0

W ostatnich dniach naszła mnie inspiracja i zrobiłem sobie tapetę na 125-lecie klubu. Gdyby ktoś chciał to może sobie pobrać:
https://imgur.com/gallery/fc-barcelona-125th-anniversary-wallpaper-1980x1080-Z4jcksw
A może akurat komuś się spodoba.

0

Ale spadła intensywność po zejściu Casado.

3

Ranking piłkarzy Barcelony w sezonie 24/25:
1.spalony

1

Przestańcie nam Casado prześladować

1

Casado proszę nie

3

Jak ja uwielbiam te momenty kiedy rywale już cieszyli się z gola, a tu cyk - spalony. Szczególnie przeciwko Realowi czy teraz Espanyolowi.

0

8 minuta a espanyol już przedłuża wznowienie gry. Żałosne.

0

@kamyk_23 Ja rozumiem, że Casado śmiga, że aż miło, ale nawet on za dwóch nie zagra ;)

9

Wypożyczenie nie ma sensu. Tracimy opcje do gry zarówno w obronie i na śpd, nie dostając nic w zamian. Jeśli już to tylko sprzedaż.

0

Najwiękzym wyzwaniem Flicka może być wytłumaczenie Araujo po powrocie z kontuzji tego, że kłótnie z sędziami nigdy niczego nie dają oprócz ewentualnej żółtej kartki. W zeszłym sezonie Urugwajczyk był pod tym względem bardzo frustrujący.

1

Jezu... jakie towarzystwo wzajemnej adoracji.

0

@Sysia11 Nie zgodzę się z tym. Gdyby tylko turniej reprezentacyjny decydował to czemu nie wygrał Carvajal, który do Euro dołożył Ligę Mistrzów? Vini w Brazylii jest fatalny ale myślę, że przy tym systemie głosowania niechęć do niego miała gigantyczny wpływ na końcowy wynik.

1

Ile ja bym dał żeby zobaczyć minę viniciusa teraz. Bo prawda jest taka że sam sobie przegrał tą złotą piłkę poprzez bycie największym bucem jakiego widział ten sport. Świetny piłkarz, a malutki człowiek.

0

@BrutusFCB Tylko, że nawet jeśli jakiś młody gracz nie "odpali" to nic nie tracimy. A gdy transfer za kilka milionów nie wypali to jesteśmy w plecy kilka milionów. Co do Flicka, gość jest tak genialnym trenerem, że brak słów.

6

Najlepszy przykład, że zamiast kupować wynalazki niczym Oriol Romeu warto postawić na chłopaków z La Masii.

61

Jak można mówić cokolwiek o byciu dżentelmenem kiedy ma się Viniciusa w drużynie?

0

RAPHINHA HATTRICK

0

Ten sędzia każdy kontakt gwiżdże dzisiaj

0

Po ostatnim meczu już ludzie pisali, że Torre lepszy niż Fermin xd

0

No i się zemściło.

0

czy my dzisiaj gramy lage na Lewego? Penia każdą piłke laguje. Żadnej próby rozegrania.

0

Manita!!!!!!!!!

0

Gavi wraca! I od razu z opaską kapitańską!

0

Bayern i Real w strachu ;)

0

@Hindus To już 2 sezony temu było. W tamtym sezonie co wygrali nie byli zresztą nawet w pierwszej 10 ligi.

3

Ale z Sevilli się zrobiła przeciętna drużyna. W kilka lat od gry w Lidze Mistrzów i wygrywaniu Ligi Europy co chwilę do bycia kompletnym przeciętniakiem LaLigi.

0

@SinMistico Davies to byłby świetny transfer. A co do TAA - mając Kounde na prawej obronie - nie wiem czy jest nam potrzebny.

3

Jeśli Balde nie wróci do końca sezonu do formy to poszukiwanie lewego obrońcy powinno być priorytetem w letnim okienku. Bo w tym momencie wychodzi, że wielki z niego one season wonder.

4

Obawiam się, że to eksploatowanie Yamala do granic możliwości kiedyś się bardzo źle skończy. Obym się mylił...

1

Co ten obraz ma wspólnego z 125-leciem klubu? Bo napis "Barca 125" można by dopisać do wszystkiego. Lapcia znowu odkleiło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?