6

@Messibestplayerintheworld to pierdzielenie o szopenie po prostu, zaraz Real wszędzie będzie się wtrącać.

1

Real Madryt to dom czubków na miarę XXI wieku.

2

@Arden Zapach ropy z palca.

3

60 procent poparcia przy kandydacie z dupy? Przecież to tragiczny wynik dla Pereza.

Jakby kampania ruszyła dużo wcześniej i jakby rywal Florka nie obiecywał gruszek na wierzbie to jestem pewien że walka trwałaby do końca.

To wcale nie jest dobry wynik Florka, wręcz przeciwnie, uważam że to słaby wynik.

1

@4drian0 czas na Serie jak and daxter

1

@blakkudium super news :)

5

Jezu Christian odpuść już granie jeśli przeżyjesz, Boże drogi :(

0

@Frimpong Za to wzięli Alonso który jest jeszcze bardziej radykalny od Iraoli.

0

@takisobiektos Nie jego wina że zdrowie tak podupadlo.

3

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Olivier Glasner zostanie trenerem AC Milan.

@michaleu @Giwera @maroon @takisobiektos @ACMaldini3 @Kidd @RoberDzik

Uważam że to będzie bardzo dobra kandydatura, ten trener czyni cuda.

1

@Arkon Mistrz świata - Holandia.

Czarny koń - Norwegia

Mvp - Haaland

Król strzelców - Haaland

Bramkarz - Maignan

Rozczarowanie - Brazylia

Tak moim zdaniem to się będzie prezentować.

2

@Czajka90 Pstragi łowiłem kiedyś.

1

@Dari0G Nie chce mi się powtarzać plotek transferowych Barcy, a sezon ogórkowy.

1

@AlphaNumeric no I to jest chore, że jest na to przyzwolenie.

4

@Safrani I dobrze mi tak, Berkowicz to gnój.

0

@L4ngusta nic w sumie

0

@tomek8756 Z tego co wiem nie jest w KO tak?

4

Ależ PiS nagle zmienia kurs, kiedyś dopychali zielony lad po cichu, a teraz, że człowiek wcale nie ma wpływu na zmianę klimatu xddd :

https://www.donald.pl/artykuly/ez5BAah9/prezes-kaczynski-oglosil-ze-czlowiek-i-emisje-co2-nie-maja-wplywu-na-zmiany-klimatu

2

@marcin62 Przecież nawet tutaj były typy co bronily tego oblecha I niech się ujawnia.

0

@MichalZZZ To pół polski byś musiał deportowac.

0

@blondasek A co to jakiś chłop pańszczyzniany, że używasz takich zwrotów?

0

@Deraxium "Typowy wyborca Tuska" - Heh, żebym popierał platformę, ale dobra.

Ty już jak otwierasz z rana paszcze to aż czuć kompromitacje.

5

TV Republika uruchomi sieć komórkowa pod nazwą republika mobile.

Oj już to widzę jak masz taką siec, wstajesz z rana, a tam od razu obrażanie Tuska na pełnej.

0

@Vegeta88 Ale ja po prostu uważam że wyrok jest nazbyt surowy do czynu zabronionego, no i państwo robi pokazówki względem obcokrajowców uważam, bo wobec mocniejszych ludzi to już tacy mocni w gębie nie są i gdy trzeba naprawdę zareagować.

Jak uważacie.

0

@blondasek Co go znaczy gościem? Jeśli ktoś tutaj się osiedlil, żyje i pracuje to jaki to jest gość?

0

@AlexDark00 O, znów mi wmawiasz jakieś bzdury o sikaniu, dobry jesteś.

A nie no ja mam jasny pogląd po prostu o tobie Aleksik.

0

@AlexDark00 Ale zadziałała jak odbywałes karę.

A ja nawet o cenzurze nic nie napisałem, ale ok, wmawiaj sobie.

0

@PeRRy Bo uważam że czyn którego się dopuścił nie jest adekwatny do kary, jest aż nadto surowy, a deportacja do kraju ogarniętego wojna jest tym wręcz wyrokiem śmierci, bo zapewne zostanie wysłany na front.


0

@Vegeta88 No ale więzienie nie ma za zadania generować zysk, zadaniem więzienia jest przetrzymywanie osób które są zagrożeniem dla społeczeństwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?