Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byle wybrał lepiej niż taki Tenas co teraz grzeje ławe w psg
11
Jeśli gralibyśmy na stadionie Espanyolu to była by to kolejna kompromitacja Laporty
0
Myśmy wygrali jednak że takie wysokie oceny od redakcji?
0
Cały czas wydawało się, że nowy sztab będzie stawiał zdrowie zawodników nad krótkoterminowymi wynikami, ale z jakiegoś powodu Yamal jest wyjątkiem od tego i jest zajeżdżany. Jak można zostawić kontuzjowanego zawodnika aż tyle na boisku?
1
Zaczynam myśleć że w tym klubie nigdy nie będzie już dobrze
0
Pep uciekaj stamtąd
3
"Dyskusyjne sędziowanie przeszkadza Realowi Madryt w zdobyciu trzech punktów." Nie. Przeszkodziło im to, że nie strzelili więcej niż rywale. Proste
16
Gdyby nie te brednie o "rasizmie" to vini miałby więcej czerwonych niż Ramos
6
Fajnie tylko on stara się wrócić na swój szczytowy poziom - czyli ten z Ajaxu - od jakichś 5 lat.
16
Czerwona bo machnął ręką. Sędziowie LaLiga nigdy nie zawodzą.
3
Nie zasłużyliśmy dzisiaj nawet na remis
0
Avila fauli na potencjalnie 2 czerwone uzbierał a nawet żółtej nie ma xd
1
No daj tej mendzie kartke
0
Będzie gol, nie ma spalonego
3
Ferran wy***aj z tego klubu
0
@arasz1819 no super. Jeden na kilkanaście meczów wszedł jak już prowadziliśmy z fatalną Mallorca i zagrał dobrze. Za to płaciliśmy 75 milionów
0
Ale ja nie rozumiem czasami Flicka. Gołym okiem widać, że de Jong i ferran prawie zawsze grają słabo, a on ich wpuszcza jak jest nerwówka i napór Betisu. To było proszenie się o kłopoty
0
Będzie karny. Na franka jak zwykle można liczyć
4
Zamknął nam mordy teraz penia xd
1
Raphinha lepszym bramkarzem niż penia
2
dziekujemy valverde!
0
Mojica najlepszy nasz piłkarz. Gigantyczny błąd przy 1-0 i sprokurowany karny na 2-1
1
dobra kontra? nie, u nas to nie
40
I później tracimy 2 bramki przy 3 strzałach celnych przeciwnika...
0
Ale może być pogrom na Anfield jak tak dalej pójdzie
0
Jak w następnym meczu nie zagra Wojtek to ja nie wiem co Pena musi zrobić żeby go zdjął
0
Ej może by tego Sorina wziąc za Martina. Na ławce by se dał rade.
10
Odejście dembele to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkała klub.
5
Ale go odkleiło. To, że masowo tworzą ligowych średniaków dla klubów pokroju Getafe czy Cadiz nie sprawia, że są najlepszą szkółką. Myślę, że łatwo by znaleźć z (co najmniej) kilkanaście szkółek, które tworzą lepszych piłkarzy.
0
Kounde śpi. Druga akcja z rzędu