0

strach myśleć co będzie gdy w następnym meczu nie zastosuje tej klatki ;)

2

89

1

Nie wiem jak mogą tak kpić z Bravo. Mecz mu nie wyszedł, ale to nie tylko jego wina że MC jest cienkie jak sik kota

0

No to na środku będzie dramat. Masche na środku to już patrzeć się nie da. Został Umtiti

3

Ale się człowiek cieszy, że co raz więcej ludzi od 2 lat chodzi na stadion. |Oby tak dalej

0

"połamaliby go"

0

89-95 dla CR. W tym sezonie LM Messi w dwóch meczach 6 goli..

0

Rakitić dobrze strzela

0

Ja całego i też jakoś muszę żyć

41

niech robi klatkę. Neymar z Suarezem będą mieli wolne pole do popisu bo żadna ekipa świata nie jest w stanie pokryć 3 napastników o takiej jakości

0

Kontrakt podpisze w piątek...

0

ja bym sprzedawał

0

Co w tym mądrego żeby wygrać 10-0? A potem 3 dni dostać 0-1 z np. malagą bo nie ma sił? Gra się oszczędnie i to często robi Barcelona

5

Z czego 50 dobrych, 100 to bicie się po głowie

6

Mała uwaga do redakcji. Herb MC jest inny...

0

Będzie kilku zmienników najpewniej

0

Nie da się tak grać nie mając odpowiedniej jakości w obronie jak Atleti. Stań z kolegami w obronie a lepszy przeciwnik niech atakuje zobaczysz jak długo wytrzymasz.

0

Właśnie też słyszałem, że to mega sprawa. Koszt niewielki a warto ;)

1

3-4 grudnia będę w Budapeszcie. Był ktoś i może powiedzieć czy piękne miasto?

3

No to jeszcze Cillessen się wyleczy i bd miodzio. Oby tak dalej

0

Wcale nie trzeba mieć wielkiego farta. Wystarczy trochę logiki i myślenia. Nikt mądry nie gra u buków tasiemca na PSG, Baya. FCB, RM, ATL bo wiadomo, że ktoś z faworytów się potknie nawet gdyby grali z beniaminkami. Zakłady bukmacherskie to nie jest samo szczęście. Oczywiście trzeba je mieć, ale żeby je mieć trzeba logicznie zastanowić się nad swoim kuponem.

0

no w końcu podpis Neya. Ogłoszenie było już bodajże 1 lipca

0

a najlepszy wynik Barcy?

0

Fortuna

1

Dokładnie. To nie jest szczęście, a często wynik wieloletniej wiedzy i znajomości sportu

0

mBank

0

8 dla repry olimpijskiej się nie liczy, bo to młodzieżówka

0

Strzelił chyba kiedyś zwycięską bramką z Malagą.. tak mi sie wydaje

1

Nie. Prison Break był najlepszy.

0

Digne albo Rafa na PO. Innej opcji nie widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?