Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Mascherano może grać. Zawieszenie obejmuje tylko PK
0
Neymar piękna bramka z wolnego. W końcu się ogarnął ;)
0
No to akurat jest sensacja. A przyjdzie wielki szlem i odpadnie w 2 rundzie..
0
Fakt ;)
5
W tym okienku prasa katalońska przechodzi samych siebie. Według nich w naszym składzie powinien być już co najmniej Lacazette, Gameiro, Vietto, Lucas Perez, Paco Alcacer, Gomez, Luan, Gabigol, Gabriel Jesus ;D Czekam na kolejne nazwiska
0
Tak będzie ogłoszony w ciągu kilku tygodni, zwłaszcza że okienko zamykane jest za nieco ponad 2 tyg
0
Nie sądze, że Paco przyjdzie. Zarząd już powoli zaczyna chwytać się brzytwy, bo nikt nie chce przyjść
0
Barça reached an agreement with Valencia to sign Alcacer for €30m plus variables | Deportes Cope Valencia
0
Dobra, ale wypicie piwa mając 15 lat, a branie dopingu to dwie różne sprawy.
0
Tak legalny doping. No na pewno. To daj potem swojemu dziecku doping i szprycuj go chemią. I pokaż że osiągnąć sukes można tylko przez niedozwolone substancje
0
Phelps to fenomen. Urodził się z niesamowitymi predyspozycjami do pływania, długie nogi i stopy. Do tego trening, talent i tak o to człowiek nie ma sobie równych w pływaniu
1
A Phelps dokłada srebro motylkiem na 200m
0
Usunąłem już to.
0
A takiej, że organizatorem zarówno PK, jak i SPH jest RFEF i to są ich rozgrywki.
1
wiadomo, że PSG i to długo przed końcem ligi
1
Z tego co się orientuje to bez loga są sprzedawane do momentu wyprzedania wszystkich już takowych wyprodukowanych
17
Suarez to najlepszy transfer w historii klubu obok Ronaldinho i Cruyffa
3
jak to będzie prawda, to wielki transfer i sukces zarządu
2
W skrócie.
Messi postanowił wrócić do reprezentacji. Ma grać już we wrześniowych meczach eliminacyjnych do MŚ. Oficjalne ogłoszenie składu reprezentacji Arg. jeszcze dziś.
2
Według mnie musi pauzować w 1. meczu o SPH.
16
Nie dla Mathieu. Facet popełnia karygodne dla stoperów błędy
0
Polacy mają jednak w sobie coś niesamowitego, tą chęć zwyciężenia nawet gdy nie idzie. Jestem dumny, że jestem Polakiem
0
jaki to był mecz?
2
niestety, ale taka prawda. Takie gole w doliczonym czasie nie biorą się z nikąd, a chęci woli jego strzelenia i ciągłego ataku
5
Ciekawostka
31. nieoficjalnych goli Messiego w barwach Barcy
1
jak zawsze, tylko teraz popisuje się piętkami
0
nie Mathieu, tylko złe podanie Iniesty
4
Arda próbuje chyba pobić jakiś rekord w tych piętkach
0
to było stare zdjęcie ze stycznia
0
jeżeli nie zamierzasz szaleć to za 1500 dasz radę.