Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jezu Christian odpuść już granie jeśli przeżyjesz, Boże drogi :(
0
@Frimpong Za to wzięli Alonso który jest jeszcze bardziej radykalny od Iraoli.
0
@takisobiektos Nie jego wina że zdrowie tak podupadlo.
3
Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Olivier Glasner zostanie trenerem AC Milan.
@michaleu @Giwera @maroon @takisobiektos @ACMaldini3 @Kidd @RoberDzik
Uważam że to będzie bardzo dobra kandydatura, ten trener czyni cuda.
1
@Arkon Mistrz świata - Holandia.
Czarny koń - Norwegia
Mvp - Haaland
Król strzelców - Haaland
Bramkarz - Maignan
Rozczarowanie - Brazylia
Tak moim zdaniem to się będzie prezentować.
2
@Czajka90 Pstragi łowiłem kiedyś.
6
Normalny dzień z życia Donalda Trumpa :
https://www.facebook.com/share/v/14m8izFTtPN/
@Konradowskyy @macio_944 @Kgorecki2500 @lithotripter @Safrani @misterio @BillyButcher
1
@Dari0G Nie chce mi się powtarzać plotek transferowych Barcy, a sezon ogórkowy.
1
@AlphaNumeric no I to jest chore, że jest na to przyzwolenie.
4
@Safrani I dobrze mi tak, Berkowicz to gnój.
0
@L4ngusta nic w sumie
0
@tomek8756 Z tego co wiem nie jest w KO tak?
4
Ależ PiS nagle zmienia kurs, kiedyś dopychali zielony lad po cichu, a teraz, że człowiek wcale nie ma wpływu na zmianę klimatu xddd :
https://www.donald.pl/artykuly/ez5BAah9/prezes-kaczynski-oglosil-ze-czlowiek-i-emisje-co2-nie-maja-wplywu-na-zmiany-klimatu
2
@marcin62 Przecież nawet tutaj były typy co bronily tego oblecha I niech się ujawnia.
0
@MichalZZZ To pół polski byś musiał deportowac.
0
@blondasek A co to jakiś chłop pańszczyzniany, że używasz takich zwrotów?
0
@Deraxium "Typowy wyborca Tuska" - Heh, żebym popierał platformę, ale dobra.
Ty już jak otwierasz z rana paszcze to aż czuć kompromitacje.
5
TV Republika uruchomi sieć komórkowa pod nazwą republika mobile.
Oj już to widzę jak masz taką siec, wstajesz z rana, a tam od razu obrażanie Tuska na pełnej.
0
@Vegeta88 Ale ja po prostu uważam że wyrok jest nazbyt surowy do czynu zabronionego, no i państwo robi pokazówki względem obcokrajowców uważam, bo wobec mocniejszych ludzi to już tacy mocni w gębie nie są i gdy trzeba naprawdę zareagować.
Jak uważacie.
0
@blondasek Co go znaczy gościem? Jeśli ktoś tutaj się osiedlil, żyje i pracuje to jaki to jest gość?
0
@AlexDark00 O, znów mi wmawiasz jakieś bzdury o sikaniu, dobry jesteś.
A nie no ja mam jasny pogląd po prostu o tobie Aleksik.
0
@AlexDark00 Ale zadziałała jak odbywałes karę.
A ja nawet o cenzurze nic nie napisałem, ale ok, wmawiaj sobie.
0
@PeRRy Bo uważam że czyn którego się dopuścił nie jest adekwatny do kary, jest aż nadto surowy, a deportacja do kraju ogarniętego wojna jest tym wręcz wyrokiem śmierci, bo zapewne zostanie wysłany na front.
0
@Vegeta88 No ale więzienie nie ma za zadania generować zysk, zadaniem więzienia jest przetrzymywanie osób które są zagrożeniem dla społeczeństwa.
0
@Pawlak1992 Więzienie nie jest firma, tam się odbywa karę xd.
0
@AlexDark00 Dziwne ze tu nadal jesteś.
0
@Vegeta88 Co? Ja normalnie już place podatki, poza tym w kwestii wyroku pieniądze nie grają żadnej roli.
0
@BezglutenowyPedri Ja bym za to wymierzył inna karę, pozbawienia wolności, ale takie macie zdanie.
0
@AlexDark00 Musiałeś się dowartościować pisząc coś tutaj, ty to jesteś gość xd.
0
@Prorokk No jak temat tego nie dotyczy to czemu jeszcze podjudzasz bardziej?