12

Wiadomo, że Polska.

9

Coutinho co za crack. Ostatni moment, żeby go kupić..

0

Wziąłbym go, bardzo dobra opcja

0

Nic ino się zapłakać..

1

Sony to byłby najwyższy poziom

11

Zastanów się nad tym co mówisz. Facet wpadł w depresję

9

Dokładnie 7 lat temu Robert Enke popełnił samobójstwo. Pamiętamy!

0

46 bramek głową. Wow. Nawet nie wydawało się, że aż tyle

4

Faktycznie coś się dzieje dziwnego. Nawet sam wybór Dudy pokazuje, że ludzie mają dość ludzi, którzy nic nie wnieśli do ich lepszego życia.

3

A obchodzi. USA jest ważnym partnerem Polaków czy tego chcemy czy nie

0

Trump wygrał, bo stany wachajace się zagłosowały na niego

1

Świetnie, że wygrał Trump. Miliarder przynajmniej nie będzie miał już po co okradać państwa

0

Ktoś orientuje się od której do której głosują jutro Amerykanie?

0

A hit Villarreal - Atletico w poniedziałek. Genialne

4

Kompleks jest bo, ten facet na nią nie zasługuje i to brak szacunku do reszty piłkarzy, którzy są od niego lepsi a i tak nie wygrywają ZP.

0

fifa.com

0

Bardzo fajna inicjatywa zresztą

0

Powołanie otrzymał chyba następnego dnia

7

Jeden z najcięższych wyjazdów dziś nas czeka. Nie obejrzę, bo będę w pracy, ale trzymam kciuki za chłopaków i za 3 pkt. Po 500. gola Leo!

0

CR kontrakt do 2021, chyba troszkę poszaleli w Realu ;D Co on im wniesie do drużyny za 2 lata? Nic.

3

Ledwo koniec z końcem wiąże i czeka 10 dzień miesięcia bo ino na chleb starcza

0

Taaa Mascherano. Grał kilka meczów i skończyło się dramatycznie

0

Będąc trenerem posadziłbym nawet cracków bez formy na ławie. Młody da mi więcej, bo zagra ambitnie żeby się pokazać, a taki Neymar co ostatnio więcej szumu robi aferami niż graniem już od kilku meczów odpoczywałby sobie

0

Tak trochę brzmi, ale takie są fakty, że zyski musi przynosić. Może nie jest to oblężenie jak na CN, ale sam pomysł jest szalony ;)

12

Z tym zaglądaniem to byś się akurat zdziwił. Gdy przechodziłem obok, to widziałem że w środku było mnóstwo ludzi ;)

0

To po co Lucho Busiego wystawia dalej, skoro każdy widzi, że gra padakę. Roberto przesunąć na DP, a na PO niech zagra Vidal

0

Forma zespołu (11 piłkarz) nie może zależeć od jednego człowieka. Busquets gra padakę, ale sam nie jest winny. Obok niego są inni, którzy nic nie grają podobnie jak on

0

Nie zdziwię się, jak Sevilla zabierze nam piłke, tak jak zrobiło to City i nas zgniecie. Bez Iniesty ta drużyna jest średniakiem europejskim jak Liverpool

29

Nie wiem kto głosuje w ten ankiecie na Cancelo, ale ma nierówno pod sufitem. Kolejny lateral, zero umiejętności obrony..

2

Aborcja powinna być absolutnie dozwolona. To do kobiety należy decyzja co chce zrobić. Oczywiście przypadki takie jak już dawno było można czyli gwałt, zagrożenie życia matki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?