0

w sobotę o 13

10

Fajnie jakby Gomes dziś zagrał

3

to nie są paraolimpijczycy tylko herosi, ci ludzie wciągają zwykłych sportowców nosem.

5

polecam mBank

4

Tak? A przypomnij sobie jak grała Barca z Alaves bez Messiego ostatnio

0

Nikt później nie będzie patrzył ile strzelił goli, tylko ile razy wygrał LM. Na dziś LM 4 > 3 CR

0

Mam to samo. Dziś nie obejrzę i w sobotę z Leganes też bo będę w robocie

8

Ale była inna 8, która równie spokojie powinna to wygrać. W końcu noszą barwy FCB.. Bieniaminek pokonał mistrza na jego boisku, trzeba powiedzieć otwarcie, że jak Messi skończy karierę to o ile spadnie jakość drużyny

0

Mathieu zawodnikiem meczu? No chyba ktoś sobie robi jaja. Facet nie trafił w światło bramki z 5m przez co przegraliśmy mecz. Masa błędów w obronie

0

Czyli widać kto w tym roku ma wygrać rozgrywki LFP. Pajac jakich wielu

12

z tymi lepszymi statami od Messiego to trochę chore, bo Leo wchodził i grał po kilkanaście minut w pierwszych jego seniorskich meczach, po za tym był młodym chłopakiem

0

kiedyś trzeba tam w końcu wygrać, pytanie kiedy ;)

0

Jestem ciekaw jaki % kibiców sądzi, że w tym sezonie znowu przegramy wyjazd z RSSS ;)

5

Z Leganes o 13 to jest po prostu jakiś odjazd.. ludzie w robocie są..

1

już 3:2 ;////////

0

a ja dziś obchodzę 22 urodziny ;) do tego 15. rocznica WTC

4

Jak tak to Enrique nie rotuje w ogóle i wystawia 10 meczów pod rząd once de gala. Jak przychodzi mecz co można to zestawia niemal wszystkich rezerwowych i drużyna przegrywa, gdzie tu logika. W każdym meczu ma odpoczywać 2-3 podstawowych piłkarzy i na zmianę. A nie wymienć cały zespół i liczyć na zwycięstwo

1

kiedyś w moje urodziny 11 wrześia Barca przegrała, dziś dzień przed zapowiada się to samo. Dziękuje za prezent

0

żeby kurwa ie umieć wykopać piłki... sabotaż

3

miała być, ale już jest po, też nie wiem czemu

18

Ja naprawdę wiele zniose, ale zmianę nazwy stadioniu nie.

3

napisałeś Visca "el"Catalunya, co jest błędne

0

Kocha swoją rodzinę, gdzie powtarza to na każdym kroku. I Thiago krzyczący coś do Matteo ;D

3

Najlepiej wydane blisko 90 mln od założenia klubu ;)

1

Visca el Barca, ale pamiętaj Visca Catalunya! ;)

0

Neymar ma ogromne szanse nawet na MŚ. Pele też powinien za kilka lat łyknąć ;)

2

gdyby tak było to już większosć numerów od 1 do 25 juz było zastrzeżonych, bo legend w BCN jest co nie miara

0

Sam sobie winny. Suarez podczas zawieszenie na treningach zapieprzał aż miło, a ten wiedząc że i tak nie zagra nie dawał z siebie maksa. W końcu Lucho się wkurzył. Dodatkowo nabawił się jakiejś idiotycznej kontuzji z własnej winy

1

to był karny bodajże?

0

Na Alaves niech odpocznie, najwyżej Celtic też niech odpuści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?