Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ostatnich dniach naszła mnie inspiracja i zrobiłem sobie tapetę na 125-lecie klubu. Gdyby ktoś chciał to może sobie pobrać:
https://imgur.com/gallery/fc-barcelona-125th-anniversary-wallpaper-1980x1080-Z4jcksw
A może akurat komuś się spodoba.
0
Ale spadła intensywność po zejściu Casado.
3
Ranking piłkarzy Barcelony w sezonie 24/25:
1.spalony
1
Przestańcie nam Casado prześladować
1
Casado proszę nie
3
Jak ja uwielbiam te momenty kiedy rywale już cieszyli się z gola, a tu cyk - spalony. Szczególnie przeciwko Realowi czy teraz Espanyolowi.
0
8 minuta a espanyol już przedłuża wznowienie gry. Żałosne.
0
@kamyk_23 Ja rozumiem, że Casado śmiga, że aż miło, ale nawet on za dwóch nie zagra ;)
9
Wypożyczenie nie ma sensu. Tracimy opcje do gry zarówno w obronie i na śpd, nie dostając nic w zamian. Jeśli już to tylko sprzedaż.
0
Najwiękzym wyzwaniem Flicka może być wytłumaczenie Araujo po powrocie z kontuzji tego, że kłótnie z sędziami nigdy niczego nie dają oprócz ewentualnej żółtej kartki. W zeszłym sezonie Urugwajczyk był pod tym względem bardzo frustrujący.
1
Jezu... jakie towarzystwo wzajemnej adoracji.
0
@Sysia11 Nie zgodzę się z tym. Gdyby tylko turniej reprezentacyjny decydował to czemu nie wygrał Carvajal, który do Euro dołożył Ligę Mistrzów? Vini w Brazylii jest fatalny ale myślę, że przy tym systemie głosowania niechęć do niego miała gigantyczny wpływ na końcowy wynik.
1
Ile ja bym dał żeby zobaczyć minę viniciusa teraz. Bo prawda jest taka że sam sobie przegrał tą złotą piłkę poprzez bycie największym bucem jakiego widział ten sport. Świetny piłkarz, a malutki człowiek.
0
@BrutusFCB Tylko, że nawet jeśli jakiś młody gracz nie "odpali" to nic nie tracimy. A gdy transfer za kilka milionów nie wypali to jesteśmy w plecy kilka milionów. Co do Flicka, gość jest tak genialnym trenerem, że brak słów.
6
Najlepszy przykład, że zamiast kupować wynalazki niczym Oriol Romeu warto postawić na chłopaków z La Masii.
61
Jak można mówić cokolwiek o byciu dżentelmenem kiedy ma się Viniciusa w drużynie?
0
RAPHINHA HATTRICK
0
Ten sędzia każdy kontakt gwiżdże dzisiaj
0
Po ostatnim meczu już ludzie pisali, że Torre lepszy niż Fermin xd
0
No i się zemściło.
0
czy my dzisiaj gramy lage na Lewego? Penia każdą piłke laguje. Żadnej próby rozegrania.
0
Manita!!!!!!!!!
0
Gavi wraca! I od razu z opaską kapitańską!
0
Bayern i Real w strachu ;)
0
@Hindus To już 2 sezony temu było. W tamtym sezonie co wygrali nie byli zresztą nawet w pierwszej 10 ligi.
3
Ale z Sevilli się zrobiła przeciętna drużyna. W kilka lat od gry w Lidze Mistrzów i wygrywaniu Ligi Europy co chwilę do bycia kompletnym przeciętniakiem LaLigi.
0
@SinMistico Davies to byłby świetny transfer. A co do TAA - mając Kounde na prawej obronie - nie wiem czy jest nam potrzebny.
3
Jeśli Balde nie wróci do końca sezonu do formy to poszukiwanie lewego obrońcy powinno być priorytetem w letnim okienku. Bo w tym momencie wychodzi, że wielki z niego one season wonder.
4
Obawiam się, że to eksploatowanie Yamala do granic możliwości kiedyś się bardzo źle skończy. Obym się mylił...
1
Co ten obraz ma wspólnego z 125-leciem klubu? Bo napis "Barca 125" można by dopisać do wszystkiego. Lapcia znowu odkleiło...