La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1654 Culés

konto usunięte

1

Jaka szklanka xD

0

@Emhyr no to nadaje sie do naszej kadry z takim zdrowiem :D DNA Barcy

konto usunięte

8

@Emhyr pewnie wina Xaviego że nie rotował :D

2

@Emhyr Najbardziej szkoda mi Sampera. Byłby zastępca Busiego, a tak Lucho go wysłał na wypożyczenia, a potem go kontuzje zniszczyły.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Zastępcą Busiego to już był każdy na siłę i za każdym razem kończył w jakimś spadkowiczu La Liga albo przepadł. "Talenty" z La Masii są często przehype'owane i robi się z nich nie wiadomo kogo a jak wychodzą z tego klubu to ślad po nich ginie. Oczywiście nie wszyscy ale 3/4 zawodników.

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@MarioVeB! Bredzisz Mariusz. Kessie od dłuższego czasu prezentuje niezły poziom i można na niego liczyć a ten sprokurowany karny tego nie zmienia. Nico jest typem pomocnika który ani nie jest wystarczająco dobry jako defensywny pomocnik bo jest za słaby w destrukcji ani nie jest dobry jako ofensywny bo nie jest kreatywny. Pomocnik typu jest i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?