Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarFan Ale on nie grał w jakimś dobrym klubie tylko słabiaku który już wcześniej powinien spaść. Nie ma doświadczenia na LM . Gdyby był dobry to by wcześniej zmienił klub a nikt lepszy go nie chciał. Jak nie ma kasy to nie kupuje .
0
@MarFan Tak słaby . W Chelsea sobie nie poradził. Potem został wysłany ma wypożyczenie do Hiszpani czy Niemiec i też nie chciano go wykupić. Zrobiło to dopiero Southampton które co sezon biło się o utrzymanie i właśnie tam zbierał minuty . Wykupiła go Girona i udało mu się zrobić jeden dobry sezon. Według Ciebie on ma być wzmocnieniem?
0
Gość który najwięcej czasu spędził w zespole który co sezon bije się o utrzymanie ma przyjść do Barcelony. Zrobił dobry sezon w hiszpańskim średniaku ale to jest żart . Nie posiada żadnego doświadczenia w europejskich pucharach i jest po 30 .
0
@Untouchable
1. Muller
2. Neymar
3. Krychowiak
Jeszcze kiedyś był Diego Costa jak grał w Hiszpani.
1
@MajkiYB Yamal to rocznik 2007 to jeszcze dzieciak .
14
Wielkie kluby i Tottenham to przeciesz się nie łączy. Kiedy oni coś wygrali ?
3
Złoto oby więcej było takich słupów
0
Będąc szczerym to umiejętności młodego Turka na YouTube robią niesamowite wrażenie w tym jego ostatnia bramka w kadrze tak u Ivana nawet na filmikach nie było tego wow . Nie wiem czym nie lepiej sprawdzić młodych ze szkółki bo ten zawodnik jest dla mnie przynajmniej na skrótach bardzo defensywny . Jeśli nie z rezerw poszukałbym kogoś we Francji tam są przynajmniej dla mnie bardzie ofensywni obrońcy .
3
Real nie dał rady lidze ani Lm to trzeba zmienić. Każdy pamięta spotkanie z Bayernem Monachium .
1
@Borneo On jest głównie ofensywnym pomocnikiem . Pewnie chcą zrobić tak że Gundo pogra rok A w kolejnym sezonie młody będzie brał jego minuty . Jak się sprawdzi to Niemiec może pójdzie do Arabów . Też nie znamy przyszłości naszych skrzydłowych więc w ostateczności może tam zagrać .
0
@partymaker Ogólnie polityka to bagno. Bez obrazy ale PO to też są oszołomy ,wcale nie są lepsi. Pamiętam jak strzelano do górników, były prowojacje na marszach niepodległości , wjazd na redakcję i zabieranie komputerów czy wjazd na mieszkanie gościa co robił memy na Komorowskiego. I to było myślisz ok ? Nie ma na kogo głosować . O zapierdoleniu pieniędzy z OFE czy o innych aferach zapomniałem napisać. PiS zajebal z socjalem potem ta pandemia i jest co jest .
2
Oriol Romeu to przeciętniak i wyrzucenie pieniędzy w błoto. Zawodnik po 30 który nie wybił się w Anglii. Ok w Chelsea jest trudniej bo to zawsze był klub z czołówki ale nawet w klubach w których był na wypożyczeniu się nie sprawdził. Potem gra dla słabego Southampton . Nie ma doświadczenia gry w europejskich pucharach . Jeśli miałby talent to lepsze kluby by go wykupiły. Ma 31 lat i udało mu się wreszcie zagrać przyzwoity sezon w Gironie . Nie jest to dla mnie piłkarz na wzmocnienie Barcelony . Taniej byłoby postawić na wychowanka niekoniecznie Nico bo w rezerwach mamy defensywnych pomocników albo chociaż ich sprawdzić albo zakupić albo zakupić mistrza świata U20 Diaza który ma potencjał.
0
@Bogan choroby, biedę i lewicę
0
Nie ma w rezerwach żadnego prawego obrońcy z potencjałem ? Bo nawet na filmikach nie porywa . Ani bramek ani asyst.
0
Niech oni biorą tego Diaza plus ze szkółki A nie wydają kasę na gościa który opuścił klub bo był za słaby i dopiero teraz miał jeden dobry sezon.
0
@slayer No to wtedy bierzesz 2 bramkarza albo z rezerw ogranego. Piłkarz bez rytmu meczowego też dobry nie jest. A pamiętasz że Barca miała tylko dwóch bramkarzy w kadrze Valdesa i Pinto i jakoś źle na tym nie wyszła.
0
Ja nie rozumiem po co trzech bramkarzy w kadrze skoro i tak tylko jeden wszystko broni A reszta ławka lub trybuny. Dwóch powinno wystarczyć .
0
@Rewolucja123 Nie znam się ale też nie można kupować każdego zawodnika jakiego chce trener bo po pierwsze nie ma na to kasy A po drugie trenera można szybko zmienić A zmusić zawodnika który się nie sprawdził do odejścia jest trudno. Potrzebujemy defensywnego pomocnika więc takiego będą chcieli sprowadzić.
0
@Rewolucja123 Tak sobie teraz pomyślałem o może by tak Gavi na defensywnego pomocnika wypróbować. Ma sporo energii, umie doskoczyć do rywala i odebrać piłkę. Jeśli nie ma za co kupić to trzeba kombinować.
0
@Encore Deco działaj . Jak nie do Barcelony to niech idzie do Niemiec .
2
@arczis92 poszedł do szamana
1
@Aragorn33 A ja mam dość Ukrainy i Ukraińców. Polska im pomaga kosztem swoich obywateli . W zamian oni uprawiają kult bandery i stawiają warunek że jeśli nie odnowimy pomniķów upa to nie pozwolą na ekshumacje Polaków na swoich ziemiach. Oni nigdy nie byli naszymi braćmi. Przed wojną tak samo nam utrudniali.
0
@Herato Mniemcy jako rasa parów zaliczyli gorszy zjazd . Dawniej nawet 3 skład mógł poskładać większość ekip .
1
@Compadre Najlepsza część Wesele .
0
@KlimO MU dużo zawdzięcza MC i to gdy ten klub nie był jeszcze kupiony przez szejka . Dlatego zawsze mnie dziwiło że byli traktowani z pogardą przez fanów MU. Takie Chelsea Londyn też przed kupnem przez ruska nie byli potęga A udało im się napisać swoją historię. Sporo jest klubów które mają prywatnych właścicieli .
0
Obrońców mamy to po co ta inwestycja. Ktoś powie talent ale gdzie indziej są braki . Zamiast kupic def pomocnika z Urugwaju i ten talent z Turcji który może zagrać w pomocy i w razie potrzeby na skrzydle to bierzemy za 5 milionów piłkarza z drugiej ligi który nie zagrał nawet pełnego sezonu .
0
@zibiku Nie takie wałki były robione w tym klubie i to za Laporty.
0
Kto się orientuję czy warto go sprowadzać? Nie skleślam tego zawodnika ale pierwszy raz o nim słyszę. Z tym wiekiem u nich nigdy nic nie wiadomo .
0
Kolejny raz ktoś inny był od nas szybszy. Zawodnik idealny ale już dla nas nieosiągalny chyba że będzie mu się kończył kontrakt i sam będzie chciał odejść.
2
@pioz123 Jedna kadra wygrała ligę a druga nie zakwalifikowała się do LM. Liverpool miał swój czas na który lata czekali ale nie utrzymali się długo . Liga angielska jest bardziej wyrównana . Myślę że jak się Chelsea ogarnie to Liverpoolowi będzie ciężko zając 5 miejsce na koniec przyszłego sezonu.