0

Byle wybrał lepiej niż taki Tenas co teraz grzeje ławe w psg

11

Jeśli gralibyśmy na stadionie Espanyolu to była by to kolejna kompromitacja Laporty

0

Myśmy wygrali jednak że takie wysokie oceny od redakcji?

0

Cały czas wydawało się, że nowy sztab będzie stawiał zdrowie zawodników nad krótkoterminowymi wynikami, ale z jakiegoś powodu Yamal jest wyjątkiem od tego i jest zajeżdżany. Jak można zostawić kontuzjowanego zawodnika aż tyle na boisku?

1

Zaczynam myśleć że w tym klubie nigdy nie będzie już dobrze

0

Pep uciekaj stamtąd

3

"Dyskusyjne sędziowanie przeszkadza Realowi Madryt w zdobyciu trzech punktów." Nie. Przeszkodziło im to, że nie strzelili więcej niż rywale. Proste

16

Gdyby nie te brednie o "rasizmie" to vini miałby więcej czerwonych niż Ramos

6

Fajnie tylko on stara się wrócić na swój szczytowy poziom - czyli ten z Ajaxu - od jakichś 5 lat.

16

Czerwona bo machnął ręką. Sędziowie LaLiga nigdy nie zawodzą.

3

Nie zasłużyliśmy dzisiaj nawet na remis

0

Avila fauli na potencjalnie 2 czerwone uzbierał a nawet żółtej nie ma xd

1

No daj tej mendzie kartke

0

Będzie gol, nie ma spalonego

3

Ferran wy***aj z tego klubu

0

@arasz1819 no super. Jeden na kilkanaście meczów wszedł jak już prowadziliśmy z fatalną Mallorca i zagrał dobrze. Za to płaciliśmy 75 milionów

0

Ale ja nie rozumiem czasami Flicka. Gołym okiem widać, że de Jong i ferran prawie zawsze grają słabo, a on ich wpuszcza jak jest nerwówka i napór Betisu. To było proszenie się o kłopoty

0

Będzie karny. Na franka jak zwykle można liczyć

4

Zamknął nam mordy teraz penia xd

1

Raphinha lepszym bramkarzem niż penia

2

dziekujemy valverde!

0

Mojica najlepszy nasz piłkarz. Gigantyczny błąd przy 1-0 i sprokurowany karny na 2-1

1

dobra kontra? nie, u nas to nie

40

I później tracimy 2 bramki przy 3 strzałach celnych przeciwnika...

0

Ale może być pogrom na Anfield jak tak dalej pójdzie

0

Jak w następnym meczu nie zagra Wojtek to ja nie wiem co Pena musi zrobić żeby go zdjął

0

Ej może by tego Sorina wziąc za Martina. Na ławce by se dał rade.

10

Odejście dembele to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkała klub.

5

Ale go odkleiło. To, że masowo tworzą ligowych średniaków dla klubów pokroju Getafe czy Cadiz nie sprawia, że są najlepszą szkółką. Myślę, że łatwo by znaleźć z (co najmniej) kilkanaście szkółek, które tworzą lepszych piłkarzy.

0

Kounde śpi. Druga akcja z rzędu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?