0

@clyde Nie, prawo uważam jest tutaj uważam aż nazbyt surowo użyte, bo imo w praktyce nie jest to duże naruszenie porządku publicznego.

Ale wiesz ze czym bardziej radykalne działania tym aparat państwowy będzie mógł sobie pozwalać na więcej?

0

@Natenczas Jest kilka odniesień w art. 302 ustawy o cudzoziemcach m

0

@takisobiektos No uważam to za zbyt po prostu już naciągane w tym przypadku.

0

@krycha2201 Owszem, nie można było łowić i znam ta sprawę, ale tutaj ten człowiek powinien zostać ukarany moim zdaniem w nie aż tak surowy sposób, bo sorry ale to dalej jest ryba.

0

@Natenczas Po co jak znam twoje poglądy? Dla mnie dyskusja z tobą nie ma sensu.

0

@takisobiektos Nie jest to powód do deportacji człowieka z kraju, jest to powód do ukarania kara grzywny, ograniczenia wolności, ale nie deportacji. Tutaj prawo jest aż zbyt srogo naciągane, bo deportacja powinna nastąpić tylko w przypadku naruszeniu porządku publicznego bądź zagrożeniu obronności państwa i złowienie ryby jest aż takim przestępstwem które powinno być brane pod uwagę deportacji? Nie.

0

@Natenczas Nie, nie deportuje się z kraju kogoś kto złowił rybę xd

Poza tym no ty to byś też pewnie za istnienie obcokrajowca deportowal z kraju, bo ja znam twoje poglądy.

0

@takisobiektos Nie mam zamiaru I nie rozkazujcie mi xd.

0

@vangoor Zapomnij, ty byś pewnie za samo istnienie deportowal obcokrajowca.

Poza tym proszę podać argument przeciw.

1

Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory kraj, zaraz człowiek będzie deportowany za to, że przeszedł na czerwonym świetle albo nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście xd.

Możecie mówić że złowił potężnego suma, ale serio za z łowienie ryby wywalać z kraju?

0

@clyde Yep, jakieś gta itp, a ja chce w końcu banger od Fs.

2

@Katalończyk 99 A ludzie w sumie bawili się kiedykolwiek do smetnej muzyki? Raczej muzyka dramatyczna nie jest od tego aby nas rozbawiać.

0

@BorzyKrzys Boże jaki to jest syf.

1

Może from software cos pokaże? Jak myślicie? Ostatnio mówiło się o nowym Soulslike z gatunku pirackiego więc może?

0

@Verore Widzę że podbijasz wręcz salony, ciekawe na jak długo.

1

@Luciano99 Tzw mulciak

1

@Comentateiro widać, że "nowy"

0

@Verore O, znów "nowy" ananas.

1

A ja myślę że Perez chce sprowadzić turbo grosika za te 150 mln.

0

@AlexDark00 Typowe ponieważ? Rozwiń myśl?

0

@Arkon No przez rok nie zauważyłem epokowych zmian podczas jego kandydatury

A to, że idzie na zwarcie z rządem to było tak oczywiste, poza tym no to Tusk ma władze ustawodawcza i na ten moment ten rząd słabo się spisuje, niespełnione obietnice.

0

@Arkon To że nie jest to oczywiste, jest prezydentem danej grupy społecznej (w sumie jak każdy gdy się oddaje głos, w końcu ludzie ordaka na kandydatów bliższych poglądowo)

Jednak miał plusy, bo powiedz mi jaki jest sens likwidacji CBA?

0

Nieźle, dzisiaj widziałem spider mana na centrum w nocy oraz Lewandowskiego jak lody jadł za Białymstokiem.

Boże drogi czemu ich aż tak daleko wywiało?

0

@DragonxNF a to chyba nawet nie rap

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalończyk 99 Ale dlaczego Rosja ma być w imprezach?

0

@Arkon OK, ale podaje jakieś tam plusy które u batyra istnieją m

0

@Arkon Nie wiem bo Trzaskowski nie rządził, ale są ustawy które mi się podobały, jak np ustawa z CBA która zablokował, ale są typu safe I wiele innych na które plulem na niego.

Nie mój kandydat, nie mój prezydent, ale aż takiej tragedii nie ma.

0

@Arkon Czyli najmniej jak pamiętam spośród wszystkich wyborców na Nawrockiego.


0

@Arkon Czemu? Razem najbardziej głosowało właśnie na Trzaskowskiego spośród wszystkich wyborców, było to aż 86 procent, a poza tym czemu Zandberg miałby kazać wyborcom głosować albo optowac? Jaki to ma sens?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?