Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gekon Może przesadziłem ale wiesz już chciałbym zobaczyć jak zasuwają dla Barcelony. Cancelo to jednak gorzej od kapitana by nie zagrał.
2
Jest Cancelo czyli nareszcie prawdziwy prawy obrońca a gra Roberto przez którego prawie przejebali ostatni mecz . Nie wiem co tam siedzi w głowie Xaviego ale nich lepiej wyjdzie . Chciałem zobaczyć od pierwszej Cancelo , Ferrana i Felixa żeby jak najszybciej się zgrał z drużyna .
0
@tristan87 W takim razie Rubiales nie daj się. Jak sobie człowiek pomyśli że taka łysa menda byłaby prezydentem RFEF to aż się niedobrze robi.
0
@kodi77 Oni nie mogli wpisać opcji wykupu przy zawodnikach przez FFP. Ansu i tak by nie pograł bo Xavi mu nie zagwarantuje minut a potrzebował się odbudować. Myślę że obaj będą chcieli dać ze siebie 100 % bo to ich szansa a jak nie to pozostaje Arabia.
1
Jude z kolejną bramką. Takie mam skojarzenie z Ronaldo że jak nie idzie to on coś wpakuje.
1
O jak szybko żółta kartkę dostali a ostro przecież nie weszli.
4
@DonAndrzejos Pięciu zawodników na dwie pozycje . W styczniu ma przyjść Victor.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Trenerzy się zmieniają A na boisku te same twarze . Polska tak duży kraj A nie ma innych zawodników. Jak to mój kolega powiedział piłkarze z 1 czy 2 ligi mają więcej zapału niż te gwiazdy.
0
Na Co mu kolejny napastnik skoro i tak gra 4 pomocników a w styczniu ma przyjść Tygrys
12
"Gerard Romero: Atlético oczekuje od Barcelony 8 milionów euro za wypożyczenie João Felixa i opłacania całej pensji Portugalczyka"
Chyba sobie żartują . To oni maja problem z zawodnikiem i Barca nie musi go wcale sprowadzać.
0
Nie widzę tego by Kopenhaga zajęła nawet 3 miejsce w grupie.
3
Grupa f to grupa śmierci
0
@MeMyselfAndI Jak zachowuje się jak zwierzę to tak go traktują. Gdyby był normalny i nie żucał ucał się stale do sędziego albo wymuszał faule to by nikt go tak nie traktował. Te swoje bzdury wypisuj na stronie realu.
0
Jeśli chce grać i odzyskać formę to do Dortmundu powinien pójść. Gdzie w Chelsea on dostanie minuty chyba w jakimś pucharze .
0
@Gaz nie wyspał się bo grał w gre
3
@SenoX Alonso to MU chce
0
@szkutnik91 Jak sprzedadzą Abde albo pogonią Francuza. Fati woli siedzieć w Barcelonie niż zbierać minuty w innym klubie .
1
@Midast Ter Stegen
Casado - De Jong- Romeu- Gavi
Garrido- - Gundo- Nico
Lopez- Torre- Pedri
Jak się bawić to na całego.
1
@luka1995 O Francuzie nie pisałem bo to oczywistość.
3
Po ..... kolejny pomocnik. Prawa i lewa odbrona do wzmocnienia na już. Alonso i Roberto to można by było pożegnać bo nie reprezentują poziomu nawet środka tabeli. Jak odejdzie Ansu albo Abde to można by było kogoś znaleźć ale w innej sytuacji nie ma sensu. W zimowym okienku ma przyjść talent z Brazyli więc atak zostanie wzmocniony.
0
@Pako96 gorzej jak dostanie kontuzji albo będzie zawieszony na ważne spotkanie.
1
@saczers438 jak wiesz co się możesz spodziewać to jeszcze coś wybierzesz. Stare skecze były jednak dużo lepsze niż obecne.
7
To jak można dwóch to kup LO i PO żeby już więcej Roberto ani Alonso nie grali na bokach.
1
@Worny on mu mówił że ma być jak rekin MEG.
0
Robert stwierdził że Ansu i tak nie trafi.
1
@FcPortoFan1999 Fajno niech jeszcze jedna strzela to over wejdzie.
1
Podsumowali swoją grę A teraz wypierdalac
0
@MateuszGotowka99
-jest Hiszpanem
-był za darmo
-Xavi go znał
0
To Newcastle to im jeszcze 2 wsadzi bo Liverpool to nie istnieje .
1
Roberto i Alonso The best. Trener ślepy czy głupi?