1

Sprawdziłem date urodzenia Alcacera - 30 sierpnia, czyżby transfer w dniu urodzin?

0

a jedzie na reprezentacje?

0

Po co szukają zastępstwa skoro idzie do nich Munir..

0

Na pewno nie poniżyłbym sam siebie i nie udawał wielkiego kibica Legii i nigdy nie wyrobiłbym ich karty kibica tylko po to, żeby zobaczyć Barcę w Warszawie. Byłem na CN i nie muszę się ośmieszać jadąc na Legie

9

Robert coś kręci z tym Paco. Po co on mówi że albo on albo nikt. To tylko sprawia ze Valencia wie na czym stoi

1

Zenada.

0

Jak VCF sprzeda Mustafiego to Paco nie odejdzie. Wiecej niz pewne

1

tak, dokładnie

0

tak

19

Oficjalnie: Samper wypożyczony do Granady

8

Gumbau nie wiem co tam robi, bo jest cienki jak sik kota

1

Transfer Alcacera w poniedziałek [cope]

0

dokladnie, zapowiada się ciekawie

6

Jasper Cillessen przeszedł pomyślnie testy medyczne.[Sport]

0

no to zobaczymy

0

chyba po

0

Zobaczymy czy tak samo będzie kozaczył jak w tym PK spotkamy się z Realem i puści kilka brameczek z dupy

0

Tak samego pewnie kolego wierzyłeś w Douglasa co? Też to był taki crack? Cillessen nie nadaje się do gry w Segunda B, a co dopiero w Barcelonie. I przypomnisz sobie te słowa jak puści kilka szmat już w PK

0

Dziś oficjalnie Cillessen fichado [sport]

0

Zapowiada się dziś ładny dzień pod tytułem Fichado ;)

0

widze, ze to zmienne co raz mniejsze. Zaczynaliśmy od 30+15, potem 30+5, a dziś już 30+2..

0

Mam nadzieje, że zagra w 1. składzie zamiast Denisa.

39

Dziś oficjalnie dowiemy się, że CR w tym roku pichcichi LM wygra juz po fazie grupowej

0

dzieciaku ;D skoro ja jestem w twoim wieku, to wychodzi na to, że też jesteś dzieciakiem ;)

21

Nie ma to jak sprzedać jednego z najlepszych bramkarzy świata, a kupić ręcznik

2

Spokojnie, jeszcze 7 dni to potrwa... najpierw zapewne będzie Cillessen fichado.

2

Nie, nie odchodź el douglasinho. Taki crack, będziemy odczuwać ciebie brak

1

Czwartek 18.

2

4 zmiana już nie potrzebna, ale w dogrywce jak najbardziej. A najlepiej zlikwidować w ogóle dogrywki i grać od razu karne

0

No to zapomnijcie o zarejestrowaniu Naniego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?