Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dawno nie czytałem większej bzdury
1
W piątek losowanie
0
Dawno nie widziałem tak bezndziejnej gry w wykonaniu Barcy
2
Koniec sezonu kluczowego Busquetsa, Animo Sergio!!
0
Nie dojdzie do tego, bo wtedy piłka straci sens. Przyjedzie Granada na CN ustawią się w 9 w polu karnym ;)
0
Dziś w The Sun: Messi oddaje karnego swojemu następcy, sam odchodzi do City
0
Tak mówił w wywiadzie, ale kilka lat temu ;)
1
Szkoda, rozkręcał się. W jego miejsce widze Denisa
0
Raz już tak zrobił i wtedy pamiętamy jak się to skończyło. ;)
9
Pewnie nie chodziło im o Leo, tylko jego but albo autograf. Wtedy kwota jak najbardziej ok ;)
4
Nie wiem kto to wymyśla, ale trzeba mieć nierówno pod kopułą. Klauzula to 250 mln euro ;)
5
Murray wydaje się faworytem, ale ja jak zawsze sercem z Nadalem
0
Podobno DOTA obecnie wyprzedza wszystko
1
Póki co połowa sezonu i prowadzi w tabeli Escobar Club pod wodza Waszczykowskiego
1
Dokladnje tak jak mowi kolega. Po trzech latach w penyi trzeba zlozyc wniosek i jechac do Bcn plus oplacic skladke
0
Kolejny zespół podbity, dogonił tym samym Raula
2
nie
11
Vidal i Gomes dobry mecz, oby tak dalej
24
Vidal dzisiaj klasa
13
Lucho porotował. Strata pkt jak najbardziej
8
Brak Guardioli to kpina,
2
Nie chcę widzieć go na CN nawet za darmo.
0
Enrique ma to co chciał. Chciał Paco dostał, trzeba było sprowadzić lisa jak Larsson, starszego ale ze wzrostem...
8
Dokładnie. Pochettino to znakomity fachowiec, miło byłoby go ujrzeć na CN, ale historia jego to przekreśla
0
Sory, źle przeczytałem ;)
0
4-0 z Granadą w styczniu 2016r. Pamiętny hattrick Messiego i gol Neymara w końcówce. Uczucie na stadionie magiczne, unosi się duch wielkich legend na tym obiekcie
0
http://www.fcbarcelonanoticias.com/
0
bodajze debiut Riquelme
2
Barcelona po odejściu Leo już nigdy nie będzie tą Barceloną. To co wyprawia ten mały wielki człowiek to się w głowie nie mieści. Od 10 lat na szczycie piłkarskiego świata i końca nie widać. Leo zostań z nami !
0
Zdecydowanie nie dla formacji 3-4-3. Graliśmy tak kilkukrotnie i nigdy dobrze to się nie kończyło. Trzeba zagrać wysokim pressingiem i z polotem jak z Milanem