0

@Emhyr czemu ten Martinelli u nas nie gra?

0

no i caly Arsenal, metr przed kiblem...

1

@Esteban_ bedzie nerwowa koncowka :D

1

@jedrek7000 podpisuje sie pod tym co napisales

1

@FcPortoFan1999 co ten Kiwior z tym Zinchenkiem? :D

0

@Gronek lana i kopana to jest Barca co roku, akurat City dochodzi do polfinalow i byli w finale z Chelsea, chyba fifa Cie za bardzo wciagnela czy co tam innego

1

@kylian7 ja akurat dalej mysle, ze Messi przedluzy kontrakt z PSG mimo tych wszystkich newsow. Mysle rowniez, ze duzo zalezy od tego kto bedzie nowym trenerem w przzyszlym sezonie i jaki projekt mu przedstawią. W PSG mimo wszystko ma wiecej szans na kolejne trofea, szkoda, ze w pucharze Francji odpadli bo mialby juz komplet trofeow. Uwazam iz Messi nie bedzie drugi raz wierzyl Laporcie, ze podpiszą kontrakt

3

@cris2706 City z ligą misrzów jak najbardziej tak, Pep TOP

0

@supraomnes1 piąte miejsce za ManU bo jak wiemy nie dalismy im rady, ale przed Totkami, gorzej od Totków to sie nie da

0

@Emhyr z tym, ze Jota mial zeszly sezon tak naprawde dobry, a tak to jest traktowany raczej jako rezerwowy, wiec predzej po nim bym sie spodziewal odejscia no i Firmino na pewno odchodzi. Diaz bedzie nie do wyjecia...

0

Czy Mudryk mieszka u Zinchenki o przeprowadzce do Londynu?

0

@Emhyr Likverpool raczej nie chce go sprzedac, gosc super sie wpasowal do Liverpoolu. Gdyby nie kontuzja to gealby dalej i pewnie nawet Gakpo by nie przyszedl

1

@Deviler dokladnie :D

0

@Emhyr Chiesa to sie za czesto lamie...

0

Kiwior na lawce, dacie wiare?

0

@Marcin91fcb dzwignie byly nieuknione, mi bardziej chodzi o fakt, ze nie wierze w tezy, ze nie mozna bylo Messiego zatrzymac. Laporta moze myslal, ze zrobi rewolucje jak za pierwszej kadencji gdzide sprzedal Deco czy Ronaldiho. Niesty nie tym razem, historia zatoczyla kolo i aktualnie mamy blaganie o pomoc o powrot Messiego i dalej musimy szukac nowe transfery

1

@Kinginiesta otóż to, uruchomil dzwignie by nasciagac w wiekszosci szrot, a w najwazniejszym momencie nie ogarnal kontraktu Messiego. Mądry Pique mu doradzil

0

@sidi12843 Laporta i Pique tez tak mysleli w lecie 2021

5

@Kondziubarca Dembele to juz nie powinien wogole wrocic, 6 sezonow w klubie i to co sie z nim kojarzy to zdziwiona twarz po nieudanych zagraniach, mecz z Liverpoolem, jego agent i problemy z kontraktem

0

@Krzychu1010 zobacz sobie na komputroniku oferte outlet, tam mozesz kupic cos nowego, fajnego duzo taniej bo np. opakowanie uszkodzone lub jakas rysa na obudowie

1

@AlexDark00 nie tylko nie pozbedziemy, ale najlepsze czuje, ze jest przed nami. Tylko czekac jak zacznie gwiazdorzyc i siac ferment

0

@4Fabregas4 popieram

0

@kondzix2115 Dembele ma kluzule wykupu 50mln, ktora aktywuje sie w lipcu. Ten gosc jest niewypalem, mimo kilku przeblyskow

2

@DonCarletto czyli Robert taki drewniany, ze te szalenstwa to tylko sfera marzen...

5

@Kamilos84 wczoraj byl o 20

2

@zodiak_10 jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :D

0

@Chlebek23391 Pique doradzil pieknie Laporcie, ze trzeba Messiego sie pozbyc, ze to uratuje finanse i ze trzeba zaczac nową ere. Teraz sie okazuje jak bardzo Barca stracila wzgledem sportowym jak i finansowym ze wzgledu, ze bez Messiego nie jest tak atrakcyjna dla sponsrów. Teraz blaganie o jego powrót by uratowal atak i finanse. Historia zatoczyla kolo

0

@FcPortoFan1999 emocje juz opadly? Swieta sie chyba dobrze zaczely? :D

1

@Kondziubarca powinienes zacząc nagrywac swoje wersje :D

3

@tristan87 to jest prawda, tylko problem zeby dobrze na Dembele zarobic to klauzula wykupu 50mln, ktora aktywuje sie w lipcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?