0

kompromitacja, powinna być dożywotnia dyskwalifikacja oraz zwrot medali z całej kariery. Może to byłoby nauczką dla innych

3

No w tym sezonie u nas nie widzę dla niego miejsca, nie z tyloma zawodnikami w środku pola

0

to powiedz to piłkarzom, dla których największym sukcesem sportowym jest mistrzostwo świata, a nie olimpijskie

0

Raczej tak. Prezentacja o 19.30

0

dzięki ci panie

0

Mi nie. Bo jest on tak genialny, że ponad rok temu Barca w drodze do tytułu mierzyła się z mistrzami lig, a Real w zeszłym sezonie miał autostradę i grzechem byłoby tego nie wygrać

0

Liga Mistrzów powinna być od samego początku grana systemem pucharowym, jak dawniej, a nie nudne mecze grupowe gdzie w ostatniej kolejce granie jest o pietruszkę

0

dlaczego sędzia nie przeliczył zawodników? Przecież to jego obowiązek

0

Dziś liczy si futbol klubowy, to nie federacje płacą piłkarzom, a kluby więc jasne jest kto tak naprawdę rządzi

1

olimpiada – okres 4 lat w kalendarzu starogreckim, stosowany w starożytności na oznaczenie okresów pomiędzy igrzyskami, oraz współcześnie przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski jako rachuba stosowana do obliczenia kolejnych letnich igrzysk olimpijskich

ludzie, jak już to igrzyska

0

Też tak uważam, ale kasa misiu kasa

4

Ney wracaj do BCN, a nie pałętaj się po tej bezwartościowej imprezie..

0

Trzeba przyznać ciekawa sprawa, ale jakoś musi być to sprecyzowane

0

NC-

0

Enrique nie wyklucza, że nie pozyska czwartego napastnika [sport]. No bez jaj

0

a masz moze link do profilu?

edit. nie trzeba, znalazłem, dzięki wam obojgu za info

0

siema, co się stało z twitterem kowal_30?

1

Wywalić piłkę nożną to na pewno

0

On wcześniej nie wrócił... dziś miał normalnie planowo zacząć trenować

5

Zdecydowanie nie. Zaburzyłoby to rozgrywki ligowe

0

Obiecali socios napastnika, to próbują na siłę go dać. Chcieli Gameiro, klapa. Chcieli Vietto klapa, to w końcu poszli na łatwizne i chcą Luana. Parodia

0

Po co nam grajek za 20 baniek co karierze zdobył 20 goli? Potrzeba rasowej 9, co wstawi głowę jak Larsson

0

A Luan do nas może przyjść i nie dostanie ani dwóch piłek od Leo bo wie, że on przerzutu z 30m nawet nie przyjmie

0

No szkoda, bo ileż można wałkować i sprowadzać zawodników co żaden klub w Europie nie chce? Dobdroduszna Barcelona wyciąga tą nędze i próbuje robić kolejnego Neymara, gdzie nigdy nie osiągnie takiego poziomu

0

Patrząc na ilość rozegranych meczów w stosunku do strzelonych w bramek w ogórkowej lidze.

0

Bo za dużo już tego szrotu na kupowali. Douglasy. Keirrisony, ilu jeszcze zamierzają takich kupować?

9

nie. Żaden piłkarz nie jest wart takich pieniędzy. Kiedyś za Ronaldinho płaciło się 30 baniek i była to kwota niebotyczna. Dziś 25 kosztuje noname o imieniu Luan. Kluby oszalały i same się nakręcają

0

Ten Luan to jakaś żart po prostu. Facet w karierze strzelił z 30 goli i on ma dać nam więcej? Jaja po prostu

0

cały czas liczę, że to jednak nie będzie Luan

0

dziś będzie oficjalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?