Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr no to nadaje sie do naszej kadry z takim zdrowiem :D DNA Barcy
0
@Messibestplayerintheworld bylaby wielka szkoda, fajny klub z historią, miasto z potencjalem. Oby znalezli innego wlasciciela
1
@takisobiektos e tam kryminal, Zinchenko sabotazysta. Przyblizyl City do majstra
0
@Herato wina Ukraińca
3
@Kondziubarca Arsenal metr przed kiblem jest... :D City zalegly mecz i bezposredni z Arsenalem, no ale na czwarte miejsce juz nie spadną
2
@626 po tym meczu to tez mi sie tak wydaje, mają mecz zalegly i bezposredni z Arsenalem. Typowy Arsenal, zesra sie metr przed kiblem
0
@Emhyr no wlasnie, ale niesamowite jak Arsenal wyczail takiego grajka i to w czwartej lidze brazylijskiej
0
@MesQueUnClub96 zasluzyl
0
@Emhyr czemu ten Martinelli u nas nie gra?
0
no i caly Arsenal, metr przed kiblem...
1
@Esteban_ bedzie nerwowa koncowka :D
1
@jedrek7000 podpisuje sie pod tym co napisales
1
@FcPortoFan1999 co ten Kiwior z tym Zinchenkiem? :D
0
@Gronek lana i kopana to jest Barca co roku, akurat City dochodzi do polfinalow i byli w finale z Chelsea, chyba fifa Cie za bardzo wciagnela czy co tam innego
1
@kylian7 ja akurat dalej mysle, ze Messi przedluzy kontrakt z PSG mimo tych wszystkich newsow. Mysle rowniez, ze duzo zalezy od tego kto bedzie nowym trenerem w przzyszlym sezonie i jaki projekt mu przedstawią. W PSG mimo wszystko ma wiecej szans na kolejne trofea, szkoda, ze w pucharze Francji odpadli bo mialby juz komplet trofeow. Uwazam iz Messi nie bedzie drugi raz wierzyl Laporcie, ze podpiszą kontrakt
3
@cris2706 City z ligą misrzów jak najbardziej tak, Pep TOP
0
@supraomnes1 piąte miejsce za ManU bo jak wiemy nie dalismy im rady, ale przed Totkami, gorzej od Totków to sie nie da
0
@Emhyr z tym, ze Jota mial zeszly sezon tak naprawde dobry, a tak to jest traktowany raczej jako rezerwowy, wiec predzej po nim bym sie spodziewal odejscia no i Firmino na pewno odchodzi. Diaz bedzie nie do wyjecia...
0
Czy Mudryk mieszka u Zinchenki o przeprowadzce do Londynu?
0
@Emhyr Likverpool raczej nie chce go sprzedac, gosc super sie wpasowal do Liverpoolu. Gdyby nie kontuzja to gealby dalej i pewnie nawet Gakpo by nie przyszedl
1
@Deviler dokladnie :D
0
@Emhyr Chiesa to sie za czesto lamie...
0
Kiwior na lawce, dacie wiare?
0
@Marcin91fcb dzwignie byly nieuknione, mi bardziej chodzi o fakt, ze nie wierze w tezy, ze nie mozna bylo Messiego zatrzymac. Laporta moze myslal, ze zrobi rewolucje jak za pierwszej kadencji gdzide sprzedal Deco czy Ronaldiho. Niesty nie tym razem, historia zatoczyla kolo i aktualnie mamy blaganie o pomoc o powrot Messiego i dalej musimy szukac nowe transfery
1
@Kinginiesta otóż to, uruchomil dzwignie by nasciagac w wiekszosci szrot, a w najwazniejszym momencie nie ogarnal kontraktu Messiego. Mądry Pique mu doradzil
0
@sidi12843 Laporta i Pique tez tak mysleli w lecie 2021
5
@Kondziubarca Dembele to juz nie powinien wogole wrocic, 6 sezonow w klubie i to co sie z nim kojarzy to zdziwiona twarz po nieudanych zagraniach, mecz z Liverpoolem, jego agent i problemy z kontraktem
0
@Krzychu1010 zobacz sobie na komputroniku oferte outlet, tam mozesz kupic cos nowego, fajnego duzo taniej bo np. opakowanie uszkodzone lub jakas rysa na obudowie
1
@AlexDark00 nie tylko nie pozbedziemy, ale najlepsze czuje, ze jest przed nami. Tylko czekac jak zacznie gwiazdorzyc i siac ferment
0
@4Fabregas4 popieram