1

Simeone, Guardiola, Ancelotti i Sampaoli

2

to ja poprosze, aby Leo odpowiedział hattrickiem i dzis i we wtorek ;)

0

Dziś na 22 do pracy i cholerna zmiana czasu. Przez tą debilną zmianę będę musiał pracować 9h... i nie obejrze meczu

0

Tamten mecz z Herculesem to był pokaz frustracji ze strony piłkarzy Barcy. Nie szło kompletnie nic

0

Tak, zwalić winę na klub. To ludzie nim zarządzają i powinni ponosić odpowiedzialnosć za czyny. Transfer Neymara nigdy nie ujrzy całkowicie światla dziennego, bo pewnie okazałoby się, że kosztował 150 mln

0

bo grał wtedy pan piłkarz Vidal

2

Jutrzejsza okładka Marki i Asa:



MASZYNA CR FAWORYTEM NR 1 DO ZPm po tym jak strzelił 3 bramki Alaves

7

Maszyna wróciła, w końcu Messi i Suarez mają z kim rywalizować ;D

1

Czuje, że dziś Barca rozniesie w pył i Granada zapłaci rachunek ;D

0

Znienawidzony Żoze niech wróci do Barcy w swojej ulubionej roli, tłumacza

0

Już chyba nigdy nie osiągnie hattrricka z karnych ;)

0

W tym sezonie Rakitić, Messi i Suarez

1

za niedługo tak się stanie. Nike 150 mln, sponsor w granicach 60

0

wobec banków

0

zysk przed odsetkami, podatkami i amortyzacją.

1

grał w niedzielę, bo Bilbaio grało w czwartek

6

Radwańska w półfinale mastersa

1

Nie ma się co dziwić. Nikt obojętnie obok takich gwiazd nie przejdzie. Każdy z nas na widok Leo czy Suareza chciałby zdobyć chociaż jego uścisk dłoni

11

W styczniu byłem na meczu na CN z Granada i Leo strzelił hattricka. Jutro liczę na to samo

10

Sofia Suarez też piękna kobieta

2

a jaka? w Tomb Raider.

0

masz dokładnie taki system jak ja. Też nie wiem jaki jest dzień tygodnia ;)

0

jak to mówią, w piątki się nie zaczyna pracy ;)

0

niech wchodzi, ale jego miejsce jest na trybunie dla kibiców gości

1

pan tata w końcu zaczął gadać ostatnio jak człowiek

4

Pan Ronaldo chyba zapomniał jak to jest nosić bordowo granatową koszulkę. Straci sympatie cules i niech idzie do mierd do swojego boga Cristianó

10

Niech się poda do dymisji ta mierda madrycka. Dopóki nie wypleni się tych dziadów kibicujących Realowi w każdych strukturach władz LLi REFF to będą takie sytuacje

2

W końcu to Barca rozpoczyna wojnę. Bardzo dobrze. Pora pokazać, że nie będzie tolerowane obrażanie Katalonii i Barcy.

0

wziąłbym kamień i solidnie mu nim w łeb walnął żeby przejrzał na oczy

7

nie Godin tylko sędzia, który ten mecz prowadził z liniowymi. Ta jedyna kliga liga wygrana przez Real to było największa kradzież bo wówczas sędziowie popełnili na ich korzyść mnóstwo błędów dających kilkanaście punktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?