Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonCarletto czyli Robert taki drewniany, ze te szalenstwa to tylko sfera marzen...
5
@Kamilos84 wczoraj byl o 20
2
@zodiak_10 jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :D
0
@Chlebek23391 Pique doradzil pieknie Laporcie, ze trzeba Messiego sie pozbyc, ze to uratuje finanse i ze trzeba zaczac nową ere. Teraz sie okazuje jak bardzo Barca stracila wzgledem sportowym jak i finansowym ze wzgledu, ze bez Messiego nie jest tak atrakcyjna dla sponsrów. Teraz blaganie o jego powrót by uratowal atak i finanse. Historia zatoczyla kolo
0
@FcPortoFan1999 emocje juz opadly? Swieta sie chyba dobrze zaczely? :D
1
@Kondziubarca powinienes zacząc nagrywac swoje wersje :D
3
@tristan87 to jest prawda, tylko problem zeby dobrze na Dembele zarobic to klauzula wykupu 50mln, ktora aktywuje sie w lipcu
5
@IronSanHybrid mistrz :D
1
@Criss18Barca Fabianski i Zieliński na euro 2016. No i Lewy zawsze robi na mnie wrażenie jak macha rekami, mam wrazenie, ze zaraz sie uniesie niczym ptak
2
@Kondziubarca jeszcze niedawno co niektorzy dawali mu opaske kapitana stawiajac go wyzej niz np. Araujo
0
@Medium ale jest hiszpanska i wloska prosze pana i to takie dosyc ciekawe mecze
0
@Alan_fcbfan czyli usprawiedliwianie sie gdybaniem?
8
@Kondziubarca Lewy: ale to nie do mnie tak, do mnie nie
3
@barcelonaLM tłumy na Camp Nou byly zawsze, nie ze wzgledu na Lewego, moze tylko wiecej fanow Barcy zrobilo sie w polsce. Sam Lewy juz dawno nie ma kontraktu z Nike czy Huawei, pisalem juz o tym. On sam jest jedynie twarzą Lidla i polskiej marki 4f. Co ciekawe nie ma tygodnia zeby Barca nie wstawila czegos zwiazanego z Messim, gdyz on daje wiecej w promocji, a nie ma go w Barcy od dwoch lat
0
@barcelonaLM Lewy pomogl klubowi w odbiciu finansowym? W jaki sposob? Cos o nowych sponsorach ze wzgledu na Lewego strasznie cicho
0
@Gaz jezeli Messi nie przyjdzie na nowy sezon to uwazam, ze bedzie jeszcze gorzej. Starania o jego powrót to blaganie Xaviego i Laporty o pomoc. Jak jeszcze w tym sezonie Barca zdobedzie lige tak w przyszlym o lige bedzie trudniej, Real na pewno sie wzmocni.
0
@FcPortoFan1999 do pracy to w nagrode czy zakare jutro?
2
@Kondziubarca @Deviler wedlug mnie Laporta chcial zatrudnic zawodnika, ktory jest medialny, ma zasiegi, moze przykuc uwage sponsorow i wprowadzic jakosc do zespolu. Jak widzimy nie do konca zdalo to egzamin, jakosci nie wprowadzil, nie odmienil gry. Jezeli chodzi o sponsorow tez kiepsko to wyszlo, Lewy nie przyciagnal tak naprawde nikogo i swoj prime ma za sobą. Jesli chodzi o zasiegi to tylko zwiekszyla sie ilosc polakow kibicujących Barcelonie
Edit: a potencjalny powrot Messiego to jest troche takim blaganiem o pomoc. Blaganie zeby rozkrecil naszą ofensywe, blaganie rowniez ze strony medialnej. Do tej pory nie ma tygodnia zeby Messi gdzies nie pojawil sie w mediach spolecznosciowych Barcy, a nie ma juz go 2 lata. Laporta zauwazyl ile stracil na jego odejsciu i widzi, ze jego powrot przyniesie sponsorow jak i zyski
1
@Deviler wlasnie tez tak myslalem i zaczalem mocno szukac i troche ten kontrakt jest nie za ciekawy jesli chodzi o Barce. Lewy nawet jak bedzie kiepsko sie spisywal ciezko go bedzie wypchnac. Kasa sie mu zgadza, Anka sie lansuje i on ma juz swoje lata, wiec watpie, ze ktos wylozy jeszcze na niego kase. Mam nadzieje, ze Vitor Roque do nas zawita i go zmobilizuje do lepszej gry
0
@Deviler Lewy ma kontrakt do 2026 i dopiero w 2025 Barca moze rozwiazac kontrakt jezeli nie rozegra on powyzej 51% meczów w sezonie 2024 25
3
@Kondziubarca i bedzie tylko gorzej...
0
@Emhyr jeszzcze pepsi jakby chcial przepic
0
@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal? :D
0
@Zer0 Od lipca 2021 roku każda osoba zatrudniona na terytorium UK musi mieć zezwolenie na pracę. O najpopularniejszy rodzaj wizy (Skilled Worker visa) należy wnioskować za pośrednictwem rządowej strony . Można to zrobić już na 3 miesiące przed planowanym podjęciem pracy
0
@bari_94 ok
0
@QuaReL moze tak byc...
8
@Lionel_Messi10 to skandowanie to błaganie o pomoc zeby wrocil i zbawil ofensywe
1
@FcPortoFan1999 no tak, tylko czy Clippersi kiedykolwiek zdobędą mistrzostwo?
8
@Batys nawet nie rozbieralem
11
@macio_944 a ja go nie szanuje, jest jak chorągiewka. Wiecznie nakreca afery, szuka atencji, wchodzi kolegom madryciakom do tylka. Choroba dwubiegunowa