2

Tak jest. Uwielbiam gościa, od pierwszej minuty z Denisem może grać

0

Dani to jest gość. Facet wie na czym stoi, może czasami przesadza z wyglądem, ale to jego sprawa. Twardo stąpa po ziemi i wie czego chce

9

Ten to ma gadane. Wie co mówi

0

Ciekawe jak wyglądałby walka na froncie FCB-RM.

0

jak już Formentera i nie Sergunda tylko Segunda

1

Racja, ale kwestią czasu aż Lewy go przeskoczy

1

a w Polsce niby lepiej? 38mln kraj, a rekord to chyba 48 goli Lubańskiego

0

Totti, geniusz. Uwielbiam go, jego przywiązanie do Romy, kibiców...

53

połóż się lepiej spać, bo widzę mamroczesz

7

Luis Enrique podejrzewa,że w szatni jest "kret" ,który wynosi informacje o składzie i taktyce Barcelony.[Sport]

Żarcik roku ;D

0

Komentarz usunięty

0

Szkoda, że Azjaci nie są równie uprzejmi dla Europejczyków i nie robią IO w czasie gdy u nas jest dzień

2

Argentyna jest słaba jak sik kota. Ta reprezentacja bez Messiego nie istnieje

1

Nie zasluzylismy nawet na punkt

2

Tęskni człowiek już za meczami Barcy

0

Alba, Roberto, Cillessen. Do tego Ney dostał po łbie, pięknie

2

Vidal 2,5 to ja nie wiem za co

7

Może mam dziwne pytanie, ale po co ci tyle przeglądarek na kompie? xd

0

Ja oosobiście czekam na BF1. Zapowiada się miazga

0

Cóż z tego skoro dostajemy bęcki, bo najważniejszy piłkarz ma kontuzje

41

Denis Suarez z bramką w ESP U-21

0

kolejny przereklamowany gwiazdor, który obecnie grzeje ławe

0

Ja myśle, że jednak Iniesta i Pique

0

netto

0

Lepiej niech uważa z Deporem, bo potem wyjazd na Mestalla..

0

Od kiedy przybył Umtiti uwielbiam gościa. Pokazuje ogromną klasę to raz, zna swoje miejsce w szeregu to dwa i ma ogromny talent

0

Póki co to on nie jest wart 10 mln. Bravo przy nim to pan piłkarz

0

Rotacje tak, ale grając u siebie
Rotacje tak, ale nie przed meczami na repre
Rotacje tak, ale nie po meczach na repre

0

A masz może wgląd do największych porażek Barcy w XXI w.?

0

Rakitić nie jedzie na repre. Kontuzja ścięgna Achillesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?