme.com/memes/perfectly-balanced
6
De Jong schodzi. Nie wiem czy zagrał dobry mecz, bo eksperci tacy podzieleni, że mi się kompletnie poj##ło.
0
Pięknie dzisiaj wygląda Holandia.
2
Holandia z trzecią i okej.
0
Ten Ayari to niezły grajek.
3
Mimo spalonego Verbruggen pięknie się minął z piłką.
0
Ale Malen to spieprzył.
0
Brobbey po złotą piłkę
1
Dawać Holandia!
0
Ale Lewy z dziewiątką się opalił.
1
Każdy Polski kibic, oglądając mecze Szwecji:
0
Żałosne są te gierki.
22
Mam mieszane odczucia. Z jednej strony uwielbiam Raphinhę, jego zaangażowanie i oddanie dla drużyny. I nie chciałbym się z nim żegnać wypychając go z klubu. Z drugiej strony jednak boję się, że będzie z nim dalej jak z Christensenem i że zostaniemy z graczem, który większość czasu siedzi w szpitalu.
0
@Kazragore mistrz października to o wiele bardziej prestiżowe trofeum niż jakaś tam la liga
0
@MessiForeverTheBest on to po tym sezonie w Realu ma na chacie całą ścianę w takich koszulkach.
4
Żegnamy wiecznego czarnego konia. Do zobaczenia na MŚ za kolejne 24 lata.
4
Po tym meczu stwierdzam, że te nowe zasady przeciwko kradnięciu czasu są daremne. Niby są, a Paragwaj nakradł łącznie pewnie z 10 minut czasu. Jedyne rozwiązanie, które by to naprawde ukróciło to zatrzymywanie czasu i godzinne mecze.
1
No jak Turcja takich okazji nie wykorzystuje, to co oni chcą osiągnąć?
3
Turcja dobija do 50 strzału bez gola na tym mundialu.
3
Turcja w meczach z Australią i Paragwajem do tej pory: 48 strzałów, 0 bramek. Niezła skuteczność.
1
@Spider_Man ważne że walka wygrana. I 3 wiedźmin 3 najlepszy, więc wybaczone.
0
@KamilooosPL tak? To mnie komentator zmylił, bo tak powiedział.
0
Moja nieprofesjonalna opinia o tej durnej zasadzie o czerwonych za zasłonięcie ust:
2
Turcji zostaje 45 minut, żeby uratować się przed odpadnięciem. Tym co pokazują w ataku wcale nie mam przekonania, że nawet grając w przewadze coś strzelą.
2
Czerwona za zasłonięcie ust XDDDDDDD
A Turek też zasłonił usta przecież XDDD
A Almiron jaki zajebisty turniej. Pierwszy mecz najgorsza symulka, jaką widziałem w życiu. A dzisiaj taka durna czerwona.
2
@Adran360 oni nawet nie grali źle z Australią, tylko tragicznie wykańczali akcje. A tu dostali od razu gonga w minutę. No i ich obrona jest średnia, bo Paragwaj strzelił bardzo podobnie do bramki Australii na 2-0
3
@BulaKG dwugłowy chyba
4
Turcja czarny koń xd
0
@Borry teoretycznie Rashford do 30 czerwca jest jeszcze nasz