Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Pomyślał jak już dostać czerwo to dwóch załatwię nie jednego.
1
@Bartula czysty talent
1
@FutbolFan 0.35 mój ulubiony moment.
4
@DonMatteo901 on zawsze zakrzykuje gości którzy mają inne poglądy na temat np Ukrainy . Ten człowiek nigdy nie powinien prowadzić żadnego programu.
0
@KrychaFCB Siatkówka na pierwszym miejscu A jak się skończy to dopiero potem Barca. Finał nie jest co tydzień.
8
6 milionów dolarów w obecnych czasach za młodego piłkarza i jeszcze kapitana Urugwaju z którym wygrał turniej to jak jak za darmo. Może jeszcze się go uda przechwycic.
0
@wojopancer W sumie w następnym spotkaniu zagrał bym w ataku Felix -Ferran -Rafa. Yamal niech sobie odpocznie bo i tak gra sporo A Lewy każdy widzi że formy nie ma.
0
@stickie Francja to te Niemcy zje.
0
@kamyk_23 Tu nie ma co porównywać Siara był lepszy .
0
A kiedy usłyszymy o sprawie Tebasa bo ostatnie doniesienia tak jakby ktoś zamiótł pod dywan i nic nie było.
0
@CZAJUN_119 ja tylko miesiąc wytrzymałem w pracy co trzeba było wstawać o 4. Teraz mam na 7 niedaleko więc 5.40 pobudka .
0
@Wierzbin Leon grał w 1 secie ?
0
@Kgorecki2500 Żeby coś się zmieniło to trener musiał by mieć naprawdę wolna rękę i nie powołać nikogo z obecnej kadry . Wolałbym już oglądać mało znanych zawodników którzy by zapiepszali na tym boisku niż gwiazdeczki.
0
Komentarz usunięty
3
@VamosRakieta Jak Rakieta w okienko .
4
@KrychaFCB Akywisze polityczne. Jak tu takie osoby traktować poważnie. Uśmiałem się.
1
W emocjach pocałuj kobietę następnie zabierają Ci stanowisko i chcą Cię wsadzić do więzienia. Mogli to wyjaśnić między sobą A w media powiedzieć że to przez emocje i tyle . Tym bardziej że na filmiku z autobusu nie było widać żadnego jej załamania po tym.
7
Na jakiej pozycji grają Ci zawodnicy, czym się wyrózniaja i czy warto ich obserwować?
0
@SwieteOfficjum Np Pau Prim czy Marc Casado a ich opis był już w artykule na portalu więc sobie znajdź . Jak się nie ma kasy to się korzysta z tego co ma . Ja tylko przypomnę że klub zrezygnował z taksówek dla młodych piłkarzy a żeby zarejestrować nowe nabytki musiał zarząd dać gwarancje bankowe .
0
W rezerwach są przecież zdolni defensywni pomocnicy tylko trzeba umieć ich wprowadzić.
0
@VegetaPolska To samo jeśli byłaby to piłka nożna. Siatkówka i skoki to są dyscypliny w których jesteśmy w top 3.
1
@Rust_Cohle Mówisz że Belg by wygrał z Niemcem. A powiedz kto był najlepszym bramkarzem tamtego sezonu ? Marc jest w tej chwili najlepszy A Real to zero . W tej chwili to Barca by wygrała .
3
Pedri i Gavi to zrobili no to czas na Balde.
1
@mekston Nikt nie wie co będzie ale nr 10 jest wolny.
0
@Herato Kto przychodzi do MU ten zapomina jak się gra.
0
@LukaszFan Ale może piłkarze którzy nie mają tyle minut w nogach zagrali by lepiej . Teraz jest jeszcze reprezentacja i mogą potem być problemy jak nie będzie rotowal tylko ci sami .
1
@qbuteq Ja uważam że to większe gówno niż nawet TVP .
0
@VegetaPolska Już lepsze USA niż ta Arabia co bałwany poszły.
0
Z taką grą to była kwestia czasu. Ciężko się to ogląda .
0
Xavi widzi co się dzieje czy wzrok stracił. Gra się nie klei ,Lewy kartka żeby zaraz nie dostał drugiej jak rok temu.