Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
On December 13th, Xavi might play for 30 minutes for Barça in the friendly game against Al Ahli Saudi in Qatar. [beIN SPORTS]
Oby !! ;D
0
To co zrobił Leo dla Barcy to nikt tego juz nie dokona. Ma wolną wolę i zrobi to co uważa za słuszne. Na Camp Nou, w Barcelonie na zawsze pozostanie legendą i najelpszym piłkarzem w historii
1
Z Chapecoense o Puchar Gampera 2017
0
Rachunek prawdopodobieństwa.
0
https://mobile.twitter.com/2010MisterChip/status/806613354320187405/photo/1
% szanse wszystkich drużyn w LM
0
MisterChip podaje. Po prostu skonfrontowane są wszystkie przypadkie, w których rywali nie mogą na siebie trafić i wychodzi
0
% szanse Barcy na trafienie poszczególnych rywali w 1/8 finału LM:
Bayern - 22.479%
Bayer - 21.651%
PSG - 20.623%
Porto - 17.766%
Benfica - 17.481%
0
Dokładnie. Z tego co kojarzę Real zawierał nawet 6-letnie kontrakty
0
Teraz mecz w sobotę o 13. Albo zwycięstwo i dalsza walka o LL, albo powoli żegnamy się z marzeniami o tytuł
0
tak
1
chyba 3
0
12 grudnia
0
jedna, ZP jest od FF
0
Panowie jutro jade na Węgry oglądać Barceloną w barze ;D. Mam nadzieje, że jakiś lokal będzie ;D
1
Ta, decydujący.... dobry żart
32
brak Suareza to jest skandal
1
Jaki ci chłopaki muszą czuć smutek. Straszna tragedia
3
Oszukał przeznaczenie. Szkoda chłopaków, niech się trzymają. Dziś wszczyscy jesteśmy ich kibicami
4
Barca Życie pasja ludzie
0
Prawda jest taka, że Barca nie potrafi od jakiegoś czasu kontrolować meczu. Od czasu absencji Iniesty jest tylko gorzej.
0
Jeśli tak będzie wyglądać wojna, to Real wygra ją wychodząc nawet 8 piłkarzami
3
Pique proszę oddaj serce w klasyku i wygrajmy to z mierdą, bo inaczej liga oddali się jeszcze bardziej
0
Gra wygląda tragicznie. Żeby za tydzień nie było lania...
1
Jestem ciekaw co się dzieje z Suarezem, bo to że Ney gra gówno od roku to akurat wiem.
3
Iniesta i Xavi
0
Dramat i dno dna. Gomes zrobił dziś cokolwiek?
0
wyprobujeleven112016
0
gdyby tak się dało to by się zakładało nowe konta, a tak nici ;)
0
Święte słowa. Chociaż ten jeden raz w roku
0
ja dalej czekam na bramkki naszych nabytków, Póki co żaden z nich nie ma gola