2

nd 2.15

1

Od jutra Luan, szrot, fichado

3

Ewa Swoboda

0

Dobry żart, naprawdę. ;)

4

Bravo dziś poleci do Manchesteru. [md]

5

Nie trzeba być koksem wcale. Połowa sukcesy to technika

0

Gomes wczoraj kapitalne zawody jak Arda i Messi. Środek pola jest rewelacyjny

0

Fernandez bierz się do roboty, bo obiecałeś napastnika przed startem ligi. Masz dwa dni.

1

2010/11

4

genialne to było ;D

10

Bravo sam nie wie co sie dzieje ;d

0

nie

0

Jutro ogłoszenie transferu Alvesa [deporte valencianol]

24

50 - 0 od razu

0

2-0 dla Legii

0

Przecież normalnie idą od 1 września

1

no o Albę

1

Od jutra wznowienie negocjacji z Valencią w sprawie transferów Alvesa i Alcacera [md]

0

nie

0

konkretnie to 16+4M, a mam nadzieję, że jednak 25M

0

to w takim razie powiedz mi kto był trzecim za kadencji Pepa, VV i Pinto. Wystarczy dwóch

3

Zaczyna się widzę. Kolejne durne godziny

0

raczej nie

0

gdzie oficjalka?

0

Hart nie umie grać nogami, co sprawia, że Guardiola chce go wypchnąć z klubu

0

Barca indywidualny z nim kontrakt podobno ma już dogadany. Zostają rozmowy na linii Barca-VCF

0

Ja też się cieszę. Łamaga straszna, drugi Vermaelen.

0

Nie do końca. Mężczyźni mają cięższe młoty.

4

Ludzie, aczy to Pep przyjeżdża do BCN i kupuje zawodników? Nie. Sytuację z Thiago zmarnowała Barcelona (nie wystawienie go w odpowiedniej ilości meczów przez co zmalała klauzula). Bravo sam chce odejść, wiec w czym problem? Z niewolnika nie ma pracownika

1

Gorący tydzień dla sekretariatu technicznego Barcelony.Bravo,Alves,Alcacer,Samper i Douglas to zawodnicy,których przyszłość ma zostać wyjaśniona w najbliższych dniach [kowal__30 | sport]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?