6

Dawno nie czytałem większej bzdury

1

W piątek losowanie

0

Dawno nie widziałem tak bezndziejnej gry w wykonaniu Barcy

2

Koniec sezonu kluczowego Busquetsa, Animo Sergio!!

0

Nie dojdzie do tego, bo wtedy piłka straci sens. Przyjedzie Granada na CN ustawią się w 9 w polu karnym ;)

0

Dziś w The Sun: Messi oddaje karnego swojemu następcy, sam odchodzi do City

0

Tak mówił w wywiadzie, ale kilka lat temu ;)

1

Szkoda, rozkręcał się. W jego miejsce widze Denisa

0

Raz już tak zrobił i wtedy pamiętamy jak się to skończyło. ;)

9

Pewnie nie chodziło im o Leo, tylko jego but albo autograf. Wtedy kwota jak najbardziej ok ;)

4

Nie wiem kto to wymyśla, ale trzeba mieć nierówno pod kopułą. Klauzula to 250 mln euro ;)

5

Murray wydaje się faworytem, ale ja jak zawsze sercem z Nadalem

0

Podobno DOTA obecnie wyprzedza wszystko

1

Póki co połowa sezonu i prowadzi w tabeli Escobar Club pod wodza Waszczykowskiego

1

Dokladnje tak jak mowi kolega. Po trzech latach w penyi trzeba zlozyc wniosek i jechac do Bcn plus oplacic skladke

0

Kolejny zespół podbity, dogonił tym samym Raula

2

nie

11

Vidal i Gomes dobry mecz, oby tak dalej

24

Vidal dzisiaj klasa

13

Lucho porotował. Strata pkt jak najbardziej

8

Brak Guardioli to kpina,

2

Nie chcę widzieć go na CN nawet za darmo.

0

Enrique ma to co chciał. Chciał Paco dostał, trzeba było sprowadzić lisa jak Larsson, starszego ale ze wzrostem...

8

Dokładnie. Pochettino to znakomity fachowiec, miło byłoby go ujrzeć na CN, ale historia jego to przekreśla

0

Sory, źle przeczytałem ;)

0

4-0 z Granadą w styczniu 2016r. Pamiętny hattrick Messiego i gol Neymara w końcówce. Uczucie na stadionie magiczne, unosi się duch wielkich legend na tym obiekcie

0

0

bodajze debiut Riquelme

2

Barcelona po odejściu Leo już nigdy nie będzie tą Barceloną. To co wyprawia ten mały wielki człowiek to się w głowie nie mieści. Od 10 lat na szczycie piłkarskiego świata i końca nie widać. Leo zostań z nami !

0

Zdecydowanie nie dla formacji 3-4-3. Graliśmy tak kilkukrotnie i nigdy dobrze to się nie kończyło. Trzeba zagrać wysokim pressingiem i z polotem jak z Milanem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?