Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
[MD]
Możliwa makrooperacja w tym tygodniu na linii VCF-Barca. Barca kupuje Alcacera i Alvesa za 35M+zmienne+Munir i Samper na wypożyczenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wszystko pięknie, tylko jeśli Bravo w czwartek poleci do Manchesteru to nikt nie da mu grać dzień wcześniej, żeby przypadkiem nie doznał kontuzji. Masip w bramce.
0
Transfer of Claudio Bravo to Manchester City is done. [Diario Sport]
0
ta, 25, godzinę temu któryś dziennikarz podawał 17 mln funtów, czyli 19,5 mln euro
1
Claudio Bravo dogadany z City, ma podpisać 4-letni kontrakt, w czwartek leci do Manchesteru (via @gerardromero)
3
To byłby najlepszy biznes Barcy tego okienka.
0
No niestety, ale Vidal to niewypał. Skoro zjada go pomocnik na PO, to tylko źle świadczy o Vidalu..
13
Najlepsi napastnicy na świecie to są aktualnie w Barcelonie i przez najbliższe lata tak pozostanie
1
Karabatić bez dwóch zdań, a najbardziej uwielbiam Victora Tomasa
3
idź na Ramble de Mar ;D
1
Tello jest już we Florencji. [jedno ze zdjęć]
0
Nawet nie pół roku, a 9 miesięcy
0
No nie wiem, bo do środy to Bravo może być już w City
2
Gabigol na pewno lepszy niż Luan. Ale wolałbym Jesusa..
0
2.07 i 3.25
0
Arda na skrzydle... szykuje się 50 popisowych piętek do tyłu
0
Tak jest Rafa Nadal!
0
Zapowiadają się najgrosze IO od 1956 roku, gdzie mieliśmy 9 krążków
0
ta 12-14 ciekawe kto? jak osiągniemy 8 to będzie dobrze
0
nie
4
Jak tak będzie, to o pucharze możemy pomarzyć. Pique-Umtiti i tylko taka para wchodzi w grę
1
Podawanie informacji Daily Mail, to jakby napisać Legia Warszawa złożyła ofertę za Messiego [Fakt]
0
a ja jestem pewien, że odejdzie i kupimy Alvesa. Dlatego Lim był w BCN
0
w MC będzie mieć pierwszy skład, Hart jest na wylocie
0
ipla
2
nc+ da rade
0
Najlepiej przez oficjalną stronę klubu, online
0
nie
0
Czyli Samper już jedną nogą w Valencii