1

Według mnie najlepsza wersja Barcy Pepa, a najlepsza Lucho wypada zdecydowanie na korzyść Pepa. Tamten zespół był zdolny niszczyć rywali w pierwszych 20 minutach, żeby kolejne 70 dogrywać mecz w oczekiwaniu na końcowy gwizdek. To był najlepszy zespół w historii

1

Fakty są takie, że gdyby nie sędzia to Barcy w ćwierćfinale by nie było. Nie ma co się oszukiwać i każdy o zdrowych zmysłach wie, że to 6-1 to i przypadek i pomoc sędziego, bo wielkiej gry tam też nie było

1

Granie 3-4-3 w obecnym futbolu to samobójstwo. Barca i tak jest zbyt ofensywanie ustawiona, a w dodatku gra trójką obrońców. To jeden z błędów. Ja bym spróbował 4-2-3-1 z Messim na pozycji nr 10.

0

Dobry przykład. Wtedy po niesamowitej remontadzie na Milanie dostaliśmy baty od Bayernu. Teraz to wygląda bardzo podobnie. Wspaniała remontada na PSG, a teraz odpadnięcie z Juve o krok. Bardzo podoba sytuacja

0

Według mnie nie. Mistrzostwo zabrał nam sędzia w ostatniej kolejce z Atleti. Gdyby nie to dziś Martino byłby uważany za dobrego trenera.

8

Bo Juve to nie PSG, a Allegri to nie Emery ;)

30

Jeszcze tylko kompromitacja z Realem i sezon można uznać za najgorszy od wielu lat.

6

Tak, tak. Osoba, która ma inne zdanie niż twoje od razu powinna odejść ze strony bo nie jest kibicem. Możesz mi wierzyć, że uwielbiam Andresa, ale po prostu jego czas już minął.

0

Nie wiem. Pytajcie osoby, który to zainicjowała. Ja tylko zaproponowałem o co się można założyć

6

W końcu ktoś ruszył głową i zajął się kandydaturą Sampaoliego.

14

Przegrani wpłacają 50 zł na fundacje charytatywną.

4

A co tu niby jest złego napisane? Chyba mam prawo posiadać własne zdanie.

8

Jak dla mnie to powinien być ostatni sezon Iniesty. Pora podziękować don Andresowi za wszystko co nam dał,uronić kilka łez i zastanowić się nad świeżością w tej druzynie. Opieranie gry na nim jest już bez sensu. Pora sprowadzić cracka do lini pomocy, który da nam jakość do zaraz. Andres tego juz nie uczyni, a młodszy nie bedzie

0

Kto do tego doprowadził? Enrique swoimi transferami. Kupno takiego Gomesa do pomocy to jest parodia

1

Lucho po tym meczu powinien odejść. Wystawienie mathieu to sabotaż

0

Obraz nędzy i rozpaczy

2

Oficjalnie: Mecz jutro o 18.45

0

Na razie informacja, że mecz opóźniony. O 20.30 decyzja co dalej

0

Dobrze, że Markowi nic poważnego nie jest. Podobno uraz ręki spowodowany odłamkami szkła.

29

Teraz kwestia tego czy nie powinien być odwołany mecz. Przecież piłkarze już teraz nie mają w głowie meczu, a zdrowie i własne życie

2

Co sie dzieje na swiecie. Zeby tylko wszysycy byli cali. Trzymaj sie Marc

0

Kto ranny ?

0

Ja nie wiem co odwalil u Lucho Alba ale jak tak dalej pojdzie to on w koncu serio odejdzie

0

Jak to nie. Alba najlepszy obronca Barcy siedzi na lawie

0

Ct sport

0

Ja mam nadzieje ze Mathieu to jakis zart

2

Porto mocno inwestuje

0

Dobra wiadomość dla ślązaków. Czeski CT Sport pokaże Juve vs Barca ;);)

0

Słaba godzina

0

Sadzilem tak na podstawie flashscore. W takum razie przepraszam za moj blas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?