Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
strach myśleć co będzie gdy w następnym meczu nie zastosuje tej klatki ;)
2
89
1
Nie wiem jak mogą tak kpić z Bravo. Mecz mu nie wyszedł, ale to nie tylko jego wina że MC jest cienkie jak sik kota
0
No to na środku będzie dramat. Masche na środku to już patrzeć się nie da. Został Umtiti
3
Ale się człowiek cieszy, że co raz więcej ludzi od 2 lat chodzi na stadion. |Oby tak dalej
0
"połamaliby go"
0
89-95 dla CR. W tym sezonie LM Messi w dwóch meczach 6 goli..
0
Rakitić dobrze strzela
0
Ja całego i też jakoś muszę żyć
41
niech robi klatkę. Neymar z Suarezem będą mieli wolne pole do popisu bo żadna ekipa świata nie jest w stanie pokryć 3 napastników o takiej jakości
0
Kontrakt podpisze w piątek...
0
ja bym sprzedawał
0
Co w tym mądrego żeby wygrać 10-0? A potem 3 dni dostać 0-1 z np. malagą bo nie ma sił? Gra się oszczędnie i to często robi Barcelona
5
Z czego 50 dobrych, 100 to bicie się po głowie
6
Mała uwaga do redakcji. Herb MC jest inny...
0
Będzie kilku zmienników najpewniej
0
Nie da się tak grać nie mając odpowiedniej jakości w obronie jak Atleti. Stań z kolegami w obronie a lepszy przeciwnik niech atakuje zobaczysz jak długo wytrzymasz.
0
Właśnie też słyszałem, że to mega sprawa. Koszt niewielki a warto ;)
1
3-4 grudnia będę w Budapeszcie. Był ktoś i może powiedzieć czy piękne miasto?
3
No to jeszcze Cillessen się wyleczy i bd miodzio. Oby tak dalej
0
Wcale nie trzeba mieć wielkiego farta. Wystarczy trochę logiki i myślenia. Nikt mądry nie gra u buków tasiemca na PSG, Baya. FCB, RM, ATL bo wiadomo, że ktoś z faworytów się potknie nawet gdyby grali z beniaminkami. Zakłady bukmacherskie to nie jest samo szczęście. Oczywiście trzeba je mieć, ale żeby je mieć trzeba logicznie zastanowić się nad swoim kuponem.
0
no w końcu podpis Neya. Ogłoszenie było już bodajże 1 lipca
0
a najlepszy wynik Barcy?
0
Fortuna
1
Dokładnie. To nie jest szczęście, a często wynik wieloletniej wiedzy i znajomości sportu
0
mBank
0
8 dla repry olimpijskiej się nie liczy, bo to młodzieżówka
0
Strzelił chyba kiedyś zwycięską bramką z Malagą.. tak mi sie wydaje
1
Nie. Prison Break był najlepszy.
0
Digne albo Rafa na PO. Innej opcji nie widać