0

@Uukasz_93 Pomyślał jak już dostać czerwo to dwóch załatwię nie jednego.

1

@Bartula czysty talent

1

@FutbolFan 0.35 mój ulubiony moment.

4

@DonMatteo901 on zawsze zakrzykuje gości którzy mają inne poglądy na temat np Ukrainy . Ten człowiek nigdy nie powinien prowadzić żadnego programu.

0

@KrychaFCB Siatkówka na pierwszym miejscu A jak się skończy to dopiero potem Barca. Finał nie jest co tydzień.

8

6 milionów dolarów w obecnych czasach za młodego piłkarza i jeszcze kapitana Urugwaju z którym wygrał turniej to jak jak za darmo. Może jeszcze się go uda przechwycic.

0

@wojopancer W sumie w następnym spotkaniu zagrał bym w ataku Felix -Ferran -Rafa. Yamal niech sobie odpocznie bo i tak gra sporo A Lewy każdy widzi że formy nie ma.

0

@stickie Francja to te Niemcy zje.

0

@kamyk_23 Tu nie ma co porównywać Siara był lepszy .

0

A kiedy usłyszymy o sprawie Tebasa bo ostatnie doniesienia tak jakby ktoś zamiótł pod dywan i nic nie było.

0

@CZAJUN_119 ja tylko miesiąc wytrzymałem w pracy co trzeba było wstawać o 4. Teraz mam na 7 niedaleko więc 5.40 pobudka .

0

@Wierzbin Leon grał w 1 secie ?

0

@Kgorecki2500 Żeby coś się zmieniło to trener musiał by mieć naprawdę wolna rękę i nie powołać nikogo z obecnej kadry . Wolałbym już oglądać mało znanych zawodników którzy by zapiepszali na tym boisku niż gwiazdeczki.

0

Komentarz usunięty

3

@VamosRakieta Jak Rakieta w okienko .

4

@KrychaFCB Akywisze polityczne. Jak tu takie osoby traktować poważnie. Uśmiałem się.

1

W emocjach pocałuj kobietę następnie zabierają Ci stanowisko i chcą Cię wsadzić do więzienia. Mogli to wyjaśnić między sobą A w media powiedzieć że to przez emocje i tyle . Tym bardziej że na filmiku z autobusu nie było widać żadnego jej załamania po tym.

7

Na jakiej pozycji grają Ci zawodnicy, czym się wyrózniaja i czy warto ich obserwować?

0

@SwieteOfficjum Np Pau Prim czy Marc Casado a ich opis był już w artykule na portalu więc sobie znajdź . Jak się nie ma kasy to się korzysta z tego co ma . Ja tylko przypomnę że klub zrezygnował z taksówek dla młodych piłkarzy a żeby zarejestrować nowe nabytki musiał zarząd dać gwarancje bankowe .

0

W rezerwach są przecież zdolni defensywni pomocnicy tylko trzeba umieć ich wprowadzić.

0

@VegetaPolska To samo jeśli byłaby to piłka nożna. Siatkówka i skoki to są dyscypliny w których jesteśmy w top 3.

1

@Rust_Cohle Mówisz że Belg by wygrał z Niemcem. A powiedz kto był najlepszym bramkarzem tamtego sezonu ? Marc jest w tej chwili najlepszy A Real to zero . W tej chwili to Barca by wygrała .

3

Pedri i Gavi to zrobili no to czas na Balde.

1

@mekston Nikt nie wie co będzie ale nr 10 jest wolny.

0

@Herato Kto przychodzi do MU ten zapomina jak się gra.

0

@LukaszFan Ale może piłkarze którzy nie mają tyle minut w nogach zagrali by lepiej . Teraz jest jeszcze reprezentacja i mogą potem być problemy jak nie będzie rotowal tylko ci sami .

1

@qbuteq Ja uważam że to większe gówno niż nawet TVP .

0

@VegetaPolska Już lepsze USA niż ta Arabia co bałwany poszły.

0

Z taką grą to była kwestia czasu. Ciężko się to ogląda .

0

Xavi widzi co się dzieje czy wzrok stracił. Gra się nie klei ,Lewy kartka żeby zaraz nie dostał drugiej jak rok temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?