1

Nikt nie będzie pisał, że jest ekspertem tylko realistą

0

Skoro tacy nagle wierzący się znaleźli to nic tylko walić drzwiami i oknami do buków. Kasiora czeka ;)

2

Ludzie, czy wyście już całkowicie zgłupieli? Mecz z PSG bodajże 3 tyg temu i tęgie lanie 0-4 i teraz niby mamy wygrać 5-0? Dawno się tak nie śmiałem, żeby mieć tyle wiary. Szkoda, że po meczu nie było cwaniaków że jeszcze to odrobimy. PSG nas wyjaśni jeszcze w pierwszych 15 minutach i się skończy,

0

Hiszpanie za to stać na technologię 360 stopni, a nawet nie ma goal-line..

0

zgadza się ;)

0

0-2 dla PSG, nic tylko czekać na hejt

0

Najważniejsze spotkanie ostatnich lat? Dobry żart. Najważniejsze spotkanie to były finały LM

2

Niech Owsiak powie ile bierze z tego dla siebie

2

Wyłącz kompa i włącz myślenie.

0

Ciekawe czy byłoby cię stać chociaż pobawić się tam jedną noc.. ;)

0

O 360 to sie nie obrocilo. Co najwyzej o 180 ;)

0

Nie, nie było by tak. Wykluczenie byłoby nawet gdyby Legia wygrała w dwumeczu 10-0 to i tak by została zdyskwalifikowana

0

To tak nie działa. W przypadku wystawienia nieuprawionego zawodnika w 2. meczu (rewanżu) bez względu na wynik jest wykluczenie z rozgrywek.

0

Gol taki był, ale na koszulce nie wiem czy nie było dedykacji dla mamy

2

Mascherano płakał jak widział ;D

1

Barca odzyskała radość z gry. To wróży wielkie rzeczy, kto wie, może w środę czeka nas wielkie partidazo

2

50 mln? Czyżby Bartomeu w końcu aby raz coś załatwił porządnie?

0

Słynny kot, pamiętam jak dziś. To był sezon trypletowski ;D

0

Najlepiej oficjalna strona Barcy, bądź w kasie przed meczem

0

ciekawe czy pod koniec Leo się wykartkuje..

1

Szkoda, że tym razem kalendarz jest z lewej, przez co zasłaniają go ikony ;p

1

Będzie. Wziął udział w meczach, więc jak najbardziej tytuł się należy

0

Najwięcej rzutów karnych w historii La Liga:
+230 Real (505/275)
+154 Atlético (445/291)
+143 Barça (476/333)
+50 Valencia (421/371) (Cope)

0

No chyba, że tak

0

Jakieś błędy masz... 2016/17 to 35 meczów i 35 goli Leo

0

Wracamy do gry!!

0

Pomoc to jest jakaś kpina w tym sezonie

0

Ten Gomez Niemiec? .......

0

Pytanie odnośnie FIFY17 na PC. Jaki jest najlepszy sposób na zarabianie?

0

Niestety muszę cię zmartwić. Biorąc pod uwagę regulamin rozgrywek jest to niemożliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?