0

@Emhyr no to nadaje sie do naszej kadry z takim zdrowiem :D DNA Barcy

0

@Messibestplayerintheworld bylaby wielka szkoda, fajny klub z historią, miasto z potencjalem. Oby znalezli innego wlasciciela

1

@takisobiektos e tam kryminal, Zinchenko sabotazysta. Przyblizyl City do majstra

0

@Herato wina Ukraińca

3

@Kondziubarca Arsenal metr przed kiblem jest... :D City zalegly mecz i bezposredni z Arsenalem, no ale na czwarte miejsce juz nie spadną

2

@626 po tym meczu to tez mi sie tak wydaje, mają mecz zalegly i bezposredni z Arsenalem. Typowy Arsenal, zesra sie metr przed kiblem

0

@Emhyr no wlasnie, ale niesamowite jak Arsenal wyczail takiego grajka i to w czwartej lidze brazylijskiej

0

@MesQueUnClub96 zasluzyl

0

@Emhyr czemu ten Martinelli u nas nie gra?

0

no i caly Arsenal, metr przed kiblem...

1

@Esteban_ bedzie nerwowa koncowka :D

1

@jedrek7000 podpisuje sie pod tym co napisales

1

@FcPortoFan1999 co ten Kiwior z tym Zinchenkiem? :D

0

@Gronek lana i kopana to jest Barca co roku, akurat City dochodzi do polfinalow i byli w finale z Chelsea, chyba fifa Cie za bardzo wciagnela czy co tam innego

1

@kylian7 ja akurat dalej mysle, ze Messi przedluzy kontrakt z PSG mimo tych wszystkich newsow. Mysle rowniez, ze duzo zalezy od tego kto bedzie nowym trenerem w przzyszlym sezonie i jaki projekt mu przedstawią. W PSG mimo wszystko ma wiecej szans na kolejne trofea, szkoda, ze w pucharze Francji odpadli bo mialby juz komplet trofeow. Uwazam iz Messi nie bedzie drugi raz wierzyl Laporcie, ze podpiszą kontrakt

3

@cris2706 City z ligą misrzów jak najbardziej tak, Pep TOP

0

@supraomnes1 piąte miejsce za ManU bo jak wiemy nie dalismy im rady, ale przed Totkami, gorzej od Totków to sie nie da

0

@Emhyr z tym, ze Jota mial zeszly sezon tak naprawde dobry, a tak to jest traktowany raczej jako rezerwowy, wiec predzej po nim bym sie spodziewal odejscia no i Firmino na pewno odchodzi. Diaz bedzie nie do wyjecia...

0

Czy Mudryk mieszka u Zinchenki o przeprowadzce do Londynu?

0

@Emhyr Likverpool raczej nie chce go sprzedac, gosc super sie wpasowal do Liverpoolu. Gdyby nie kontuzja to gealby dalej i pewnie nawet Gakpo by nie przyszedl

1

@Deviler dokladnie :D

0

@Emhyr Chiesa to sie za czesto lamie...

0

Kiwior na lawce, dacie wiare?

0

@Marcin91fcb dzwignie byly nieuknione, mi bardziej chodzi o fakt, ze nie wierze w tezy, ze nie mozna bylo Messiego zatrzymac. Laporta moze myslal, ze zrobi rewolucje jak za pierwszej kadencji gdzide sprzedal Deco czy Ronaldiho. Niesty nie tym razem, historia zatoczyla kolo i aktualnie mamy blaganie o pomoc o powrot Messiego i dalej musimy szukac nowe transfery

1

@Kinginiesta otóż to, uruchomil dzwignie by nasciagac w wiekszosci szrot, a w najwazniejszym momencie nie ogarnal kontraktu Messiego. Mądry Pique mu doradzil

0

@sidi12843 Laporta i Pique tez tak mysleli w lecie 2021

5

@Kondziubarca Dembele to juz nie powinien wogole wrocic, 6 sezonow w klubie i to co sie z nim kojarzy to zdziwiona twarz po nieudanych zagraniach, mecz z Liverpoolem, jego agent i problemy z kontraktem

0

@Krzychu1010 zobacz sobie na komputroniku oferte outlet, tam mozesz kupic cos nowego, fajnego duzo taniej bo np. opakowanie uszkodzone lub jakas rysa na obudowie

1

@AlexDark00 nie tylko nie pozbedziemy, ale najlepsze czuje, ze jest przed nami. Tylko czekac jak zacznie gwiazdorzyc i siac ferment

0

@4Fabregas4 popieram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?