- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
0
Standardowo mowa o rewolucji do której się przyzwyczaiłem co mnie poniekąd cieszy bo lubię śledzić newsy transferowe ale jakby tak popatrzeć na rynek to właściwie kogo oni chcą kupić? Wiemy że chcą przemeblować pomoc i atak czyli szukają ofensywnego pomocnika i lewego skrzydłowego. O ile pomocnika można znaleźć to LS jest nie do wzmocnienia. Większość piłkarzy albo jest za drogich albo nie do ruszenia. Zawodnicy którzy wg mnie są warci uwagi ale trzeba by było sprzedać Fatiego Ferrana i może kogoś jeszcze:
-Luis Diaz
-Rafael Leao (o ile nie przedłuży a chyba jednak to się stanie)
-Son
-Federico Chiesa
I na tym lista się kończy. Można jeszcze próbować coinflipować z jakimś młodym ale jest Abde więc chyba jednak nie będą tego robić.
0
@Emhyr Chiesa to sie za czesto lamie...
0
@Lanosss Wiem i to trochę odstrasza ale nadal to jakościowy skrzydłowy. Z tej całej czwórki chyba najbardziej mi odpowiada Diaz bo może i byłby nawet najtańszy
0
@Emhyr Likverpool raczej nie chce go sprzedac, gosc super sie wpasowal do Liverpoolu. Gdyby nie kontuzja to gealby dalej i pewnie nawet Gakpo by nie przyszedl
0
@Lanosss I to jest właśnie klucz dlaczego go tu dałem. Gakpo + Jota i Diaz ma problem
0
@Emhyr z tym, ze Jota mial zeszly sezon tak naprawde dobry, a tak to jest traktowany raczej jako rezerwowy, wiec predzej po nim bym sie spodziewal odejscia no i Firmino na pewno odchodzi. Diaz bedzie nie do wyjecia...